Перейти до змісту

За кого голосовать во втором туре?


кноп

Recommended Posts

мне  порох не нравится и зеленский какойто ватный уебан.

тупо сижу и думаю шо делать??

може проголосовать за пороха..там серавно 12-15 % разницы..дохера имхо..

мой голос ничего не решит.

Link to comment
Share on other sites

мне  порох не нравится и зеленский какойто ватный уебан.[/size]

 

тупо сижу и думаю шо делать??[/size]

 

може проголосовать за пороха..там серавно 12-15 % разницы..дохера имхо..[/size]

 

мой голос ничего не решит.[/size]

вы уверены, что Порошенко проходит во 2-й тур?

Link to comment
Share on other sites

мне порох не нравится и зеленский какойто ватный уебан.

 

тупо сижу и думаю шо делать??

 

може проголосовать за пороха..там серавно 12-15 % разницы..дохера имхо..

 

мой голос ничего не решит.

Если не знаешь, выпей водки и забей на выборы.
Link to comment
Share on other sites

разумеется..

 

4-5 % все три главных экзитпола дали..

похибка максимум 2.5%

За поточними даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює виборчий штаб Юлії Тимошенко, до другого туру президентських виборів виходять лідерка "Батьківщини" та Володимир Зеленський.

 

Про це поінформував заступник голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

"Станом на цю хвилину (00:05 - ред.) збір протоколів досить суттєво уповільнився, як тільки дані почали з'являтися на сайті ЦВК. Але на відміну від 1,5% опрацьованих на цю хвилину у ЦВК, у нас оброблено вже 63,51% голосів. І в результаті цього ми маємо такі дані: Зеленський - 28,1%, Тимошенко - 16,1%, Порошенко - 15,2%", - сказав Соболєв.

https://www.ukrinform.ua/rubric-elections/2671420-timosenko-vede-paralelnij-pidrahunok-golosiv.html

 

P.S. и это не опросы "юзеров".

P.P.S. но в любом случае у конкурентов Зеленского шансов во 2-м туре нет. Причина - значительный антирейтинг у фигурантов

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прикалуєся? Зеля буде енери створювати? :lol2:

Нет конечно. Или ты думаешь целью кремля был зе? Целью кремля отсутствие украинского государства как такового. Зе тупой еблан еще хуже овощам. Когда он очередной раз обосрется и его пойдут сносить или наоборот при нем наступит полный хаос - тогда и наступит пора референдумов. Ты всерьез думаешь что он способен что то решать? Им будут манипулировать все кому не лень... это пезда Украине. Путин победил.
Link to comment
Share on other sites

Нет конечно. Или ты думаешь целью кремля был зе? Целью кремля отсутствие украинского государства как такового. Зе тупой еблан еще хуже овощам. Когда он очередной раз обосрется и его пойдут сносить или наоборот при нем наступит полный хаос - тогда и наступит пора референдумов. Ты всерьез думаешь что он способен что то решать? Им будут манипулировать все кому не лень... это пезда Украине. Путин победил.

 

Я вже писав - я думаю він стане "англійською королевою". Керувати будуть інші

Link to comment
Share on other sites

Я вже писав - я думаю він стане "англійською королевою". Керувати будуть інші

При якуневиче уже было проходили... уроки истории... колома всего лишь бизнесмен ему на страну насрать в общем то.
Link to comment
Share on other sites

При якуневиче уже было проходили... уроки истории... колома всего лишь бизнесмен ему на страну насрать в общем то.

 

В тому його відмінність від Януковича. Януку на країну було не насрати, йому вона потрібна була у якості власної ..... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вже писав - я думаю він стане "англійською королевою". Керувати будуть інші

 

овоч №2, будуть нести золоті батони і красти.

хуйло №2, популярність і гроші є, захотілося чогось більшого

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Голосую за Голобородька у другому турі, як і писав раніше про варіант 2туру Зе-Рошен. Чого ви псіхуєте? Попереду ще парламентські вибори, де пролітають, як фанера БПП і НФ, якщо вони до того часу ще існуватимуть. А блазня швидко поставлять у стойло, це вам не Підр со товаріщі. Будемо мати парламентську республіку де-факто. А може й де-юре у близькій перспективі

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Голосую за Голобородька у другому турі, як і писав раніше про варіант 2туру Зе-Рошен. Чого ви псіхуєте? Попереду ще парламентські вибори, де пролітають, як фанера БПП і НФ, якщо вони до того часу ще існуватимуть. А блазня швидко поставлять у стойло, це вам не Підр со товаріщі. Будемо мати парламентську республіку де-факто. А може й де-юре у близькій перспективі

зеля  про  сааку 

 

ЗЕЛЕНСКИЙ: "Саакашвили, опытный уважаемый в мире политик, много делает для развития демократии в Украине. Опыт Саакашвили нужен любому президенту. Михаил вправе рассчитывать на самые высокие должности в стране."

Link to comment
Share on other sites

Саака  вже  закликав  голосувати  за  зелю 

 

 

Власне  тому  що  для  міхо  це  100%  шанс  повернутись  в  політику  ,  та  й  розібратись  з  тим  що  по  ньому  нахуївертив  свинарчук  з  алкололом . А  це  варто  підтримати .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

зеля  про  сааку 

 

ЗЕЛЕНСКИЙ: "Саакашвили, опытный уважаемый в мире политик, много делает для развития демократии в Украине. Опыт Саакашвили нужен любому президенту. Михаил вправе рассчитывать на самые высокие должности в стране."

 

Зеля може говорити, що завгодно зараз. Подивимося, що буде далі

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зеля може говорити, що завгодно зараз. Подивимося, що буде далі

 

 ти  правий  , це  лише  початок  ,  де  саака  та  зеля  обмінялись думками ,  схоже на  підтримку  і  подивимось що  буде  далі .

 Бєня   вилив  помиїв  на  сааку  трохи меньше  за  свинарчуківців .  А  от зеля  ,  як  і  його   команда  ,  ще  цим  ПРЯМО   не займалась . 

Link to comment
Share on other sites

зеля  про  сааку 

 

ЗЕЛЕНСКИЙ: "Саакашвили, опытный уважаемый в мире политик, много делает для развития демократии в Украине. Опыт Саакашвили нужен любому президенту. Михаил вправе рассчитывать на самые высокие должности в стране."

Зеленський не такий уже й профан. То він розумно зробив, що Міхо похвалив, бо в Міхо язик, що собака не прив'язана.

Link to comment
Share on other sites

Ще вибори не закінчилися, а тушку Рошена вже топчуть  :D

 

Порошенко до виборців: "Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте і ви мене" http://bit.ly/2VaCYYD.

Не треба говорити - робіть, у Вас не так багато час:

1) Звільняйте Луценко, Холодницького, Семочка, Демчину, Гордєєва і все НАЗК.

2) Вибивайте з Конституційно Суду перегляду їх рішення по незаконному збагаченню, а також визнання конситуційним ел.декларування та поноважень НАБУ (які плануєте знести).

3) Проводьте через ВРУ ліквідацію депутатської недоторканності і новий виборчий кодекс.

4) Як собі знаєте, відкотуйте назад переатестацію кончєних суддів і призначення їх у Верховний Суд. Знаходьте спосіб не лише перезевантажити ВККС, ВРП і КДКП, а й покарати склад цих оргнанів.

Ці чотири пунктів, як на мене, - необхідний мінімум.

Лише після їх виконання буде сенс послухати Ваші аргументи.

І дозволю собі пораду виборцям Порошенка. Ви замість того щоб принижувати 30% виборців з іншою думкою, змусьте Порошенка пункти вище виконати. Ви цим йому значно більше допоможете.

До речі, Зеленський підписався виконати більшу частину цих пунтків ще під час першого туру http://anticoragenda2019.org.ua/ . На відміну від нього, Ви, Петро Олексійович, можете не обіцяти, а зробити. Принаймні ще три тижні можете.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...