Перейти до змісту

Мої очікування від Зебіла


Гість Хома

Recommended Posts

1) Відновлення авіа сполучення з Рашкою

2) Скасування квот / заборони показу кацапогівна / сватів

3) Повернення народних рєспублєг з ватонаселенням, автономія, федералізація і т д

4) Зниження ціни на газ

 

Чого очікуєти ви?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 мені  до  ваших  очікувань  діла  немає . Мрійте  далі  ,   мріями  кацапів . 

 Я  очікую одного -  петю  накуй  ,  зі  всією  шоблою .А  там  далі  побачимо .

 

 Доречі  тобі  порохоботи  так  мізки  загадили ?

Змінено користувачем ElGuider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1) Відновлення авіа сполучення з Рашкою

2) Скасування квот / заборони показу кацапогівна / сватів

3) Повернення народних рєспублєг з ватонаселенням, автономія, федералізація і т д

4) Зниження ціни на газ

 

Чого очікуєти ви?

Це все або не входить до його повноважень, або потребує затвердження Радою, де у Зеленського немає жодного "штика". Максимум може дати "доручення" прем'єру "розглянути питання" (і отримати у відповідь риторичне "пішов накуй" теж може, заважатиме лише виховання і толерантність до посади). Не перебільшуйте загрози. Поки що набагато більшу, і не уявну, а реальну загрозу, несе країні ненажерлива корупційна Свиня.

P.S. А навіщо перекручувати прізвище Зеленського, яка необхідність? Якщо хочете показати його дебілізм, справжній чи вигаданий, наводьте переконливі докази, які, я впевнений, не забаряться, але ж зараз підстав так думати немає, принаймні вагомих.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

забанений  ,  зебіл  -  тег  запущений порошкоботами . Вони  там  пр  своїм  групам  обговорюввли  чи зебєня  чи  зебіл  буде  доречнішою  обзивачкою . Я  на  повному  серйозі  .

Державникі   блядь ,  годинами  думають як  обізвати  опонента  . 


@Elguider, як там донька у Криму, працює?

моя  донька  в  Японії  наразі  ,  ще  питання 

Link to comment
Share on other sites

де у Зеленського немає жодного "штика"

Зараз нема. Виграє вибори - миттєво буде фракція хитросраких

забанений  ,  зебіл  -  тег  запущений порошкоботами . Вони  там  пр  своїм  групам  обговорюввли  чи зебєня  чи  зебіл  буде  доречнішою  обзивачкою . Я  на  повному  серйозі  .

Державникі   блядь ,  годинами  думають як  обізвати  опонента  . 

 

моя  донька  в  Японії  наразі  ,  ще  питання

 

В Криму була / планує?
Link to comment
Share on other sites

забанений  ,  зебіл  -  тег  запущений порошкоботами . Вони  там  пр  своїм  групам  обговорюввли  чи зебєня  чи  зебіл  буде  доречнішою  обзивачкою . Я  на  повному  серйозі  .

Державникі   блядь ,  годинами  думають як  обізвати  опонента  . 

моя  донька  в  Японії  наразі  ,  ще  питання 

Та я ж не до найманців-порохоботів звертався,до того лайна питань немає, я звертався до Фоми. Бо потрібно встановити якісь межі, нмд. Наприклад, лаяти і обзивати лише за реальні вчинки. Ви ж знаєте моє принципове відношення до єврейства, і Зеленський не виключення, і Порошенко теж - я волів би, щоб вони покинули Україну назавжди, навіть згоден, щоб з майном і компенсаціями, окрім олігархів - бо там все крадене у мене.  Єврейсто і українство ментально несумісні, доведено століттями сумісного проживання. При тому не бачу необхідності в брудній лайці на адресу будь-кого, хто ще нічого поганого не зробив. Депортувати це одне, а брудно ображати - це занадто.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Зараз нема. Виграє вибори - миттєво буде фракція хитросраких

В Криму була / планує?

 В  Італії буде ,  нахуй  їй Крим ?  Ти  давай  ще  анонімізуй  мене  ,  я  такого  права тобі  доречі  не  давав  і  не надам . Є  адрес  почтової  скриньки ,  по  ньому  судиш  ?

 

 А  я  хтів  ще  зі  свого ФБ   поділитись  тим  як  ми  спалили  рошенівську  сітку  агітаторів !  70 000 грн  отримав  один  хитросракий  ! 

Link to comment
Share on other sites

 

P.S. Згадав, що не дивлюсь "95 квартал" взагалі, окрім випадково, коли дивиться хтось інший, і то вимушено фоном. Завжди вважав їх "юмор" примітивним і зневажливим до людей, є відчутна відраза. Хоча талановиті, без сумнвуі, але  душа їхньої творчості не сприймає. Я для того примітиву занадто літературно-освічений, мене "не бере і не вставляє" :gigi: Краще вже Мопасан та Стендаль з Дікенсом.

А молоді прихильники Зелені це, по великому рахунку, звичайний люмпен, хіба що в яскравому і непрактичному " сучасному прикиді" з непрактичними ж  зачісками, і пірсінгом від статевих губ до лоба, що прямо вказує на вади розуму, бо наслідування примітивним племенам може бути лише ознакою деградації, і нічим іншим. Але я й не жаліюсь, бо від природи не всім дано бути геніями і навіть простими інженерами, посудомийкі теж потрібні, натягнуть фартука на пірсінг і вперед до брудних тарілок - така доля :tu:

 

До речі, прихильникі Зелені завзяті, але нестійкі - я досить легко переконав двох досить впертих і затятих, які виклали мені увесь набір штампів від політтехнологів Зеленського, що він мильна бульбашка, і не вартий позначки в бюлетені. Один не пішов голосувати взагалі, іншого вмовив проголосувати за бабцю. B-)  Віртуальні доволі прихильники у Зеленського, він типовий "факір на годину". А поки що особливої загрози від нього не бачу. Навіть на посаді Президента з діючими повноваженнями.

 

Отак я заради власного експерименту випадково підіграв Свині, каюсь :weep:

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


 В  Італії буде ,  нахуй  їй Крим ?  Ти  давай  ще  анонімізуй  мене  ,  я  такого  права тобі  доречі  не  давав  і  не надам . Є  адрес  почтової  скриньки ,  по  ньому  судиш  ?

:fp1: Та нафіга ти мені треба щоб я щось дивився додатково. Сам же писав тут чи на упячці що донька розглядає можливість стажування у мега канторі у Криму

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Та нафіга ти мені треба щоб я щось дивився додатково. Сам же писав тут чи на упячці що донька розглядає можливість стажування у мега канторі у Криму

блядь , Фома  ВІДДУПЛИСЬ  .Я  ТАКОГО  НЕПИСАВ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Фома, Підр по деяким пунтам не тільки виконав, але й перевершив твої сподівання
 

1) Відновлення авіа сполучення з Рашкою

 
Done, дведено Бойком і Медведчуком. Скажу більше: чартерні польоти в рашку ніхто і не забороняв до останнього зашквару Бойка і медведчука в Москвабаді. Заборонене було тільки регулярне авіасполучення.
 

2) Скасування квот / заборони показу кацапогівна / сватів


Done, бо кацапогівно ллється щодня з інтеру, Медведчуківського 112-го, Ахметкиної України у режимі нонстоп
  

3) Повернення народних рєспублєг з ватонаселенням, автономія, федералізація і т д


in processing, бо Мінськ - наше всьо, і йому немає альтернативи. З появою в лугандоні потєшних "миротвоців" процес піде жвавіше.

 

 

4) Зниження ціни на газ

 

Done, 

НАК "Нафтогаз Украины" еще с 1 апреля 2019 года снизил цену на газ для населения с 8,55 грн за кубометр до 8,38 грн за куб., то есть на 17 копеек за кубометр:K
Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

60350883.jpg1) Відновлення авіа сполучення з Рашкою

2) Скасування квот / заборони показу кацапогівна / сватів

3) Повернення народних рєспублєг з ватонаселенням, автономія, федералізація і т д

4) Зниження ціни на газ

 

Чого очікуєти ви?

ZUNR i kordon na Zbruczi

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, ти якось по юльковські пересмикуєш, треба вже звикати що Бабця на пенсії.

 

Де пересмикування? Мені пох на Бабцю, якщо шо. А ти істериш, як звсігдатай СУПу, між іншим

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

помните Янык на иннаугурации булавой тряс, как питекантроп каменным топором, и свидетельство Президента прятал в пиджак с вороватой ухмылкой? 

 

Думаю, Зе-клоун не разочарует своих фанов, если в начале своей иннаугурации вскукарекнет: "А вот и яяя, уважаемая публикаааа!!!", а в конце: "Алле-оп!". 

И в зал ВР вбегает остальной "Квартал" с красными поролоновыми носами, дудки, блестки, конфетти, вот это все...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про Медведчука і газ, наприклад.

 

Хуяссе! Я тобі про газ пряму цитату навів з упячки. Щодо Медведчука, де пересмикування? Він з не літав до Москви, як на роботу? Будь-хто чартером міг це зробити, до речі, до останнього часу.

 

"Решая вопрос о предоставлении разрешений на выполнение соответствующих полетов, работники Государственной авиационной службы действовали исключительно в пределах компетенции и на основании тех нормативно-правовых актов, которые регламентируют соответствующие процедуры", - отметил он в комментарии "Укринформу".

 

Зелинский напомнил о том, что до недавнего времени запрет на использование воздушного пространства над территорией Украины и открытым морем в зоне ответственности Украины (согласно международным договорам), действовал только для прямых и транзитных полетов авиакомпаний РФ и самолетов, зарегистрированных в реестрах РФ.

 

Однако он не распространялся на нерегулярные (чартерные) рейсы между Украиной и РФ, осуществлявшиеся не зарегистрированными в России самолетами.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Чартером, на машині, пішки - це одне. Регулярне авіа - інше

 

Ок, подивимось, яка з тебе ванга. І що з того, якщо забронили регулярне авіасполучення? Основна маса народу катається потягами і автобусами до рашки, які ніхто не забороняв. Нах ця показуха?  

Link to comment
Share on other sites

1) Відновлення авіа сполучення з Рашкою

2) Скасування квот / заборони показу кацапогівна / сватів

3) Повернення народних рєспублєг з ватонаселенням, автономія, федералізація і т д

4) Зниження ціни на газ

 

Чого очікуєти ви?

 

 

1. Судебной реформы

2. Реформы силовых ведомств и реальной борьбы с коррупцией

3. Налоговую реформу

4. И максимальной замены бюрократии на цифровые сервисы.

 

Можем кинуть в закладки м и через год сравнить, тока тогда опять прийдётся на год хостинг продлевать....

Link to comment
Share on other sites

Основна маса народу катається потягами і автобусами до рашки, які ніхто не забороняв.

 

Залізницю теж треба заблокувати

тока тогда опять прийдётся на год хостинг продлевать....

Я більше не буду, інфа 146%

Link to comment
Share on other sites

Чого очікуєти ви?

 

Шта през Зеленский прызовэ всих плакых патриотив любыты Родину тсз из сэрэдэны и тревожиться за ее судьбы тсз вместе с основной массой населения :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Шта през Зеленский прызовэ всих плакых патриотив любыты Родину тсз из сэрэдэны и тревожиться за ее судьбы тсз вместе с основной массой населения :weep:

50%   армії  вже  за  зелю 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...