Перейти до змісту

Хроники Малороссии


Recommended Posts

А нумо намалюй мені, розумна, варіант проїзду від Сєвєродонецька до Одеси відреформованими (Йожин підтвердить!) трасами Порошенка-Гройсмана-Омеляна.

 

Їдь через Київ у Купе.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Остання відповідь

Наступного тижня нам прогнозують +37. Єдине купе, в якому можливо вижити за цих умов - з кондишеном. Вартість проїзду на трьох в такому купе більша від вартості бензину до Києва. Але ж там немає моря.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Наступного тижня нам прогнозують +37. Єдине купе, в якому можливо вижити за цих умов - з кондишеном.

 

Які ми стали ніжні, боже боже. Все життя їздили без кандішена.
Link to comment
Share on other sites

Усі  їздили  в  плацкарті.  Я  в  купе  їздити  боюсь.  :shuffle:

Але  ще  є  варіант  гарно  відпочити:  на  пішо (рюкзак  за  плечі),  автостопом  на  ЗУ.  Поселитися  в  якомусь  селі  при  річці,  з  природою  познайомитися...спокій,  душевне  врівноваження.

Люди  місцеві  там  можуть  клепку  в  голову  вставити - розкажуть  що  треба  робити,  щоб  не  бути  зубожілим.

Гляди  і  трансформація  відбудеться.

Колись  Ломоносов  до  Москви  пішки  дійшов.  Бо  хотів.

Link to comment
Share on other sites

Зубожиння же! Плацкарт как средство доставки на моря, уже не рассматривается. 

Хоч плацкарт, хоч СВ. З наших іпєнєй на море не лише автівкою в живому стані не виїхати, але і поїзди туди не йдуть. Вмовляли порохнявих ввести маршрут до Одеси, але були відіслані нах.

 

Які ми стали ніжні, боже боже. Все життя їздили без кандішена.

До твого відома, в нас трохи помінявся клімат. В рік мого одруження все літо було від 18 до 22 градусів. Чутки про +30 вважалися тоді ненауковою фантастикою. А тепер тут 30-35 норма. Фантастикою стали +22. В некондиціонованому плацкарті за таких умов не всі здатні виживати.

Link to comment
Share on other sites

@Euro, щоліта в Україні місяць +30-35.

 

В рік мого одруження все літо було від 18 до 22 градусів

Це виключення. Якщо поруч нема океану, то температура буде +30, це ж логічно.
Link to comment
Share on other sites

 

 


В некондиціонованому плацкарті за таких умов не всі здатні виживати.

Душно  в  купе.  У  плацкарті  нормально.

Але  чого  вам  Юлька  не  допоможе  з  поїздом  до  Одеси?  Вона  ж  депутат!

Link to comment
Share on other sites

Зубожиння же! Плацкарт как средство доставки на моря, уже не рассматривается. 

 

 

Я майже завжди їздив у плацкарті. Пам'ятаю місце 38  :tu:

Так пан Омелян похерав плацкарт, як класс, тепер майже нема потягів з плацкартними вагонами :(

Link to comment
Share on other sites

Как Порохошобла с помощью своих двойных агентов Медведчука с Бойко пытались Зеленскому на старте свинью подложить и на гос измену спровоцировать. 

Притча..

 

Газ может быть на 25% ниже цены конечного потребителя.
Так сказал глава "Газпрома" Алексей Миллер.
И это означает – на 25% дешевле, чем Украина сейчас получает газ по реверсу.

Довольно щедрое предложение, не находите?


Правда, сделано оно не прямо, а через посредников.
На второй предвыборной встрече Миллера с лидерами украинской "Оппозиционной платформы – За жизнь" Юрием Бойко и Виктором Медведчуком.
Первая была перед президентскими выборами, вторая перед парламентскими.
Но газ – это серьезный аргумент, в том числе для народа, людей, домохозяйств.

Итак, Россия опять готова быть щедрой.
Но Зеленский и его команда, кажется, на предложение Миллера никак не отреагировали.
А глава украинского "Нафтогаза" Коболев фактически отказал (ся).
Любые новые контракты на поставку или транзит будут осуждаться только в трехстороннем формате, под крышей ЕС.
"При каких условиях Газпром, который не хочет поставлять Украине газ даже по очень выгодной для него цене, пойдет на радикальное снижение? прощение долга "Газпрома" перед "Нафтогазом", отказ от арбитражных споров, неприменение европейских правил в газовой сфере?"
 
 
И то, что Зеленский этих махинаторов послал на хутор бабочек ловить, конечно выдает в нем очень недалекого человека. Ему дорогие партнеры газ практически нашару дают, а он уперся падлюка и ни в какую. Ганьба корочи.
Link to comment
Share on other sites

 

 

а ви Сраліна застали?
Це має стосунок до зникнення через "реформи" можливості в нас поїхати, куди потрібно?

 

 

чого  вам  Юлька  не  допоможе  з  поїздом  до  Одеси?
Дуркуйте далі. Єдине, що у вашого табору виходить. І схоже це усе, що вам залишається.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це має стосунок до зникнення через "реформи" можливості в нас поїхати, куди потрібно?

Можливість поїхати є завжди. Питання в баблі. Я розумію, що пересічний хоче доріг на халяву, але так не буває.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я розумію, що пересічний хоче доріг на халяву, але так не буває.

 

Бугога!!!!! Так акциз платим пан Фома, вот правда уходит он не на дороги а 25% уёбкам по карманам....

Link to comment
Share on other sites

 

 


Как Порохошобла с помощью своих двойных агентов Медведчука с Бойко пытались Зеленскому на старте свинью подложить и на гос измену спровоцировать.

Це  перла.  І  написав  якийсь  там  "Патріот"  чи  Юрий  с  ФУП,  а  Мокша.

Тепер  будемо  називати  Медведчука  і  Бойка  не  інакше  як  "двойными  агентами".  Народись  вони  раніше,  то  точно  були  б  корєшами  у  самого  Степана  Бандери  чи  Романа  Шухевича.

Link to comment
Share on other sites

Не надо заламывать руки и воздевать очи к небесам. В этом храме по субботам не подают. Лучше попытайтесь понять, почему я их так назвал и чьи они агенты во втором слое если в первом они  - засланцы Путина:)

Link to comment
Share on other sites

Не надо заламывать руки и воздевать очи к небесам. В этом храме по субботам не подают. Лучше попытайтесь понять, почему я их так назвал и чьи они агенты во втором слое если в первом они  - засланцы Путина :)

Нє,  Мокша.  Ну  ви  ж  насправді  недурний  чоловік.  Та  ще  й  з  цивілізованих  Чернівців.

Але  намагаєтеся  переконати  українців  такою  дурнею?  Самому  не  смішно?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


То понти, пан Хозя.

 

Какие нафиг понты? Понты это контрабас топливо с которого не платятся налоги и который расцвёл буйным цветом при педросяне, понты это воровство и откаты на строительстве дорог и подрядах, а мы как раз платим реальные деньги, впрочем зря это я , ты ведь всё равно не услышишь....

Link to comment
Share on other sites

Какие нафиг понты? Понты это контрабас топливо с которого не платятся налоги и который расцвёл буйным цветом при педросяне, понты это воровство и откаты на строительстве дорог и подрядах, а мы как раз платим реальные деньги, впрочем зря это я , ты ведь всё равно не услышишь....

То  чого  Порошенко  за  час  президенства  збіднів?  Чи  ви  про  таке  ще  не  чули? 

Link to comment
Share on other sites

То  чого  Порошенко  за  час  президенства  збіднів?  Чи  ви  про  таке  ще  не  чули? 

А вы не в курсе? :) По той же причине почему Ахметов потерял 50%. Просто Ахметов стриг бабло на ДОнбассе, а бОльшая часть продукции Рошена продавалась в России и русские кораблики в Кузне ремонтировались. И тот и другой рынок по объективным причинам был потерян, причем по независящим от олигархов обстоятельствам. Поэтому намеки на добровольно-патриотическое бессребничество может забрать себе в качестве сувениров.

И кроме этого напоминаю в сто-питсотый раз - Я голосовал за Порошенко и до сих пор считаю, что на первом этапе войны лучше него со страной никто тогда бы не справился. У меня претензии ко второй половине его правления. ПОэтому он должен был уйти.

Link to comment
Share on other sites

@хозяин, бензин шара

Фуфло. Там у вас податків сидить в ціні туєва хуча. Які у нас тупо розпиздять і на якості доріг воно ніяк не позначиться

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...