Перейти до змісту

За кого голосовать во втором туре?


кноп

Recommended Posts

 

 


Скільки вкрали свинарчуки за 5 років, можливо дізнаємося вже після виборів. Якщо Педра пролетить. То лише один з епізодів, копійки

Я так зрозумів шо в команді (доречі, а де вона) у Зєлі ніхто не краде?

Link to comment
Share on other sites

а ті, хто є крадуть вже

треба було топить за Гриценка

казав ж я вам...

і  це  100%  правда   . Це  було  ясно  ще  в  2014  .

 

А  з  зелею  ще  ніфуя  не  ясно  ,  але  головне  -  припинити  те  що  робить  педро . 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2: але ті, хто його пропихають, дуже хочуть красти

 

 

Можливо, але ми того точно не можемо знати. Те, що ми знаємо точно, що при Петрові крадуть, як ніколи дро нього. Висновки?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Можливо, але ми того точно не можемо знати

:weep: Звісно, ми ж такі прості люди, хіба це можливо щоб хтось пхався у владу не для того щоб відствоювати свої інтереси, особливо після того, як тебе трохи розвели на бабло  ;o

Link to comment
Share on other sites

:weep: Звісно, ми ж такі прості люди, хіба це можливо щоб хтось пхався у владу не для того щоб відствоювати свої інтереси, особливо після того, як тебе трохи розвели на бабло  ;o

Ти попонуєш мені обрати серед одного із можливих варіантів поведінки Зе-президента і об'єктивною реальністю повного рукотворного пиздеця, авторства Петра, отой самий пиздець, як розумну альтернативу?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Іван Оберемко
2 години тому

Якщо Порошенко стане президентом, то він горою стане за проукраїнських активістів і не дасть нападати на них і вбивати їх, як це робили при Зеленському в Херсоні, Одесі та Харкові.

 

Порошенко ніколи не піде на договорняки з Кернесом, Трухановим, Медведчуком та Ахметовим. Вірю, що Порошенко не здасть Україну і ніколи не буде на своєму каналі піарити Юрія Бойка,

щоб вивести його разом з собою у другий тур.

 

Якщо б Порошенко дізнався, що його партійці причетні до вбивства Каті Гандзюк, яка була символом проукраїнського Херсону, яка билася з російською пропагандою та викривала сепаратистів, то Петро Олексійович без жодних сумнівів би викинув з посад та з лав своєї партії таких людей, бо йому бридко навіть знаходить поряд з такою наволоччу.

 

Петро Порошенко ніколи б не почав натравлювати свою ботоферму на живих людей, які втратили подругу і вимагають справедливості у розслідуванні її справи. Він би ніколи на таке не пішов, бо він українець, а не малорос, який став на коліна перед Аллою Пугачовою, був міністром Януковича, балотувався від партії Медведчука, вигадав цілу схему для збільшення статків сепаратиста Ахметова, зробив головним спікером своєї партії одеського регіонала, головою Київщини мусора, який хуярив майданівців, і, всі чомусь забули, особисто нагородив сепаратиста Голубана. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

:66:

Міклован був тоді, коли всі оті Порошенки, а тим більше Зеленські були ще в рідкому стані

 

до речі, чому Зе називають клованом?

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Клован как я понял - это лингвистическое изменение оригинального слова с целью передать личное отношение говорящего к субьекту и\или усилить негативный акцент для лучшего воздействия на читателей.

Фамилии так коверкают, чтобы обидеть.

Link to comment
Share on other sites

Проголосую за Порога, сподіваючись, що той програє ). 

Я не хитрожопий, просто лячно голосувати за Зеленського. Якщо перемога Зелі спричинить пиздець, то хоч моя совість буде чиста.

Link to comment
Share on other sites

Проголосую за Порога, сподіваючись, що той програє ). 

Я не хитрожопий, просто лячно голосувати за Зеленського. Якщо перемога Зелі спричинить пиздець, то хоч моя совість буде чиста.

 

Так не голосуй взагалі тоді. А то отой звивистий хід твоїх думок якось виглядає так, як наче ти зібрався гланди через жопу видаляти. Не дістався до гланд - і совість чиста, і гланди на місці. Але старався з усіх сил  :gigi:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так не голосуй взагалі тоді. 

Тоді у випадку пиздеця мені будуть докоряти, що я не проголосував і не врятував країну)

І взагалі, спілкування з фанатами Пороха шкідливо впливає на психіку, загострює неврози і викликає паранойю.

Сам вже стомився переконувати, що Луна не впаде, Сонце не згасне без єдиного і незамінного Петра Олексійовича...

Link to comment
Share on other sites

Тоді у випадку пиздеця мені будуть докоряти, що я не проголосував і не врятував країну)

І взагалі, спілкування з фанатами Пороха шкідливо впливає на психіку, загострює неврози і викликає паранойю.

Сам вже стомився переконувати, що Луна не впаде, Сонце не згасне без єдиного і незамінного Петра Олексійовича...

Пиздець вже тут, то за що вони будуть докоряти?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Завжди може статися ще більший пиздець. Хвілософський вопріс.

 

Порошенко, тварюка, спекулює на питанні безпеки. Після виборів я із задоволенням об нього витру ноги.

 

Проте голосувати доведеться все одно за Пороха.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Завжди може статися ще більший пиздець. Хвілософський вопріс.

 

Порошенко, тварюка, спекулює на питанні безпеки. Після виборів я із задоволенням об нього витру ноги.

 

Проте голосувати доведеться все одно за Пороха.

Після виборів Петро із задоволенням витре ноги об тебе, якщо переможе, звичайно. І буде це робити ще 5 років поспіль :) Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Завжди може статися ще більший пиздець. Хвілософський вопріс.

 

Порошенко, тварюка, спекулює на питанні безпеки. Після виборів я із задоволенням об нього витру ноги.

 

Проте голосувати доведеться все одно за Пороха.

Если Петя переизбирается на 2-й срок то он выберет ноги о вас, все ваших близких родственников и дальних тоже.

А также об остальных 35 миллионов (или сколько там осталось) граждан Украины

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...