Перейти до змісту

Славко йде у парламент.


Recommended Posts

Мы сами разберемся кто тут кто. Не великоросское собачье дело делить украинцев на сорта.

А  Шуркен  у  своєму  амплуа:  чорне - то  біле,  а  біле - то  чорне.  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мы сами разберемся кто тут кто. Не великоросское собачье дело делить украинцев на сорта.

ти так вдало себе охарактеризував :laugh:

я всього лиш тебе рЮске називаю,бо ти їм так хочеш бути

а ти вже і титул собі придумав в----росское с- - - чье  дело :pooh_lol:

ну щож

титул, так титул

:rofl:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти так вдало себе охарактеризував :laugh:

я всього лиш тебе рЮске називаю,бо ти їм так хочеш бути

а ти вже і титул собі придумав в----росское с- - - чье дело :pooh_lol:

ну щож

титул, так титул

:rofl:

В ваших Дойчеляндиях уже легалайз приняли или отпуск в Голландию?
Link to comment
Share on other sites

Шпилька, резкость настрой.

Та  я  собі  так  власне  подумала,  що  може  маєте  рацію.  Яке  відношення  кацапи  мають  до  кореня  "рос"?  То  ми  русини,  роси.  Чому  нам  себе  зараз  не  величати  великоросами,  або  якось  так  помпезно.

А  кацапи  будуть  "великокацапи". 

Хм,  мені  сподобалося.

Link to comment
Share on other sites

Та я собі так власне подумала, що може маєте рацію. Яке відношення кацапи мають до кореня "рос"? То ми русини, роси. Чому нам себе зараз не величати великоросами, або якось так помпезно.

А кацапи будуть "великокацапи".

Хм, мені сподобалося.

Думать надо меньше, а соображать больше. Тем более не стоит придумывать свою собственную историю.
Link to comment
Share on other sites

:lol2:  

За  нас  уже  придумали,  так? :gigi:

Молодець.  Курс  КПСС  ви  проштудіювали  на  відмінно.

Бабцю, не прибідняйтеся. Мабуть у виші відмінницею була з історії КПРС і наукового комунізму? З Йожином десь порядсиділи на парах? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

За нас уже придумали, так? :gigi:

Молодець. Курс КПСС ви проштудіювали на відмінно.

В Украине такие предметы не преподавали. Да и КПСС в Украине не было. Только КПУ. Странно, что вам в штабе это не объяснили. Палево.
Link to comment
Share on other sites

Нарешті! А як же "Партія рішучих людей" ?  :D

 

Музикант Святослав Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори разом зі своєю партією Голос.

 

Під час презентації своєї партії Вакарчук заявив, що Верховна Рада "перетворилась на болото, яке засмоктує наше майбутнє".

 

"Ми маємо це змінити", - сказав Вакарчук.

За його словами, партія Голос йде в парламент, щоб "знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни".

Вакарчук додав, що "стара політика - це сліпа віра в президента", але "нового прізвища в кабінеті на Банковій недостатньо".

 

Також Вакарчук представив свою команду. До неї увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин, ветеран боїв за Донецький аеропорт Андрій Шараскін з позивним Богема, професор кардіології Юрій Соколов і екс-виконувач обов'язків голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Нехай йде,  нехай  активізує  молодь.  Нема  чого  чекати, щоб  нам  хтось  майбутнє  творив.  Його  задача - збудити  українців  і  об єднати.

Уся  кацапня  буде  на  нього  лайно  лити  аж  через  край.  Але  він  знає,  куди  вліз.

Link to comment
Share on other sites

З того що Славко казав то він конкретний лівак.Хай краще співає

у  нього  є  задача  і  її  треба  вирішити.  ;)  Я  його  промови  не  чула,  але  мені  особисто  вона  не  віажлива.  Важливо,  щоб  в  Раді  був  національний  контроль. 

Славко вже не молодь

Йому  вже  45? ;o

Але  якщо  навіть  так,  то  йдеться  про його  аудиторію,  про  молодь  і  юнь,  яких  треба  вести  в  життя  без  зебілів.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Лидер новосозданной партии "Голос" певец Святослав Вакарчук продолжит концертную деятельность, даже если станет народным депутатом.

Об этом говорится в статье "Вакарчук и его "Голос". Как лидер "Океана Эльзы" идет на выборы".

"PR-стратегия Вакарчука подобна стратегии Зеленского. Во-первых, у обоих максимальная узнаваемость по стране, во-вторых, лидер "Океана Эльзы" хоть переходит в политику, но с музыкой и концертами он завязывать не собирается даже после избрания депутатом", - говорится в материале.

Сам Вакарчук объяснил такую ​​позицию верностью своим принципам.

"Я выступаю за полную аутентичность, в политике надо оставаться самим собой. Аутентичность – один из наших принципов. Возьмите, к примеру, Черчилля или сейчас Трампа – при любых обстоятельствах они оставались и остаются самими собой. Если мне не придется идти в исполнительную власть, то как я заставлю себя отказаться от творчества? Я тогда не буду собой", – объясняет пока только певец Вакарчук.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але  якщо  навіть  так,  то  йдеться  про його  аудиторію,  про  молодь  і  юнь,  яких  треба  вести  в  життя  без  зебілів.

45 - це вже не зовсім молодь. Дорогу 30 річним!

Link to comment
Share on other sites

45 - це вже не зовсім молодь. Дорогу 30 річним!

До  23 -  юність,  до  45-  молодість.  Швидше  не  можна.  Для  управління  потрібен  досвід,  хоча  б  життєвий. 

Це  не  монархія,  де  і  в 3  роки  можна  стати  королем. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Швидше  не  можна.

В законі прописано, коли можна, пані Шпілько. 

 

 

 

Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, якому на день виборів виповнилося двадцять один рік, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.
Link to comment
Share on other sites

Вакарчук  лівак?  Не  смішіться.  Вакарчук - українець  і  це  важливо.

був період коли його крутили на преза чи що і він давав інтервю.то цілком в дусі лівих европейських социків відповідав.
Link to comment
Share on other sites

 

 


В законі прописано, коли можна, пані Шпілько.

Там  про  олію  в  голові  нічого  не  написано.  Я  взагалі  прихильник  поступовості  і  професійного  відбору.  Як  на  виробництві  треба  пройти  від  мала  до  директора,  так  і  в  політиці.

Але  у  випадку  українців  у  політиці,  то  мусимо  на  це  закривати  одне  око.

Link to comment
Share on other sites

був період коли його крутили на преза чи що і він давав інтервю.то цілком в дусі лівих европейських социків відповідав.

Зараз  не  можемо  перебирати.  Як  не  буде  українського  контролю  у  Раді,  то  можемо  державу  хоронити.  Усілякі  служки  нам  можуть  наробити  дуже  швидко. 

В  новій  Раді  з  українцями  буде  зовсім  не густо.  Не  знаю, чи  буде  мажоритарка,  якщо  ні - то  зовсім  кепсько.

Побачимо,  кого  Петро  поведе  у своїх  списках.  Але  в  будь-якому  випадку,  Вакарчук - не  зайвий.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ліваки не мають національності.Тобто Славко не є українцем в тому сенсі який би хотіли націоналісти.Просто має метрику і вміє говорити

Сoolzak,  Ви  ж  зі  Львова.  Невже не  можете  розпізнати  галицького  інтелігента?  Та  в  нього  український  стержень  має  бути  з  граніту.  Він  же  ж  не  з  хрунів  походить.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...