Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

Дивно, шо фома,який стикы рокив вдавав з себе притомного, так раптом видкрывся, але я до останнього вирую, що причина такы в невдалий ставци. Так поперло, шо аж клава горить  :lol2:

Дик той Фома був із ЮК, а цей з Таджикістону  B-)

 

55105d7eff7ec7961143df688fb3c018.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

 вперше  він  здивував  реакцією  на  дійсно  злочин  проти  Саакашвілі  .

Я розкусив уже давно... Вся ця типова шокомразота на форуми изгалялась роками над и без того купкою нормальних людей. При полном попустительстве так сказать...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пан ЕлГайдер, ви експерт по броадкасту чи просто вирішили написати пост?

яп  ,  віблог  якісний  при настрої  робиться  швидко . Нема  чогось  складного  палити повітря  мовою  ,  де  картинка  не  на  першому  місті  .  Для  бокса  картинка -  на  першому  місті  .  Сам майданчик  світло  ,  місця  судей  і  всих   раліваоі   тілі  пілі    .

 

Ти хочеш  шоб  петя  ходив  на  подіумі як  пиинцеса ?  Шоб  жирне  тіло  сховали  за  правильним  одягом  ,  а  тони  гриму  приховали  роки  п'янства  ?  Розумію 

Link to comment
Share on other sites

нема трьох тижнів , на 24 години є пропозиція . Світло й камера - цього гівна повно , хвилин організація

 

Тут не треба кожний рух бздьох фіксувати як в боксі . Але якісний звук треба

Там вроде было про 24часа на ответ, а не на дебаты.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Останнє попередження на сьогодні

не  пойняв  ,  я  не  про тебе  пишу  ,  а  про  Петю  .  Зебіли  зебіл  це  про кого  було ? Не нервуй  пиши  як  є .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не  пойняв  ,  я  не  про тебе  пишу  ,  а  про  Петю  .  Зебіли  зебіл  це  про кого  було ? Не нервуй  пиши  як  є .

Ти 20 баксив фоми не перевив, то ж не маеш права безкоштовно обсирати гаранта  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Панове, зверніть увагу на самовпевненість ЗЕмарінонеткиКоломойського і це він ще не став президентом... Беня + Наполеон та Гітлер в одному флаконі. Зрозуміло, що ця тональність лише заочна, але які в нього таракани в голові розповідала його вчителька...

 

https://www.youtube.com/watch?v=TQjaj58w9pg

Змінено користувачем Добродій
Link to comment
Share on other sites

Я розкусив уже давно... Вся ця типова шокомразота на форуми изгалялась роками над и без того купкою нормальних людей. При полном попустительстве так сказать...

 

Читаєш дискашн з новинами і починаєш розуміти, що мав

Гайдай https://uapolitics.com/index.php?/topic/37367-ukrlifetv/?view=findpost&p=1115596
Link to comment
Share on other sites

Читаєш дискашн з новинами і починаєш розуміти, що мав

Гайдай https://uapolitics.com/index.php?/topic/37367-ukrlifetv/?view=findpost&p=1115596

Якшо шо, я не Гайдай, просто тьозка B-)

Сцуко ще три тижні, поки потоки лайна хоч трохи на спад пидуть. Потім ще півроку...

Я на форумі ні в кого не взяв ні копійки, так шо пройдіть, як то кажуть, в коньо

То не дає тобі моральне право затикати юзерів за власним уподобанням...

Link to comment
Share on other sites

 

 


То не дає тобі моральне право затикати юзерів за власним уподобанням...

Шановний пан Сілентіо, на даний момент усе оплачую я зі своєї кишені, тому, логічно, шо право у мене є

Link to comment
Share on other sites

Шановний пан Сілентіо, на даний момент усе оплачую я зі своєї кишені, тому, логічно, шо право у мене є

Я говорю о моральном праве. Етот пост прекрасно иллюстрирует твою моральность. Как и твои истерики сегодня и не только твой общечеловеческий уровень.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...