Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

ссуть - то завтра у банку, якщо прийдуть. Діяспора у шоці, як можна обирати на колінах стояльника, яки навіть говорити не вміє. І це цукко вдруге  :fp1:

 

Приїзди у неню на ПМЖ, і допоможи Петру. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Якщо ти про мене, то ті, хто мене пам'ятають, знають, який я палкий прихильник Пєці. Я розумію бажання показати йому з компанією фак, але це заслабкий мотив, щоб показати ще більший фак собі і Україні у вигляді клоуна-українофоба без темного уявлення про те, що робити з булавою. Суцільний телеперсонаж, який в реальності не існує.

 

Назло бабушкє атмарожу сєбє уши - нє?

 

 

Чи "разрушим до аснаванья, а затєм" ?

За "укрінофоба" проголосувала переважна більшість, так шо доведеться з тим вам жити.

І це, розрушать уже нечего. Професійні патріоти зробили все самі, час хоч спробувати зібрати до купи те, що ще залишилось!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За "укрінофоба" проголосувала переважна більшість, так шо доведеться з тим вам жити.

Не аргумент. За Яника теж проголосувала більшість, і що?

 

І це, розрушать уже нечего. Професійні патріоти зробили все самі, час хоч спробувати зібрати до купи те, що ще залишилось!

Зебіл збере? :lol2:

 

У сивому віці вже пора відрізняти фільми про супергероїв від реальності.

Link to comment
Share on other sites

Бугага, і 5 років тому теж не було. Пан Аш - вам комфортно з кацапами, ви працюєте на кацапів, ваші нащадки будуть кацапи.

Серйозні проблеми з здоров'ям в мене почались не 5, а 7 років назад, але це суто мої проблеми.

А московська медецина мене трохи "підлатала", так що можу ще дітям якусь користь приносити, а не каліка.

Так що таки да - комфортно.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зебіл збере?

Збере докупи щоб віддати рамзанці


 

 


А московська медецина мене трохи "підлатала", так що можу ще дітям якусь користь приносити, а не каліка. Так що таки да - комфортно.

:fp1: І армії хуйла профіт принесете  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Не аргумент. За Яника теж проголосувала більшість, і що?

 

 

Зебіл збере? :lol2:

 

.

 

У сивому віці вже пора відрізняти фільми про супергероїв від реальності.

Ну виходь на майдан, там тобі допоможуть.

Ти мій вік не чіпай, краще про свій потурбуйся, бо далеко не всі в Ненці до сивин доживають.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зебіл - не реформатор і не чистильник, а хитро ви@баний совок-космополіт, який сотоваріщі капіталізує політичну владу у 100 раз нагліше, ніж це потрафив зробити загребущий Пєця.

 

Але можеш вірити, що це Геракл, який очистить авгієві конюшні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Зебіл - не реформатор і не чистильник, а хитро ви@баний совок-космополіт, який сотоваріщі капіталізує політичну владу у 100 раз нагліше, ніж це потрафив зробити загребущий Пєця.

Це такий чувак, що приїжджає в село до пенсів і каже, що тільки сьогодні я вам продам аппарат, яким раніше лікувались лише депутати. Так, дорого, але це єдиний шанс. А ті ліки, що вам виписала Супрун - викиньте.

Link to comment
Share on other sites

Але можеш вірити, що це Геракл, який очистить авгієві конюшні.

 

Ніхто від нього не чекає подвигів Геракла. Вибір простий - або слабкий президент Зе і плавна трансформація держави у парламентську республіку де-факто, або авторитарний Рошен і трансформація держави у рашка дубль-2, узурпація влади, подальший розпад і гниття

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зебіл - не реформатор і не чистильник, а хитро ви@баний совок-космополіт, який сотоваріщі капіталізує політичну владу у 100 раз нагліше, ніж це потрафив зробити загребущий Пєця.

 

Але можеш вірити, що це Геракл, який очистить авгієві конюшні.

тобі вже сказали, іди помайдань як вибір більшості не влаштовує. Мо полегшає

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вибір простий - або слабкий президент Зе

Ги, то треба було за ківу голосувати! 


Який з мене вже профіт?

Син не хоче в армію.

Так що - бац-бац і мимо.

Податки уся родина платить Хуйлу справно. Так шо не відмазуйся - ти спосор вбивства українців

Link to comment
Share on other sites

Ну виходь на майдан, там тобі допоможуть.

Ти мій вік не чіпай, краще про свій потурбуйся, бо далеко не всі в Ненці до сивин доживають.

Я вже сивий, що там турбуватись. Чи ти мене лякати вирішив?

 

А щодо "помайдань", то ти теж, як кацапи, вважаєш майдани бардаком?

 

І вибори ще не закінчились. Вові ще два з чимось тижні треба увиватись, аби не спалитись і не вийти з образу.

 

Треба ж, "вибір більшості" :lol2:  Пригадую, як ти шанобливо ставився до Трампа - вибору американського народу...

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

Податки уся родина платить Хуйлу справно. Так шо не відмазуйся - ти спосор вбивства українців

Ох йо... В цьому Петро мене набагато більше обскакав. Куди мені простому наймиту в приймах (а дружина взагалі корінна москалька, дивно було якби податки не платила)...

Та щось тут про мене багато стало. Ми ж про Петра.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


Покажіть це тим, хто вважає що на стадіоні виступають тільки клоуни.

hitler-plans-the-worlds-largest-stadium.


 

 


Петро мене набагато більше обскакав

Петро завод закрив. А що зробив ти для перемогу над хуйлом?


 

 


Невдалий приклад. Заперечення є по суті?

Є. Обирати малограмотного клоуна - це всеодно що зробити собі обрізання болгаркою

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто від нього не чекає подвигів Геракла. Вибір простий - або слабкий президент Зе і плавна трансформація держави у парламентську республіку де-факто, або авторитарний Рошен і трансформація держави у рашка дубль-2, узурпація влади, подальший розпад і гниття

 

Слабкий президент Зе, збільшення впливу Рашки, регіоналізація, зміцнення олігархічних кланів з ВР у ролі біржі - харашо то как!

 

Чи ти можеш назвати фактори, які стримають від цього?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А щодо "помайдань", то ти теж, як кацапи, вважаєш майдани бардаком?

Може це порядок? Коли гівноеліта так зухвало краде й так зневажає свій народ, що крім виходу на майдан нема іншого засобу заставити владу хоч якось прислухатись до вимог народу?

Link to comment
Share on other sites

Выступают многие, а дебаты кандидатов в президенты на стадионе, с предварительной сдачей мочи, да еще и один из кандидатов чтобы звал «мамку на помощь» - такого ещё нигде не было.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А чи закрив?

 

 

 

20 января 2017 года на официальном сайте компании, объявлено о закрытии подразделения «Рошен» в Липецкой области. Такое решение принято по экономическим и политическим причинам, — говорится в официальном сообщении корпорации. — Полная остановка производства и консервация производственных и инфраструктурных объектов запланированы на апрель 2017 г. Как сообщалось неоднократно ранее, арест имущества Липецкой кондитерской фабрики, наложенный Следственным комитетом Российской Федерации в рамках возбуждённого уголовного дела, сделал продажу фабрики невозможной. Были уволены тысячи работников.
Link to comment
Share on other sites

1.Петро завод закрив. А що зробив ти для перемогу над хуйлом?

2.Є. Обирати малограмотного клоуна - це всеодно що зробити собі обрізання болгаркою

1. Він за рік приносив податків набагато більше ніж я за 12.

 

2. Ми не знаємо що принесе вибір Зеленського, але уже в курсі куди Україна прямує під проводом Петра і цей вектор негайно тре зламати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Він за рік приносив податків набагато більше ніж я за 12.

То не важливо.  Петро пішов на збитки і закрив кантору. А ти, навіть після початку збройної агресії проти України продовжуєш платити кеш в бюджет окупанта. І плануєш це робити і далі. Більше того, твої нащадки також будуть це робити, бо явно ростуть росіянами.


 

 


Ми не знаємо що принесе вибір Зеленського, але уже в курсі куди Україна прямує під проводом Петра і цей вектор негайно тре зламати.

Ага, треба зламати, щоб було так само комфортно як у Москві  :tu:


Доречі, переїзд Москва-Київ  це понти порівняно з переїздом СФ-НЙ, наприклад

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто для ясності: Петро сам створив клоуна своєю політикою, бо дістав масу так, що вона готова проголосувати хоч за чорта, аби не за нього. А чорт вдало підсунувся, і навіть нібито притомні люди готові поставити все на одну ставку.

 

Це ніби в літаку під час посадки посадити за штурвал дикуна - а раптом сяде.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Петро БЕЗПЕЧНІШИЙ, бо після парламентських він буде без фракції у ВР і якраз буде слабким президентом. З ним буде висіти борг, бо БІЛЬШІСТЬ тих, хто за нього голосували, мають до нього огиду, просто це раціональні і адекватні люди.

 

А Зєля - це мавпа з гранатою.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...