Перейти до змісту

Хороше викладання позиції патріотів України. Павло Дальнобой


S.Brant

Recommended Posts

 

якщо коротко- щоб тут не розказували агентура кремля та корисні ідіоти, на сьогоднішній момент об'єднавчою фігурою патріотів є не майбутній президент України Зеленський, а теперішній- Порошенко. Бо він зарекомендував себе ділами на користь України, через які проти нього розгорнута була пропаганда Кремля й мільйони корисних для Кремлі ідіотів, напіввати та відвертої вати в Україні нею просяклись. 

Тому всі, хто проти Пороха, просто тупо ідуть на хуй. Як і ті, хто за Зеленського, а не за Україну. Бо на сьогоднішній день, як політик, Порох і є Україною

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Т.е. ты посылаешь народ Украины? А не слишком ли много на себя берешь 23 процентное сексуальное меньшинство?

 

Народ за такие плевки ответит вам убогим на выборах в ВР. Наберёте меньше Ляшка в лучшем случае. А реально будет полный пролет. Потому-что не надо плевать в колодец. Интеллектуалы хреновы с одной извилиной чуть пониже спины.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

якщо коротко- щоб тут не розказували агентура кремля та корисні ідіоти, на сьогоднішній момент об'єднавчою фігурою патріотів є не майбутній президент України Зеленський, а теперішній- Порошенко. Бо він зарекомендував себе ділами на користь України, через які проти нього розгорнута була пропаганда Кремля й мільйони корисних для Кремлі ідіотів, напіввати та відвертої вати в Україні нею просяклись. 

Тому всі, хто проти Пороха, просто тупо ідуть на хуй. Як і ті, хто за Зеленського, а не за Україну. Бо на сьогоднішній день, як політик, Порох і є Україною

Це якийсь аутотренінг порохнявих? Чи ви вірите, що якщо порохню називати постійно патріотом, а противників порохні - кремлеботами, то народ повірить і сприйме те як реальність?

Народ в Україні об'єднався проти порохні - дивись на реальний результат виборів, а не виколупуйте в себе з носів (чи з жопи гавнопольських порохнепропагандонів) бажане.

 

Мало того що ви з своєї пихатості назначили себе сіллю землі української, ви порохня демонструєте зневагу до народу на тілі якого паразитуєте.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Народ в Україні об'єднався проти порохні

А треба. щоб було не менш ніж 25% об`єднаних проти зе 

Особливо коли його 75% надто засліплені обожнюванням свого кумира. 

 

А вам же чомусь обов`язково треба звести кількість противників зе до нуля. Навіть закликаєте фізично знищити їх всіх до сьомого коліна. 

 Готуєте диктатуру, чи що?

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

А треба. щоб було не менш ніж 25% об`єднаних проти зе 

Особливо коли його 75% надто засліплені обожнюванням свого кумира. 

 

А вам же чомусь обов`язково треба звести кількість противників зе до нуля. Навіть закликаєте фізично знищити їх всіх до сьомого коліна. 

 Готуєте диктатуру, чи що?

Ви не вмієте читати? Народ не за зелю, а проти порохнявих паразитів мімікруючих під патріотів.

DIXI

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Народ не за зелю, а проти

Зніміть рожеві окуляри -  ви вибрали  зелю, а не кандлидата  "противсіх".  

То будете й надалі сліпо підтримувати, чи станете проти нього, коли буде творити казна що?

Ось в чому питання. 

Відомо ж, що серед тих 75% виборці з полярними устремліннями. від дружби з парашкою, до укропатріотів. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зніміть рожеві окуляри -  ви вибрали  зелю, а не кандлидата  "противсіх".  

То будете й надалі сліпо підтримувати, чи станете проти нього, коли буде творити казна що?

Ось в чому питання. 

Відомо ж, що серед тих 75% виборці з полярними устремліннями. від дружби з парашкою, до укропатріотів. 

Зеля то перехідний етап або до зносу паразитарної системи влади, або до її реваншу. Так що рожевих окулярів нема. А є попереду шлях у 10-15 років економічної скрути поки буде йти ця перебудова. Які там рожеві окуляри для простого манюпаса при житті в часи змін?

Але зміни необхідні - інакше гаплик державі.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А є попереду шлях у 10-15 років економічної скрути поки буде йти ця перебудова.

Тобто вам таки  потрібна тотальна громадянська війна?

Чи цим довгим  терміном хочете прикрити майбутню розвально-дерибанну діяльність зе-команди?

 

Наразі ситтуація інша - чудові стартові умови для виходу із 28-річного періоду скрути і економічного  падіння.

Обов`язково треба просрати цю нагоду? Кому це вигідно?

 

До речі, будь-яка система влади паразитарна за визначенням. У всі часи для всіх народів. 

Повна відсутність владних структур річ гарна, та поки що неможлива. 

Це справа віддаленого майбутнього, коли людство вже не буде єдиним і панівним представником розумного життя на землі. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це якийсь аутотренінг порохнявих? Чи ви вірите, що якщо порохню називати постійно патріотом, а противників порохні - кремлеботами, то народ повірить і сприйме те як реальність?

Народ в Україні об'єднався проти порохні - дивись на реальний результат виборів, а не виколупуйте в себе з носів (чи з жопи гавнопольських порохнепропагандонів) бажане.

 

Мало того що ви з своєї пихатості назначили себе сіллю землі української, ви порохня демонструєте зневагу до народу на тілі якого паразитуєте.

ти просто дебіл. Тож йди собі з Богом на хер

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Тобто вам таки  потрібна тотальна громадянська війна?

Чи цим довгим  терміном хочете прикрити майбутню розвально-дерибанну діяльність зе-команди?

 

2.Наразі ситтуація інша - чудові стартові умови для виходу із 28-річного періоду скрути і економічного  падіння.

Обов`язково треба просрати цю нагоду? Кому це вигідно?

 

3.До речі, будь-яка система влади паразитарна за визначенням. У всі часи для всіх народів. 

Повна відсутність владних структур річ гарна, та поки що неможлива. 

Це справа віддаленого майбутнього, коли людство вже не буде єдиним і панівним представником розумного життя на землі. 

1.Мені? При чому тут я? Це об'єктивна реальність. Не те що хочеться, а те що трапляється.

2. Стартових умов не бачу. На якому ресурсі "вистрілять" ці стартові умови?

3.А мова не про паразитарну взагалі, а про паразитарну настільки, що вже знищує організм на якому харчувлася. Так що треба змінювати занадто паразитарну, на паразитарну лайтверсію.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Зніміть рожеві окуляри -  ви вибрали  зелю, а не кандлидата  "противсіх".  

То будете й надалі сліпо підтримувати, чи станете проти нього, коли буде творити казна що?

Ось в чому питання. 

Відомо ж, що серед тих 75% виборці з полярними устремліннями. від дружби з парашкою, до укропатріотів. 

Я його не обирав. І українці його не обирали. Його обрали зомбаки й просто наївні придурки. Або ж неймовірні циніки, які впевнені, що зможуть зліпити з цього лайна кулю

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

ти просто дебіл. Тож йди собі з Богом на хер

Від ДЕБІЛА читаю. :K

 

Ви вже рівень свого інтелекту на увесь форум продемонстрували своїми дописами, щоб ставити діагноза комусь, то насамперед підіть подивіться у дзеркало.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені? При чому тут я? Це об'єктивна реальність. Не те що хочеться, а те що трапляється.

 

А мова не про паразитарну взагалі, а про паразитарну настільки, що вже знищує організм на якому харчувлася.

що ти знаєш про об'єктивну реальність в Україні? Ти хто - висококваліфікований політолух ?

Від ДЕБІЛА читаю. :K

ні, це навряд чи. Я проходив багато тестів. Звичайно попадаю в 25 або навіть 10% найкращих

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

1.що ти знаєш про об'єктивну реальність в Україні? Ти хто - висококваліфікований політолух ?

2.ні, це навряд чи. Я проходив багато тестів. Звичайно попадаю в 25 або навіть 10% найкращих

1. Теж мені біном Невтона... Я навіть графіки тут викладав по об'єктивній реальності по офіційним показникам держстату. Мене навіть банили (так що я ще й політично постраждав).

"Ти хто - висококваліфікований політолух?" - :fp1: :fp1: :fp1:Політолухи високваліфіковано просрали вибори. А я в виборах участі не приймав - я високваліфікований інженер-електрик по спеціальності електромережі та електросистеми.

2.Ну а що ж тоді якимось "поносом" загадили увесь форум? Значить проплачене пишете? Як Вам не аяяяй?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А треба. щоб було не менш ніж 25% об`єднаних проти зе

Особливо коли його 75% надто засліплені обожнюванням свого кумира.

 

А вам же чомусь обов`язково треба звести кількість противників зе до нуля. Навіть закликаєте фізично знищити їх всіх до сьомого коліна.

Готуєте диктатуру, чи що?

До штаба Рошена до сих пор не дошло, что фанатов Вовы не много. Агитации за него особо не замечено. 30 процентов Петро достал при власти, а остальным 45 не понравилось, что их называют говном, кремлёвским и ТП, во время избирательной компании. Ещё по называйте украинцев говном и на парламентских будет вам большая фига, я бы даже сказал огромная.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Зеля то перехідний етап або до зносу паразитарної системи влади, або до її реваншу. Так що рожевих окулярів нема. А є попереду шлях у 10-15 років економічної скрути поки буде йти ця перебудова. Які там рожеві окуляри для простого манюпаса при житті в часи змін?

Але зміни необхідні - інакше гаплик державі.

цей пост- найкраще за своєю імітацією осмисленості, на яку лише здатний шимпанЗе. Тож приділимо йому особливу увагу, як ключовому

Отже, знос паразитарної системи влади. Поговоримо про це

Безумовно, до 2014 року в Україні була побудована компрадорська модель економіки з дешевою робочою силою, розрахована на вивіз ресурсів. Як майже скрізь у СНД, включаючи навіть РФ ( і РФ з її нафтою в першу чергу ), хоч вона не була колонією, принаймні формально, якихось інших країн. Ця модель зазнала краху внаслідок розвитку в Україні громадянського суспільства, череди так званих "майданів", череди сировинних криз, російської агресії, яку неможливо зупинити без допомоги Заходу з його принципово іншими, інклюзивними політико-економічними інститутами. І процес реформування України в суспільство західного типу, якщо не рахувати останні вибори, які можна оцінювати з діаметрально протилежних позиції, досягнув максимуму саме за Президента Петра Порошенка. Це визнають усі поважні експерти, як на Заході, так і в середині країни

Отже, за Вашими словами, задля боротьби з паразитарною системою влади в Україні треба було винести саме того президента, за якого було зроблено найбільші в цій боротьбі. Охеренно логічно. Ви самі то розумієте, що така теза, навіть якщо вона по-своєму правдива й істинна, вимагає щонайменше детального пояснення? Чи або лайно лити, що й робили всі ведучі канали квадріумвірату магнатів в Україні ( Коломойський, Фірташ, Пінчук, Ахметов), щоб повернути свою паразитарну систему влади? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До штаба Рошена до сих пор не дошло, что фанатов Вовы не много. Агитации за него особо не замечено. 30 процентов Петро достал при власти, а остальным 45 не понравилось, что их называют говном, кремлёвским и ТП, во время избирательной компании. Ещё по называйте украинцев говном и на парламентских будет вам большая фига, я бы даже сказал огромная.

Отож.

Пісенька про струхлявілу порохню:

Мы живем под собою не чуя страны,
Наши речи за десять шагов не слышны,
А где хватит на полразговорца, -
Там помянут бессарабкремлевского пгорца...
Link to comment
Share on other sites

1. Теж мені біном Невтона... Я навіть графіки тут викладав по об'єктивній реальності по офіційним показникам держстату. Мене навіть банили (так що я ще й політично постраждав).

2.Ну а що ж тоді якимось "поносом" загадили увесь форум? Значить проплачене пишете? Як Вам не аяяяй?

це якась гебельсова ахінея. Ти просто переставляєш нас місцями згідно принципів хуцпи в пропаганді. Саме я малював тут графіки, з яких в епоху зрадофільства витікало, що Україна успішно розвивається. І саме ти, єбанутий, проплачений, вкінець втративший почуття реальності і якісь ознаки людської совісті, загаживаєш тут форум брехнею

Link to comment
Share on other sites

цей пост- найкраще за своєю імітацією осмисленості, на яку лише здатний шимпанЗе. Тож приділимо йому особливу увагу, як ключовому

Отже, знос паразитарної системи влади. Поговоримо про це

Безумовно, до 2014 року в Україні була побудована компрадорська модель економіки з дешевою робочою силою, розрахована на вивіз ресурсів. Як майже скрізь у СНД, включаючи навіть РФ ( і РФ з її нафтою в першу чергу ), хоч вона не була колонією, принаймні формально, якихось інших країн. Ця модель зазнала краху внаслідок розвитку в Україні громадянського суспільства, череди так званих "майданів", череди сировинних криз, російської агресії, яку неможливо зупинити без допомоги Заходу з його принципово іншими, інклюзивними політико-економічними інститутами. І процес реформування України в суспільство західного типу, якщо не рахувати останні вибори, які можна оцінювати з діаметрально протилежних позиції, досягнув максимуму саме за Президента Петра Порошенка. Це визнають усі поважні експерти, як на Заході, так і в середині країни

Отже, за Вашими словами, задля боротьби з паразитарною системою влади в Україні треба було винести саме того президента, за якого було зроблено найбільші в цій боротьбі. Охеренно логічно. Ви самі то розумієте, що така теза, навіть якщо вона по-своєму правдива й істинна, вимагає щонайменше детального пояснення? Чи або лайно лити, що й робили всі ведучі канали квадріумвірату магнатів в Україні ( Коломойський, Фірташ, Пінчук, Ахметов), щоб повернути свою паразитарну систему влади? 

А що тут ще пояснювати. Форум політичний. Усі на форумі досить обізнані в реаліях. Але дехто хоче реалії натягнути на свої бажання.

А потім дивуються - що ся стало?!!! Як так?!!!

Link to comment
Share on other sites

це якась гебельсова ахінея. Ти просто переставляєш нас місцями згідно принципів хуцпи в пропаганді. Саме я малював тут графіки, з яких в епоху зрадофільства витікало, що Україна успішно розвивається. І саме ти, єбанутий, проплачений, вкінець втративший почуття реальності і якісь ознаки людської совісті, загаживаєш тут форум брехнею

Я не проплачений. Що єбанутий - не заперечую :) (бо це дуже розмито де норма, а де ненорма, але мене хоч в лікарні імені Ющенка тестували перед допуском до роботи диспетчером. Тому маю справку що не єбанутий), але в чому розвиток?

Суть? Де пісок там і сцуть?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Зніміть рожеві окуляри - ви вибрали зелю, а не кандлидата "противсіх".

То будете й надалі сліпо підтримувати, чи станете проти нього, коли буде творити казна що?

Ось в чому питання.

Відомо ж, що серед тих 75% виборці з полярними устремліннями. від дружби з парашкою, до укропатріотів.

Протывсих, это уже старая технология, на нее даже бабушки не ведутся. У меня в бюлетне было два пункта: Рошен и Рошен идёт нах.

 

P.S. Кстати хочу заметить, что Петру ещё повезло, что второй тур попал на начало дачного сезона. Многие кто голосовали в первом туре, во втором остались на дачах. И все кого я знаю проголосовали бы против Рошена. Вы там в штаб передайте реальную картину. Осенью то они таки пойдут на выборы, пенсионеры на выборы ходят при любой возможности.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що тут ще пояснювати. Форум політичний. Усі на форумі досить обізнані в реаліях. Але дехто хоче реалії натягнути на свої бажання.

А потім дивуються - що ся стало?!!! Як так?!!!

ну то йди собі на хер, пропагандон ольгинський. На місці Фоми я б після такої відвертої декларації раша-бота забанив тебе довічно, але він, очевидно, має іншу думку- нехай буде баланс, бо на місце одного кремле-троля пришлють два

Тому іди в ігнор, чукча. Хоча твоє почуття гумору мені раніше подобалось 

Link to comment
Share on other sites

ну то йди собі на хер, пропагандон ольгинський. На місці Фоми я б після такої відвертої декларації раша-бота забанив тебе довічно, але він, очевидно, має іншу думку- нехай буде баланс, бо на місце одного кремле-троля пришлють два

Тому іди в ігнор, чукча. Хоча твоє почуття гумору мені раніше подобалось 

А брехати не гріх? Я Вам казав, що я не прпагандон і до ольгінських ніяким боком? То нащо повторювати брехню? Чи це теж такий аутотренінг в порохні (я не всрався, я не всрався...). :nose3:

Об'єктивна реальність:

 

Енергетика, млрд. кВт*годин:

http://images.vfl.ru/ii/1553776064/004b40df/25957407.jpg

 

Торгівля з іншими країнами, млрд долларів:

http://images.vfl.ru/ii/1556951154/1c794736/26411838.png

 

Сальдо по інвестиціям, млн. долларів:

http://images.vfl.ru/ii/1556951491/a41fa151/26411861.png

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

ти просто дебіл. Тож йди собі з Богом на хер

Это высокий айкью такие слова подсказывает? Человеческим языком выражать мысли для интеллектуалов не вариант? Интересный интелигент нынче пошел.
Link to comment
Share on other sites

Я його не обирав. І українці його не обирали. Його обрали зомбаки й просто наївні придурки. Або ж неймовірні циніки, які впевнені, що зможуть зліпити з цього лайна кулю

Зомбаки, придурки - во умище прёт. Прям в голове не умещается. Нобелевка не иначе. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Тобто вам таки  потрібна тотальна громадянська війна?

 

Це такий собі шантаж петярасів - або всьобудерошен, або громадянська війна із зебілами? Щось від їх опонентів не чути "громадянська війна", "стріляти зебілів", "ми сіль землі", тощо. А тільки розмови про суд над рошеношоблою і справедливе покарання за всі їх гріхи. Чи ви не охуїли, падли дволикі?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Зніміть рожеві окуляри -  ви вибрали  зелю, а не кандлидата  "противсіх".  

То будете й надалі сліпо підтримувати, чи станете проти нього, коли буде творити казна що?

Ось в чому питання. 

Відомо ж, що серед тих 75% виборці з полярними устремліннями. від дружби з парашкою, до укропатріотів. 

я думав, це слова Аша, тому відповів йому інакше, ніж скажу Вам

Тут одна тонка річ. Ми маємо розрізняти Президента Зеленського та його електорат

Висловлю крамольну, контраверсійну до інших думку, близьку до Муждабаєва т  - президент Зеленський може виявиться набагато кращим за електорат, який його обрав. Особливо це стосується тієї частини, яку називають "ватою" ( проросійським електоратом). Таких приблизно ( майже ) третина його виборців. А з напівватою ( всілякі втомлені від війни, що "за дружбу з РФ" ) так навіть і переважну більшість його виборця

Тобто справа не в тім, що Зеленський гівнюк. А в тім, що основна частина його лохторату ще більше лайно, ніж він сам, у тім, що голосували за нього скінчені мерзотники, на кшталт тих військових, які прийшли до ЗСУ тоді, коли Україна стала платити своїм військовим на рівні РФ ( а з урахуванням ПКС навіть більше), тож ми отримали паразитів, які не хочуть виконувати свій військовий обов'язок, але хочуть одержувати набагато більші зарплати, ніж вони могли досягнути цього "на гражданки". В зоні ООС люди ще зберегли якусь ідейність, а в тилу - це та ж недієздатна за морально-політичними якостями армія, яка була до 2014 року, та яка ганебно здалась у Криму

Link to comment
Share on other sites

По АЕС України (а це 60-70% виробітку електороенергії по 1,88 євроцента, а не по 18 євроцентів як за сонячну електроенергію).

http://images.vfl.ru/ii/1556952150/fed1089c/26411926.png

Де в наведених мною графіках ольгінська пропаганда? Чи в моїх дописах? Я на форумі для того щоб висловити свою упереджену думку, а заробляю я на роботі в електроенергетиці. А не так як педрошобла, яка так забрехалася й зализала свому Пороху, що відірвалась від української реальності.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Тобто вам таки  потрібна тотальна громадянська війна?

Чи цим довгим  терміном хочете прикрити майбутню розвально-дерибанну діяльність зе-команди?

 

Наразі ситтуація інша - чудові стартові умови для виходу із 28-річного періоду скрути і економічного  падіння.

Обов`язково треба просрати цю нагоду? Кому це вигідно?

 

До речі, будь-яка система влади паразитарна за визначенням. У всі часи для всіх народів. 

Повна відсутність владних структур річ гарна, та поки що неможлива. 

Це справа віддаленого майбутнього, коли людство вже не буде єдиним і панівним представником розумного життя на землі. 

на мою думку, це трохи наївний пост. Поясню, чому я так вважаю

1) ми ще не знаємо, яким буде президент Зеленський. Справа навіть не в його компетенції- зрозуміло, вона набагато нижча, ніж у Пороха. Справа у тому консенсусі, який склався навколо Зеленського. Можливо, навіть за участі самого Пороха ( що видно по дебатам, в яких Порох дав Зелі шанс вийти без розгромної поразки, в межах того сценарію, який був написаний "у Зеленського", хоча, з урахуванням практичного досвіду керування країною, Порох мав розгромити його вщент). Ми мусимо задати собі питання- з якою метою Зе привели до влади?

2) є підстави вважати, що Зе тут для розводу його лохторату, як лохів. Задля їхнього ж блага, але перш за все- задля блага кредиторів України. З метою прискорити економічний розвиток. Для цього потрібні інвестиції. Тому треба покращити інвестиційний клімат. Це неможливо без земельної реформи та судової реформи. Особливо в умовах гібридної війни з РФ, коли інвестор рахує ризики особливо ретельно

3) ці реформи не дуже популярні- земельна в народі, судова серед бюрократії. Разом з тим рейтинг Пороха, навіть якби його не убивали систематично медіамагнати, все одне був би не досить високим через попередні реформи, бо завжди народ незадоволений реформаторами. Отже, потрібна була грандіозна містифікація виборця, щоб він обрав з новими надіями вічного лоха нове обличчя й повірив у нього, як у самого себе, любимого,- при всьому тому, що чим люди бідніші, тим вони самі більше схильні до криміналу... Але то таке- як кажуть, українець має 2 мрії: щоб не було корупції й щоб кум допоміг, якщо "що" ...

4) ці реформи не можуть не протікати не хворобливо. Завжди виникають людські жертви змін, бо потрібний час, щоб усі механізми захисту людини запрацювали по-новому. Щоб люди пристосувались до цього. Тому селяни не хочуть земельної реформи, бо бояться, що хтось багатий усе скупить і буде примушувати їх продавати свої наділи. І такі, нехай поодинокі випадки, обов'язково будуть, принаймні на початку. Свого часу я бачив, що відбувалось на наступний день, коли мер Полтави Кукоба підмахнув новий порядок роботи світлофорів з урахуванням "зеленої хвилі". На моїх очах були задавлені декілька старих, які переходили на червоне світло, не розуміючи, чому в усіх напрямках світлофори показують червоне... Бо раніше було так- якщо в одному напрямку червоне, то в перпендикулярному- зелене, а потім це змінювалось на протилежне, на однаковий час... Чи можна Кукобу через це вважати вбивцею? Ні, звичайно. Але бухав після того він по-страшному, поки не добухався до того, що ходив без шкарпеток по місту, весь синій-синій... Поки не здох. Але це вже було, коли він не був мером- після ПР, де він підтримав Януковича, він сам пішов.

Але все одне ці реформи є необхідними, й якщо Зеленський ( при Зеленському, так що весь негатив повісять на нього ) це зробиться, то для економіки України це великий плюс

Так же як і судова реформа. В Україні , незважаючи на високі зарплати суддів, не вистачає суддів. Особливо кваліфікованих. Багато помилкових рішень не лише через корупцію, але й через брак кваліфікації. Введення суду присяжних погіршить ситуацію з кваліфікованими рішеннями саме на початку. Але далі суддям буде легше, бо вину будуть визначати присяжні ( голосуванням), а суддя лише призначав міру покарання згідно своєї кваліфікації й знанню Закону.. Можна собі лише уявити, скільки буде на початку помилкових рішень... Але це ті помилки, яка система буде потім виправляти, бо вони пов'язані будуть не з корупцією суддів, а з браком кваліфікації присяжних. Просто комусь на початку дуже не повезе, хто попаде під ці рішення

5)Якщо Зеленський, як свого часу Кучма й Кравчук, не перейде на бік більш прозахідного електорату, його настигне та ж доля, що й Януковича. Гадаю, він це розуміє. Хоча може бути й такий сценарій- навіть незалежно від політики Зеленського, його все одне під кінець його каденції можуть підставити так, що це викличе роздратування прозахідного активного виборця й на новому Майдані його все одне зметуть- після того, як він виконає свою функцію

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...