Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

Це фейк! :lol2: :lol2:

 

 знято  російськими  телеоператорами  на  ліпецьку  камеру  та під  вологодське  світло .

 

 Я  просто  продовжив  брехню  якою  всі  займаються  .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Мбугага! Березенку вже тре починати підвозити бюджетників до НСК

 

Хер там! Вангую = Зе скажет что вход только по свободно распостраняемым билетам. Я бы не меньше 200 гривен за билет брал. Ну чтоб всякую шулупонь "отсечь".

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

петя  зафільмував  майже  о  четвертій  годині  ранку .  А  що  з  тестами ?  ,  бо  сам  його  ролик  не  дивився ,  принципово  не  дивлюсь і  не  слухаю  це  уйобіщє . Він  відмовився від  тестів  ,  вибачився  ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та тут народ не слепой... Видит у кого шо горыть :lol2:

 

 горить ?  Да  там  шнурки  так шорохтять  що  вуха закладає . А  інші  порохняві  займаються  ВИКЛЮЧНО   брудом  та  брехнею .

Link to comment
Share on other sites

петя  зафільмував  майже  о  четвертій  годині  ранку .  А  що  з  тестами ?  ,  бо  сам  його  ролик  не  дивився ,  принципово  не  дивлюсь і  не  слухаю  це  уйобіщє . Він  відмовився від  тестів  ,  вибачився 

 

А ты подывысь! Пидер нагло высер, шо у него и у Зе векторы разные, типа Зе на Кремль смотрит. Хуцпа высшей меры. Как обычно.

Узнаю руку продажной шлюшки Олежки. Видимо, до 3 утра на люстре ответ писал :lol2:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А ты подывысь! Пидер нагло высер, шо у него и у Зе векторы разные, типа Зе на Кремль смотрит. Хуцпа высшей меры. Как обычно.

Узнаю руку продажной шлюшки Олежки. Видимо, до 3 утра на люстре ответ писал :lol2:

тобто  УМОВИ   він  не  виконав  ,  лиє  бруд  далі  . Це  добре ,  файно .

 

Дивитись  не  буду  ,  скільки  років  ні юлі  ні  петю  принципово  пропускаю .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хер там! Вангую = Зе скажет что вход только по свободно распостраняемым билетам. Я бы не меньше 200 гривен за билет брал. Ну чтоб всякую шулупонь "отсечь".

Проблема в том, что НСК в Киеве находится. А тут очень много за Рошен, причем тех для кого 200 грн не проблема.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тобто  УМОВИ   він  не  виконав  ,  лиє  бруд  далі  . Це  добре ,  файно .

 

Дивитись  не  буду  ,  скільки  років  ні юлі  ні  петю  принципово  пропускаю .

 

Саме так! Гивно - промова. Шлюшка Олежка на большее не способен :gigi:

Ну я не смотрел, я только читал. На куй с утра аппетит перебивать.

 

А вообще начинаю с интересом смотреть на политтехнологов Зе - заставить Педрилю не спать всю ночь и принять очередные губительные для зоровья химични сполукы - эта пять  :tu: 

 

А Зе сейчас на турничок и со свежими силами будет деклассировать кусок старого смердлящего шоколадного сала, B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема в том, что НСК в Киеве находится. А тут очень много за Рошен, причем тех для кого 200 грн не проблема.

 

Какой много... Ты сам на результаты выборов посмотреть говрил... по Киеву более 30 % у Зе! Я даже не ожидал. Ко второму туру будет не меньше 35-36% по Киеву.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какой много... Ты сам на результаты выборов посмотреть говрил... по Киеву более 30 % у Зе! Я даже не ожидал. Ко второму туру будет не меньше 35-36% по Киеву.

 при чому  синяків  ригів  петя  насовав що  по  області  що  по  києву

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какой много... Ты сам на результаты выборов посмотреть говрил... по Киеву более 30 % у Зе! Я даже не ожидал. Ко второму туру будет не меньше 35-36% по Киеву.

Меньше 30и и у Рошена почти столько же. Почти 400 тысяч довольно агрессивного электората. На НСК хватит. И деньги у них на билеты есть, даже по 500.
Link to comment
Share on other sites

 при чому  синяків  ригів  петя  насовав що  по  області  що  по  києву

 

По любе, я думав Зе в Києві програє. Це попри всю лизожопну владну шелупонь, шо в столиці голосвала за Педру - читай за свій прокорм. А їм дзуськи! От невдчні КИЯНИ! Їм "дороги", штрафи, ціни як в Івропі, мусорів в красивій формі за їх кошт а вони все одно недвольні - тварі :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Меньше 30и и у Рошена почти столько же. Почти 400 тысяч довольно агрессивного электората. На НСК хватит. И деньги у них на билеты есть, даже по 500.

 

Уверен - штаб Зе все предусмотрел. Да и условия-то не выполнены B-) А так Педра может пригласить нарколога з хоч з Ивропы, хоч з Гамэрыки. Шоб все по честному B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність - стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу.


Моя країна - це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна", - заявив Порошенко.


 

"Дебати - це не шоу. Виборча кампанія - це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем - це не гра, це не бажання сподобатися.


Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем - значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні", - додав він.


За його словами, дебати робляться не заради видовища на стадіоні. "Дебати - це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю", - заявив чинний президент.


"Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", - наголосив він.


Link to comment
Share on other sites

Все ЗЕля подарувала Порошенку ідею зі стадіоном  :tu:  Петро Олексійович буде в останній день агітувати на "Олімпійському" без сцикла   :lol2:

 

У Зеленського відповіли Порошенку щодо де-батлу на стадіоні – ЗМІ

4688 ПЕРЕГЛЯДІВ 4688 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Четвер, 4 квітня 2019, 13:45
40
 

У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського заявили, що чекають на виконання кандидатом в президенти та чинним главою держави Петром Порошенком низки умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час.

Про це повідомив керівник штабу Іван Баканов, пише УНІАН.

За словами Баканова, наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки "не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику".

"Не на всі питання дані відповіді з цього приводу. Ми ще чекаємо, може нам ще дадуть додатково відповіді. В ролику було ще декілька питань… там було про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи", - заявив він.

Баканов розповів, що дату і час ще будуть погоджувати з "урахуванням предметності відповіді, яка буде надана".

Повідомляється, що відповідаючи на питання, чи велись переговори щодо проведення цих передвиборчих дебатів самена НСК "Олімпійський", Баканов сказав, що "якщо таке місце запропоноване, то, вочевидь, воно запропоноване не випадково".

Змінено користувачем Добродій
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...