Перейти до змісту

Дебати починаються


Гість shpylka

Recommended Posts

Соня Кошкина

2 мин. · Киев · 

Это не дебаты, конечно, были. 

От слова совсем. 

Форма затмила суть начисто. 

Каждый работал на свою аудиторию и каждый - на своём поле - собрал урожай. 

Вряд ли это что-то изменит. 

Но. 

Важно не это. 

Важно, что встретились. 

Что диалог состоялся (хотя я бы это площадной руганью назвала скорее. Обоюдной. Глубиной и конструктивом - как должно бы быть - там не пахло. Увы).

 

И кто бы теперь на верховную сцену ни поднялся, кто бы с неё ни сошёл, победил народ Украины. 

Прочно и основательно. 

Народ с честью и достоинством.

 

П.с. До сих пор плачу каждый раз, когда слышу гимн. Слишком много людей за него погибло. В том числе моих друзей. 

Думаю, это уже навсегда

Ніхто не намагався працювати на аудиторію суперника це сумно і нецікаво 

 

Це звучить як перемога зелі...... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Белорусская художница Ника Сандрос поделилась впечатлениями от дебатов кандидатов в президенты Украины.


«История происходит на наших глазах. Я нервничаю (не знаю почему). Я завидую. Я в восторге. Украинцы, вы крутые! Весь мир смотрит на вас. И не важно, какие сейчас кандидаты стоят на сцене. Крутость в том, что все это в принципе стало возможным», - написала художница на своей странице в Facebook."


Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

зєлі чи середнього красу України? 

 

хз на рахунок класу. Подивимся. Якщо обмежуватимуть вплив уряду на справи в країні - то це не так вже і погано для середнього класу.

Link to comment
Share on other sites

 

"Белорусская художница Ника Сандрос поделилась впечатлениями от дебатов кандидатов в президенты Украины.

«История происходит на наших глазах. Я нервничаю (не знаю почему). Я завидую. Я в восторге. Украинцы, вы крутые! Весь мир смотрит на вас. И не важно, какие сейчас кандидаты стоят на сцене. Крутость в том, что все это в принципе стало возможным», - написала художница на своей странице в Facebook."

 

так але з певними переможцями є побоювання що це закінчиться 

 

були такі з двічінепідудним є і зараз але менші 

 

реально був би кінець з перемогою юлі 

 

Link to comment
Share on other sites

хз на рахунок класу. Подивимся. Якщо обмежуватимуть вплив уряду на справи в країні - то це не так вже і погано для середнього класу.

 

мене не особливо хвилює наприклад хто буде президентом особисто 

мене хвилює наскільки він буде ліберальним як в координатах економіки так і в координатах демократії 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


так але з певними переможцями є побоювання що це закінчиться 

Стала тенденція політрозвитку країни протягом новітньої історії це майже унеможливлює. 

 

Ще варто подивитись фото виразу обличчя  ветерана війни - як саме  він дивиться на пасаж кандидата  щодо "повстанців данбасу"

Link to comment
Share on other sites

мене не особливо хвилює наприклад хто буде президентом особисто 

мене хвилює наскільки він буде ліберальним як в координатах економіки так і в координатах демократії 

зе навіть не знає таких слів :fp1:

Link to comment
Share on other sites

В юльків мозок як у равлика

Зе предложил стать на колени перед матерями, потерявшими детей в этой войне, детьми, потерявшими родителей, жёнами, потерявшими мужей.

Пе развернулся к ним жопой.

 

А некоторые это так и не поняли. Иллюстрация мозгов как у равлика :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зе предложил стать на колени перед матерями, потерявшими детей в этой войне, детьми, потерявшими родителей, жёнами, потерявшими мужей.

Пе развернулся к ним жопой.

 

А некоторые это так и не поняли. Иллюстрация мозгов как у равлика :fp1:

 

кожну дію кожний розуміє так як йому вигідно 

Link to comment
Share on other sites

був  за  50  метрів  від  кандидатів .  Зайшов  до  фанзони  о  17.30  ще  козаксістем  виступали ,  потім  мачете ( здається)

Враження . Зеля  -  молоток . Петя -  сценарій на  фейках  та  брехні . Кричав  так  що  я  чув  його  без гучномовців . Нервовий  шопісєц 

 

 

Питайте . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

був  за  50  метрів  від  кандидатів .  Зайшов  до  фанзони  о  17.30  ще  козаксістем  виступали ,  потім  мачете ( здається)

Враження . Зеля  -  молоток . Петя -  сценарій на  фейках  та  брехні . Кричав  так  що  я  чув  його  без гучномовців . Нервовий  шопісєц 

 

 

Питайте . 

 

який сенс питати про щось упередженого свідка 

Link to comment
Share on other sites

за  закриті  станції  метро як  завжди  дякую . Буси  петіні  стояли  де  тільки  можна . Ті  що  на сидячих  з "його"  сторони сиділи з моменту  як  зайшов сам  -  руху  НОЛЬ .  Сидячих  за  зеленського  до  19.30  стало  реально  так само  або  більше . Движ постійний ,  волали так що  перекрикували порошенківців і  загалом всих .

Наша  фанзона -  норм . Але  реакція  на  петю  ще  більший  жестяк . Наше  Слава Україні та  Героям  Слава  -  гучне  миттєве  .

ЗІ телебачення  торонто привіт  ,  стояв  з  їх оператором пліч-о-пліч


який сенс питати про щось упередженого свідка 

від  брехні  петі  виробленої  всим  порохоботським  інтернетом тебе  не  перекосило ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

До Пороха людей навезли з усієї України, та вони були помітно тихіші від зєліних. А Пєтя ще й спромігся їх кинути - пішов на сцену Зеленського. А ті залишилися за парканом ні з чим!  :K

Коротше, проїпав вчисту дебати не лише у змаганні бла-бла, а й тупо організаційно.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...