Перейти до змісту

Якщо Зе облажається хто від цього виграє


Potato

Якщо Зе облажається хто від цього виграє   

10 проголосували

  1. 1. Якщо Зе облажається хто від цього виграє

    • Петро
    • Юля
      0
    • Бойко унд Вілкул
      0
    • Пропутінці в цілому
    • Нові прогресивні ліберально демократичні партії


Recommended Posts

...

Зєля не облажається.  Народ дав йому право на будь-яку х*йню.

Буде перемога в будь-якому випадку.

Відчутно поменшає зебілів - це вже перемога. Хоча *моглі би жить*. Але для балансу суспільства двоє з трьох приречені.

Link to comment
Share on other sites

Зєля не облажається. Народ дав йому право на будь-яку х*йню.

:tu:

Одне  лише  уточнення -  не  народ,  а  лише  48%  пришелепкуватих.  Перед ними  він  завжди  буде    суперменом,  навіть  коли  знову  за  фортеп ян  сяде стане. 

Але  інші  можуть  його  як  Тузіка..

Тузік  наш.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Рекорд Залізного Гетьмана, в плані аблажаться, йому ніколи не побити. Угомоніться.

 

Вихід у другий тур і 25% у ньому зразу ж після першої каденції - геть незле, краще у нас пішло тільки другому КуЧМОві. Зєля на таке шансів не має.

 

Облажався Пєтя не у результатах виборів, а у традиційному для українців бажанні поєднати родину, кишеню і патріотизм. Зєля у такі шпагати сідати не буде і обмежиться родиною і кишенею.

 

Але можете вірити, що це Геракл, який спить і бачить, як очистити авгієві конюшні

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вихід у другий тур і 25% у ньому зразу ж після першої каденції - геть незле, краще у нас пішло тільки другому КуЧМОві. Зєля на таке шансів не має.

 

Реально, у Рошена було відсотків 10 за чесної гри. А так десь 5 відсотків купили, 5 навкидали, а ще 5 адмінресурсом додавили з бюджетників, тюрем, тощо

Link to comment
Share on other sites

Реально, у Рошена було відсотків 10 за чесної гри. А так десь 5 відсотків купили, 5 навкидали, а ще 5 адмінресурсом додавили з бюджетників, тюрем, тощо

 

Блажен, кто вєруєт. От я частково бюджетник - що мені зробиш? Що, директор школи чи головлікар буде контролювати свої кадри? Воно йому треба? І вкинути 5 процентів - це страшна кількість виборців, то треба було б на кожній дільниці вкидати пачками.

 

Це можна, коли система вірить у непорушність влади царя, як от при Янику. А у другому турі Пєцю стали кидати і свої вилупки, типу пгокугога. І Захід був нейтральним.

 

Тому 25 процентів - це мало, але своє. Це та меншість, якій потім не буде соромно :D

Link to comment
Share on other sites

Реальный процент все показали в первом туре. Во втором добавился чужой протестный. Так что реально у Петра Алексеевича 16% от голосовавших в первом туре. Как и у Зеленского 32% от первого тура. Остальное протестное чужое, которое на выборах в ВР будет голосовать за БЮТ, смешков, Гриценко и боек с ляшками
Link to comment
Share on other sites

Реальный процент все показали в первом туре. Во втором добавился чужой протестный. Так что реально у Петра Алексеевича 16% от голосовавших в первом туре. Как и у Зеленского 32% от первого тура. Остальное протестное чужое, которое на выборах в ВР будет голосовать за БЮТ, смешков, Гриценко и боек с ляшками

32% это латентные кацапы которые ненавидят Украину. К ним добавились малоросы
Link to comment
Share on other sites

32% это латентные кацапы которые ненавидят Украину. К ним добавились малоросы

Ну я с такой же уверенностью могу сказать что 16% ПА это латентные пидорасы и к ним добавились коррупционеры. Только я понимаю что мои суждения ни на чём не основаны и чисто оценочные, а ты живёшь в совсем выдуманном мире и считаешь свое мнение единственно реальным. Радует что пока только на форуме.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не знаю какое основание обвинять Зеленского в жажде наживы.

Наверное проекция вороватых президентов на него.

Но если Зеленский облажается то выиграет коррупционная украинская система, которая как раковая опухоль поразила страну

Link to comment
Share on other sites

Ну я с такой же уверенностью могу сказать что 16% ПА это латентные пидорасы и к ним добавились коррупционеры. Только я понимаю что мои суждения ни на чём не основаны и чисто оценочные, а ты живёшь в совсем выдуманном мире и считаешь свое мнение единственно реальным. Радует что пока только на форуме.

все что вы говорите заворачивается ненавистью к внутреннему врагу и совершенным игнорированием влияния параши. как будто ее нет. 

Link to comment
Share on other sites

...

та

всі потроху виграють

а українці від цього програють

це ще одне потрясіння для народу

 

але ж цей народ хіба  це навчить?

незнаю :(

 

скоріш за все будуть у виграші нові прогресивні ліберально демократичні партії

все залежить від того

хто в них :pleasant: пригріється 

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

очень хороший анекдот. сколько ни кричи мародер, тарифы, коррупционеры - а денег в карманах не прибавится. я бы это всем зебилам анекдот рассказывал.

Порошкам в начале расскажи, кричат: "Кризис, кризис, Зе, Зе!", - а сами с голыми жопами.   :D

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...