Перейти до змісту

Нові обличчя від Зе! Нарешті!


Гість Хома

Recommended Posts

Що вкрав? Чкільки. Хочеться знати: більше, чи менше, ніж віддав на армію?

Надежду... А Онищенко утверждает, что пять ярдов баксов. Алыверды - что Беня украл? Только не по версии фейк-тв от Порошенко.
Link to comment
Share on other sites

Це фантазії. Зебіл обіцяв команду до другого туру. Де вона?

Кстати, Данилюк вчера дал ответ на твой вопрос. Зеленский обещал объявить свою команду 19-го числа.

И он это сделает.

 

А ты из штанишек выпрыгивал «и де та команда, а-а-у-а, дайте мне команду прямо сейчас...»

Май терпиння :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Кстати, Данилюк вчера дал ответ на твой вопрос. Зеленский обещал объявить свою команду 19-го числа. И он это сделает.

 

я уже понял, что у избирателя Зеленского нет ни логики, ни способности видеть далее своего носа. Я не видел НИ ОДНОГО аналитического материала, почему Зеленский на должности президента будет ХОРОШ. Существует только две парадигмы — «тольконепорошенко» и «хуженебудет».

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зелюки - требуйте від свого обранця негайного ініціювання закону про імпічмент президента. Як він і обіцяв, до речі. 

Гадаю, ВР підтримає цю ініціативу, та швидко проголосує.

А зеля нехай підпише, навіть якщо пітна  рука тремтітиме. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

я уже понял, что у избирателя Зеленского нет ни логики, ни способности видеть далее своего носа. Я не видел НИ ОДНОГО аналитического материала, почему Зеленский на должности президента будет ХОРОШ. Существует только две парадигмы — «тольконепорошенко» и «хуженебудет».

Любой аналитический материал разбивается об мантру, Вова - Бенина кукла. Можно сколько угодно говорить, что он не только организатор, руководитель и совладелец довольно крупного бизнеса, но и реальный лидер большого коллектива. Но кто это будет слушать? Проплаченная Петяпутиной ботоферма? Кому надо, тот давно услышал, увидел и сделал свой выбор. Агитировать подавляющее меньшинство упоротой ваты, нет смысла. Можно спокойно наблюдать и ржать с жалких потуг Петипутиной.
Link to comment
Share on other sites

он не только организатор, руководитель и совладелец довольно крупного бизнеса, но и реальный лидер большого коллектива

Виклоади річний дохід від того бізнесу та розміри колективу. 

Чи буде відповідний сингапурським критеріям. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Э? так может не вата и проплаченые зе боты?

Я где-то писал за проплаченных? Я просто пишу про ээээ.... неумных. А посему продолжим.

 

1819246_900.jpg

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Любой переход на личности и обобщения, развязывает руки в моральном праве эту самую личность обзывать как душа пожелает. Не хочешь, что-бы тебя обзывали, обсуждай политиков, а не избирателей. А пока ответочка - избиратель Петяпутиной - тупой и ещё тупее тупого и докажи, что это не так :)
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дык отож.

 

 

Не приду на дебаты, скажут: «Сцыкун!», приду на дебаты, скажут: «О, сцыкун пришёл на дебаты!». Вот хоть разорвись в экзистенциальной дилемме! Сорри за полуобсценную лексику, но слов из народного творчества не выбросишь.
Link to comment
Share on other sites

Кандидат в президенти не зустрічається з виборцями і з медіа, не може показати членів команди, два радники дають різні позиції по одній темі - очевидно, що команди там нема. Тепер скажіть мені звідки Зеленський візьме +- 470 нових фахівців, щоб укомплектувати вертикаль керівників РДА і ОДА, плюс ще щонайменше три десятки високоласних людей щоб закрити ключові ЦОВВ, на які він впливає і окрім того - ще штат послів, яких призначає Президент? 

Я не топлю за Порошенка, я намагаюся показати, що є маса дуже простих і важливих питань, на які Зеленський не дає відповіді і без яких система управління потрапляє в дуже високі ризики. 
Люди, ви розумієте що таке параліч виконавчої гілки влади в регіонах?

 

Svyatoslav Pavlyuk
Link to comment
Share on other sites

 

 

є маса дуже простих і важливих питань, на які Зеленський не дає відповіді і без яких система управління потрапляє в дуже високі ризики.
28 років ми потрапляли в надійні руки ставлеників системи. І де ми тепер?
Link to comment
Share on other sites

ригианали це Порох.

Зеленським дуже сильно доведеться постаратися - і скорше за все це не вийде легко - аби не втратити теперішню підтримку. А риги її лише нарощуватимуть.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...