Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

5 років - з моменту окупації Криму.  Я на наступний день би виставив хату на продаж, а за місяць вже би був в Україні.

Я ж казав хата та квартира у мене в Вінниці. Тут хата та квартира на дружині та дітях записана - не можу я так варіювати, щоб визначати самочинно де їм жити. Я дружину з 1997 року в Вінниці пробував прищепити. Так вона мені всі 10 років мізки компастувала (подай резюме в московську фірму та подай. Що саме смішне, що українську мову вона вивчила досить непогано. Спочатку жартома для розмов з моїми батьками та родичами. Потім досить непогано, що їй вистачало на роботі. Отож дивна впертість корінних руськоязичних українців, коли для москвічки то не стало взагалі проблемою) - для москальки краще їх Москви та зарплат в Москві, та житла в Москві... Це ж для них прямо кінець мрій. Щось довести було неможливо.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Тут хата та квартира на дружині та дітях записана - не можу я так варіювати, щоб визначати де їм жити.

 

Ясно, знайшов 100% відмазку щоб і далі працювати на оккупанта.
Link to comment
Share on other sites

Ясно, знайшов 100% відмазку щоб і далі працювати на оккупанта.

Відмазка не відмазка, але сил в мене й здоров'я таки обмаль, щоб знов втнути авантюру з переїздом.

Мене на цей рахунок постійно знайомий москвофін підначує. Якось затягнув мене він на лекцію якогось професора в МГУ (тобі ж треба визначитись куди дочці поступити, треба подивитись, познайомитись), а він там приперся з фінським послом і був там в якості товмача. Після лекції відправив він посла, лишився зі мною, фінським аташе та його дружиною - давайте в ресторан каже за знайомство. Зайшли ми в ресторан, він до аташе каже - дуже пафосно тут, для Asha з нефінською ЗП не по кишені (аташе з дружиною на мене так жалісливо подивилися), пішли ми в ресторан попростіше, хоча погода була не дуже.

Говорю нашо ти їх по такій погоді тягаєш, не обіднів би я за знайомство й там би раз повечеряв з вами, а цей порось каже - ну ти ж думай, можна ж побільшу ЗП отримувати, не зійшовся світ клином на російських фірмах. А я по англійскому тільки з словником... :weep:

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Вінничина може інакше.В моїх краях за шлюб з росіянкою просто би перестали спілкуватись.

Батьки були проти, але на вінничині тоді (в 90-і) на це дивились простіше ніж зараз. Та й я тоді не задумувався про наслідки, по молодості ми багато над чим не задумуємось довго.

Зараз родичі й знайомі інакше як сепаратистом не називають коли приїздив в гості до батьків. Хоч і жартома, але в кожному жарті...

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Я з Галичини.В нас це було табу завжди.Я знаю дві пари де жінки росіянки були і то вони стали більшими українками ніж оточуючі автохтони.Кацапів не люблять,вдома тільки українська і тд.я би навіть не пробував на рандку йти з москалихою.гірше це тільки в партію вступити
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 

:lol2: ясно ж що цей цирк з конями буде нескінченний. Поки Порох його не пошле накуй.

 

Тут цікаво, чи це був ЗЕлін експромт чи БЕніна вимога, щодо Юлі...

 

https://www.youtube.com/watch?v=QREHNmLXWKs

Link to comment
Share on other sites

"Дебаты между кандидатами в президенты Украины – действующим главой страны Петром Порошенко и шоуменом Владимиром Зеленским – состоятся в любом случае, даже если претенденты на пост главы государства не придут на эфир.


Об этом заявил председатель правления Национальной общественной телерадиокомпании Украины Зураб Аласания 4 апреля во время пресс-конференции в Киеве, передает "Интерфакс-Украина".


"19 апреля между 20.00 и 21.00 дебаты будут проведены в любом случае. Даже независимо от того, будут ли кандидаты, мы должны данное время забронировать именно под это. В это время будут какие-то нейтральные картинки, если кандидаты не появятся, но они будут проведены. Мы будем готовы к участию кандидатов в любом варианте, это закон", – сказал Аласания.


Он также отметил, что порядок проведения дебатов детально прописан в постановлении Центризбиркома №472 от 5 мая 2014 года.


По его словам, в нем не предусмотрено свободных форматов.


Тем не менее НОТУ готова к другим вариантам проведения дебатов, в том числе и тем, которые прозвучали публично, добавил председатель правления телерадиокомпании.


"Мы даже сегодня связались с обоими штабами и получили согласие на учредительную встречу", – подытожил Аласания."


https://charter97.org/ru/news/2019/4/4/329396/


Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

І я те ж саме кажу. Про що можна дебатувати з отим 15-відсотковим лузером і брехуном, Рошеном? Змагатися з ним у брехні?

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

І я те ж саме кажу. Про що можна дебатувати з отим 15-відсотковим лузером і брехуном, Рошеном? Змагатися з ним у брехні?

 

100%

 

Це все тому шо Зе надто порядний...а дарма. Свині все одно не оцінять.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

І я те ж саме кажу. Про що можна дебатувати з отим 15-відсотковим лузером і брехуном, Рошеном? Змагатися з ним у брехні?

 

100%

 

Це все тому шо Зе надто порядний...а дарма. Свині все одно не оцінять.

 

"Я відмовився, там немає про що говорити. Ми востаннє спілкувалися очі-в-очі в жовтні 2014 року. Я побачив, що це стіна, просто стіна. Далі стукати немає жодного сенсу. Це залізобетонна стіна, за якою владу використовують заради власного збагачення, а далі фальш. Коли в очі брешуть – я не витрачаю на це час. Спроба була безперспективна ще до того, як я вийшов на прес-конференцію після екзит-полів", - розказав Гриценко.

Link to comment
Share on other sites

Відмазка не відмазка, але сил в мене й здоров'я таки обмаль, щоб знов втнути авантюру з переїздом.

Бугага, і 5 років тому теж не було. Пан Аш - вам комфортно з кацапами, ви працюєте на кацапів, ваші нащадки будуть кацапи.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І я те ж саме кажу. Про що можна дебатувати з отим 15-відсотковим лузером і брехуном, Рошеном? Змагатися з ним у брехні?

 

100%

Дебати - це вияв поваги не до конкурента, а до виборців. Ну і вияв власної розумової повноцінності і готовності до ролі лідера.

 

Це все тому шо Зе надто порядний...а дарма. Свині все одно не оцінять.

Ги.. Це оте сцикло, що при всіх владах ювелірно вираховувало, як покусювати великих, аби вони це сприймали як клоунаду і не взули паяца. От тільки з Кадировим Вова прорахувався і мусив падати на коліна. Головнокомандувач, хулє :)

Link to comment
Share on other sites

Дебати - це вияв поваги не до конкурента, а до виборців. Ну і вияв власної розумової повноцінності і готовності до ролі лідера.

 

Ги.. Це оте сцикло, що при всіх владах ювелірно вираховувало, як покусювати великих, аби вони це сприймали як клоунаду і не взули паяца. От тільки з Кадировим Вова прорахувався і мусив падати на коліна. Головнокомандувач, хулє :)

 

розумову повноцінність прихильників мародера видно й так. Без дебатів

Link to comment
Share on other sites

Діяспора їбонулася  :fp1: Завжди вважав, що для них важливіші зовнішні атрибути українства, аніж суть. Вони і чорта лисого з хвостом і копитами будуть на ура зустрічати, аби у вишиванці, з тризубом і томиком Шевченка в руках 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

розумову повноцінність прихильників мародера видно й так. Без дебатів

Якщо ти про мене, то ті, хто мене пам'ятають, знають, який я палкий прихильник Пєці. Я розумію бажання показати йому з компанією фак, але це заслабкий мотив, щоб показати ще більший фак собі і Україні у вигляді клоуна-українофоба без темного уявлення про те, що робити з булавою. Суцільний телеперсонаж, який в реальності не існує.

 

Назло бабушкє атмарожу сєбє уши - нє?

 

Чи "разрушим до аснаванья, а затєм" ?

Link to comment
Share on other sites

Діяспора їбонулася :fp1: Завжди вважав, що для них важливіші зовнішні атрибути українства, аніж суть. Вони і чорта лисого з хвостом і копитами будуть на ура зустрічати, аби у вишиванці, з тризубом і томиком Шевченка в руках

і шо характерно зустрічать будуть якомога подалі від коханої Неньки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


аніж суть

ссуть - то завтра у банку, якщо прийдуть. Діяспора у шоці, як можна обирати на колінах стояльника, яки навіть говорити не вміє. І це цукко вдруге  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Діяспора їбонулася  :fp1: Завжди вважав, що для них важливіші зовнішні атрибути українства, аніж суть. Вони і чорта лисого з хвостом і копитами будуть на ура зустрічати, аби у вишиванці, з тризубом і томиком Шевченка в руках 

Та воно і в нас всередині пороблено. Хіба що трохи проблеми зі статками, автошляхами і т.п. трохи впливають.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...