Перейти до змісту

За кого голосовать во втором туре?


кноп

Recommended Posts

Холд май бір!  А шо є нескомпроментовані не поюзані риги???  90%  політиків були члени ПР / За ЄДУ / БЮТ етц

 

Я такого не говорив. Але для мене БПП і риги це дно. Навряд чи Зе, або його радники, настільки тупі, що будуть зараз набирати собі серед них команду

Link to comment
Share on other sites

Бугого. А якщо будуть? Доречі, а БЮТ?

 

Якщо будуть, то опиняться там же, де Рошен зараз. І набагато швидше. БЮТ не святі, і гріхів там, як у сучки блох, але до ригів і рошеношобли їм ще срати, та срати

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Добре.  Тоді  так:  від  якого  пекла  мене  застерігаєте?  Що  мене  таке  страшне  чекає,  якщо  Порошенко  переможе? Який  окріп?

Довго пояснювати. Ви штовхали-штовхали маятник історії, а тепер схоже заштовхали його в найвищу точку яку змогли, зараз він піде в зворотню сторону, когось може й розчавить. Але це звичайний процес.

Link to comment
Share on other sites

Почему назло? Мой выбор рационален, эмоциям там места нет

Ваш "рациональній выбор", судя по постАм в форуме, похож на выбор обиженного ребенка. Похоже Порошенко обломал Вам довольно выгодный бизнес.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я такого не говорив. Але для мене БПП і риги це дно. Навряд чи Зе, або його радники, настільки тупі, що будуть зараз набирати собі серед них команду

Это только Ваши фантазии, по моему они еще более тупые, чем Вы можете себе представить.

Link to comment
Share on other sites

Ваш "рациональній выбор", судя по постАм в форуме, похож на выбор обиженного ребенка. Похоже Порошенко обломал Вам довольно выгодный бизнес.

 

Не вижу смысла повторяться и объяснять свою позицию порошкам. Это бесполезное занятие

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это было понятно. Наркоманов бывших не бывает.

Это по 15% процентов поддерживающих Петра или остальных 85 процентов населения? А не сильно ли много меньшинство на себя берет?
Link to comment
Share on other sites

Это по 15% процентов поддерживающих Петра или остальных 85 процентов населения? А не сильно ли много меньшинство на себя берет?

Нет, это про 30% от 65; проголосовавших. Сколько там будет от всех избирателей? 15-20%?

Link to comment
Share on other sites

А не сильно ли много меньшинство на себя берет?

 

Второй тур покажет, кто тут меньшинство.  B-) 

Да и то сказать. Поклонники Порошенко очень толерантны и последовательны.

 

Чего не скажешь, к примеру о поклонниках Тимошенко. Те, будучи в драматическом меньшинстве всегда - не затыкались ни на секнуду. Даже, когда стало известно, что Тимошенко явно работал ПРОТИВ Украины. А теперь они стройными рядами побежали к Зеленскому. Разбрызгивая по дороге дерьмо и враждебность.

 

А это уже - характеристика и для Зеленского. Они увидели там своего вождя. Помоложе и похитрее.

 

Змінено користувачем krunv
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я такого не говорив. Але для мене БПП і риги це дно. Навряд чи Зе, або його радники, настільки тупі, що будуть зараз набирати собі серед них команду

 

Аякже, його говоряща голова Дмітрій Разумков - дєятєль молодіжного крила Партії Регіонів. А сам Зе сотоваріщі - риги софт. Недурно риги хард радіють з "кінця епохи революції і Майдана".

Link to comment
Share on other sites

То чому ж кацапи так неприховано гостювали Бойка з Медведчуком?

1. Вони цих кадрів так само гостювали ще й до агресії. Тому щодо них нема сенсу щось мухлювати - всі все й так знають.

2. Шансів на те, що Бойко вийде хоча б у другий тур, було 0.

3. Розісрати українців між собою хоча б з якогось самого неймовірного приводу - в оцей інтерес москавчат вірю на 1000%. Вибори преза для цього пречудова нагода. І наразі їм це непогано вдається, якщо оцінити кількість лайна, виваленого на Зе.

 

Так що добре думайте, кому ви за фактом підіграєте.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Аякже, його говоряща голова Дмітрій Разумков - дєятєль молодіжного крила Партії Регіонів. А сам Зе сотоваріщі - риги софт. Недурно риги хард радіють з "кінця епохи революції і Майдана".

Політтехнологи, як ті шльондри. Хто платить, то на того й працюють.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так що добре думайте, кому ви за фактом підіграєте.

Я  нікому не  підіграю -  я  не  бот.  Я  українка,  внучка  репресованих  і  замордованих  кацапами.  Я  ніколи  не  проголосую  за  людину,  яка  обзивала  мою  країну  шльондрою  під  сміх  ворога,  яка  називала  Ющенка  Сеньйор  Голодомор,  стібалася  над  українцями і  завжди  і  всюди  тягнула  сюди  ускій  мір.

Я  притомна,  чого  і  Вам  бажаю.

Може Вам  при  Порошенку  живеться  погано,  -  ну,  буває.  Але  для  мене  важливіша  незалежність  моєї  країни.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я  нікому не  підіграю -  я  не  бот.  Я  українка,  внучка  репресованих  і  замордованих  кацапами.  Я  ніколи  не  проголосую  за  людину,  яка  обзивала  мою  країну  шльондрою  під  сміх  ворога,  яка  називала  Ющенка  Сеньйор  Голодомор,  стібалася  над  українцями і  завжди  і  всюди  тягнула  сюди  ускій  мір.

Я  притомна,  чого  і  Вам  бажаю.

Може Вам  при  Порошенку  живеться  погано,  -  ну,  буває.  Але  для  мене  важливіша  незалежність  моєї  країни.

Палко, патріотично, я розчулився і майже повірив! Якби не ота "внучка" :) Черговий кацапізм нашої чистокровної галичанки :) От кляті кацапи, навіть солов'їну мову нашої білокосної квіточки занепастили...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

яка обзивала мою країну шльондрою під сміх ворога

Вже обсмоктали до кісточок цей момент. Якщо ви не відрізняєте актора та роль, яку він грає, я вам зарадити нічим не можу.

 

Ви хочете бачити в тому глузування з України - ви його бачите.

Я ж бачу там мінімум дві речі. Глузують за фактом з влади. За Україну і українців - лише кажуть правду щодо того, за кого влада їх має.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...