Перейти до змісту

Дебати починаються


Гість shpylka

Recommended Posts

за  закриті  станції  метро як  завжди  дякую . Буси  петіні  стояли  де  тільки  можна . Ті  що  на сидячих  з "його"  сторони сиділи з моменту  як  зайшов сам  -  руху  НОЛЬ .  Сидячих  за  зеленського  до  19.30  стало  реально  так само  або  більше . Движ постійний ,  волали так що  перекрикували порошенківців і  загалом всих .

Наша  фанзона -  норм . Але  реакція  на  петю  ще  більший  жестяк . Наше  Слава Україні та  Героям  Слава  -  гучне  миттєве  .

ЗІ телебачення  торонто привіт  ,  стояв  з  їх оператором пліч-о-пліч

від  брехні  петі  виробленої  всим  порохоботським  інтернетом тебе  не  перекосило ?

 

як все було в принципі було видно через трансляцію 

 

що ти ще можеш додати? власний упереджений погляд?

 

додавай маєш право 

Link to comment
Share on other sites

як все було в принципі було видно через трансляцію 

 

що ти ще можеш додати? власний упереджений погляд?

 

додавай маєш право 

я   на  біле  кажу  біле  на  чорне  -  чорне .  Упередженість розглядай  власну . Є  правда  а  є  брехня .

Можу  пройтися  по всій брехні  -  нема  проблем .

Link to comment
Share on other sites

на этом все - день тишины

було  б  цікаво  розібрати   дебати  в  деталях . Але наперед  скаду .  Було  три  моменти  які  називаю  порохоботськими  фейками ,  брудом  та  технологією  ,  яку  приніс  кандидат  п  . Неприємно  й  обурює .

Link to comment
Share on other sites

було  б  цікаво  розібрати   дебати  в  деталях . Але наперед  скаду .  Було  три  моменти  які  називаю  порохоботськими  фейками ,  брудом  та  технологією  ,  яку  приніс  кандидат  п  . Неприємно  й  обурює .

 

якщо хочеш копатись в потоках гімна чому ні 

Link to comment
Share on other sites

 

Подивилась дебати корпоратив від зе

 

чесно кажучи, чекала що зе вже так добре вивчить текст, бо то ж було його шоу

 

щоб вивчити текст йому давалось 3 тижні

а він і це не зміг як слід

мої очікування не виправдались

 

ніякі це не дебати :(

 

порох молодець

він є величина в країні

то так і тримався :tu:

 

не було сумнівів, що фани зе будуть викрикувати фрази з тб медведчука, фірташа, коломойського

так, як там у мізках нічого немає, то і поводили себе відповідно

прихильники петра більш мовчали, щоб не провокувати на підпитку фанів зе

мудрі люди розуміють стьуацію :shuffle:

 

драми результатів не буде

в країні ворог...

розумні під час війни вибірають порох, щоб відбитись від ворога

а немудрі --- вазелін

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Глянув дебати. Прикольно

П: коли війна за артістів ніззя голосувати, вони не вміють ваювати та створювати міжнародні коаліції по крупицях

З: так чо ж ти її не закінчив як обіцяв

П: а ще він яскрава обгортка, а всередині росіяни алігархи та колома..... О.... 

З: Може я і абгортка, ви в абгортках розбираєтесь, зате я з народа, треба шоб з народа президенти були а не алігархи. 

П: Хоч я і алігарх, але я чесний і не карупціанер, і у друзі всі чесні, як тільки узнаю шо нечесний то перестаю дружити.... а якщо ще й карупціонер то покараю .... Все інше то брехня.... Всі хто дивився мої прес конференції - знають, а хто не дивився - ті некомпетентні... Як мій опонент

З: я не ваш опонент.... я ваш вирок.... Ууууу..... Я взагалі не буду довго президентом, після першого терміна втечу сам..... 

 

:lol2:

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Сравнивать телевизионную картинку с реальной не имеет смысла. Телевизор не передаёт реальную энергетику и эмоции. Тем более глупо читать дебаты. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Сравнивать телевизионную картинку с реальной не имеет смысла. Телевизор не передаёт реальную энергетику и эмоции. Тем более глупо читать дебаты.

хто про що, а зомбанутим- енергетика "Імхотепа"

Link to comment
Share on other sites

хто про що, а зомбанутим- енергетика "Імхотепа"

Фейкометателей забыл спросить. Молись на свою Петяпутину, не долго осталось. Змінено користувачем shurken
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мене не особливо хвилює наприклад хто буде президентом особисто 

мене хвилює наскільки він буде ліберальним як в координатах економіки так і в координатах демократії 

А мене  цікавить, наскільки  він  буде  проукраїнським.  Щоб  не  було  розвороту.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

перечитав дебати. ШимпанЗеля- це дно некомпетентності, тупості, вульгарності

Ви  правильно  підмітили -  він  дійсно  вульгарний  сам  по  собі,  ще  й  у  своїй  некомпетентності.

Link to comment
Share on other sites

Зе предложил стать на колени перед матерями, потерявшими детей в этой войне, детьми, потерявшими родителей, жёнами, потерявшими мужей.

Пе развернулся к ним жопой.

 

А некоторые это так и не поняли. Иллюстрация мозгов как у равлика :fp1:

Петро  став  на  коліна  перед  прапором,  вклонився  і  поцілував  прапор.  А  український  прапор -  то  символ  цілої  України  і  українського  народу. 

Ну,  а  ви  це  не  помітили,  бо  такого  помічати  не  треба.

Зате  Зеленський  державний  гімн  не  почув,  не  зреагував,  не  мав  часу -  цілувався  з  жоною.

Link to comment
Share on other sites

Тот державный гимн никто не почув.

Петя открывал рот а в это время диктор говорил что то своё, народ шумел на поле.

Позже диктор обратил внимание на движение Петиного рта и предложил всем спеть гимн, что и произошло.

 

А дупв Петина, обращённая народу показательна :)

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


яким дружбаном? то дві різні людини    ще одне АІ фото розпізнавання 

 

Да мне если честно пофиг, мне и дебаты эти не нужны были и т.н. компромат на зеленского мне пофиг, не услышал я ничего того, что могло бы меня убедить ещё 5 лет терпеть мародёрские рожи во власти...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви ж людина, яка біля землі, невже Ви вірите в швидку зміну свідомості, облич і культури?

 

В эт о не верю, а вот в сильного лидера верю, который может за 10 лет продвинуть страну далеко вперёд, а иначе у нас всё без шансов...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...