Перейти до змісту

починає вимальовуватись


PRom

Recommended Posts

ситуйовина по дамбазу.
хез, якщо це наші самі так зіграли - геніально. звідси все затягування із АТО абсолютно зрозуміле. Киів довів ситуауію до того, що Ахмєта починає мочити ДНР. Чи навпаки - то не суттєво. Інакше влада би собі із тим олігархатом ради б недала.
Кароч, має бути цікаво. І головне - це все робиться не в киівських кабінетах, а у Ахмєта під носом.

 

Додам сюди ще один пост із іншої теми:

 

 

http://uapolitics.com/topic/3539-schodo-rozvitku-ato/

Посєтіла мисль - для більшості наша влада тупа і імпотенти в плані АТО ( ну і не тільки в цьому), але в такому штучному затягуванні є кілька позитивних моментів.

- Армія/Нацгвардія/Батальйони самооборони - отримують досвід, спорядження, відпрацьовують координацію, стрільби і тд. ІМХО, це вперше такого масштабу навчання ЗСУ від часів незалежності. Зле звісно, що наші хлопці гинуть, але я не про то.

-Донєцка Иліта - тут взагалі плюсів багато, але основний, що відтягуванням АТО Киїів поставив рака Ахмєтова. Якого вже потихеньку починають пресувати власні викормиші.





Хез, яку комбінацію наші грають в парі і США по вирішенню проблем на Сході і з москалями, але візуально поки що ми в певному позитиві.



зі про жетрви не треба, мені наших людей шкода. тема не про це.

Змінено користувачем PRom
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а, і найсмішніше, що це все фактично відбувається руками москалів. До речі, більшість людей занадто переоцінюють сили РЛА у прямому протистоянні. Одне діло рулити наскрізь гнилими мєнтами та гопотою при віджимі параходіків. А тут буде справжня війна, і я би говорив про реальне співвідношення Днр до гопніків як 1:3-5чоловік.

Києву лишається оточити район єпічєского дайства силами ато, і по закінченні - добрати підранка. А там здраствуй, реприватизація і всьо такоє.

Єдине, що до руля краіни не можна підпускати Педро, бо все похєрить.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


скрінплей цікавий, нє?

 

шо там цикавого ? "патриотичный рла договаривается с сепарастами, поэтому он хароший хлопец, его нельзя чипать, надо ему оставить возможность грабить страну"

 

вот и весь сценарий :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Не надо считать себя умнее тех, кто ворочает деньгами и властью.

 

Все интересы там будут удовлетворены - и украинской власти, и украинских олигархов, и Кремля.

А "в минусах", по традиции, будет украинский народ.

 

Потому что решает не народ, а там - на верхах.

Link to comment
Share on other sites

до речі, при такому розвитку подій, як побічний ефект, буде ще купа позитиву для краіни. Він просто не лежить на поверхні.

 

Ну давай вже сип 'откровєніями', що це все косата так ловко замутила, а її 'рух опару' в кінці-кінців  поставить всіх на місце.  :weep:  :gigi: 

Link to comment
Share on other sites

Не надо считать себя умнее тех, кто ворочает деньгами и властью.

 

Все интересы там будут удовлетворены - и украинской власти, и украинских олигархов, и Кремля.

А "в минусах", по традиции, будет украинский народ.

 

Потому что решает не народ, а там - на верхах.

 

Посмотрим ...

Link to comment
Share on other sites

Не надо считать себя умнее тех, кто ворочает деньгами и властью.

 

Все интересы там будут удовлетворены - и украинской власти, и украинских олигархов, и Кремля.

А "в минусах", по традиции, будет украинский народ.

 

Потому что решает не народ, а там - на верхах.

 

це ясно як божий день з того часу як гориничі на "переговори" їздили коли українці під кулями вмирали..

Link to comment
Share on other sites

коротше, якщо все насправді так - рулять ситуацією геніі інтриг і багатоходовок. І кацапів взули по самі помідори.

так як на вашу думку -Ахмєтова нарешті хоч хтось шльопне?

дуже мене це питання бентежить. :shuffle::gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не надо считать себя умнее тех, кто ворочает деньгами и властью.

К сожалению, надо :)

Было б конечно неплохо иметь умных и прозорливых Ылит, только вот по факту имеем наперсточника, завгара и стоматолога-рэкетира против аналогичных гениев с украинской стороны.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 


Потому что решает не народ, а там - на верхах.

це ясно як божий день з того часу як гориничі на "переговори" їздили коли українці під кулями вмирали..

Я балдею с вас, Котигорошко. То вам АТО не то, то батальон Донбасс в инстаграмме не отчитался, то еще чего-то не нравится - и тут, словно вишенка на торте - ваше видение ситуации на Майдане. Когда именно народ прокрутил горынычей с янычем и их мумурандумами на одном месте  :weep:  :tu:

Уж сорри за переход на личности, просто всю неделю прозреваю от таких комментариев в стиле всьо пропало

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Уж сорри за переход на личности, просто всю неделю прозреваю от таких комментариев в стиле всьо пропало

 

Це такий світогляд, вже не раз добре описанний. Такі люди не готові брати відповідальність на себе, їм простіше усе життя шипіти на тих, хто має цю відповідальність.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я балдею с вас, Котигорошко. То вам АТО не то, то батальон Донбасс в инстаграмме не отчитался, то еще чего-то не нравится - и тут, словно вишенка на торте - ваше видение ситуации на Майдане. Когда именно народ прокрутил горынычей с янычем и их мумурандумами на одном месте  :weep:  :tu:

Уж сорри за переход на личности, просто всю неделю прозреваю от таких комментариев в стиле всьо пропало

 

 Так отож, народ їх прокрутив, а результат який? Частина народу в землі, інша частина в непонятках, а гориничі ділять бабло... Перемога майдану йопть...

Link to comment
Share on other sites

коротше, якщо все насправді так - рулять ситуацією геніі інтриг і багатоходовок. І кацапів взули по самі помідори.

 

Що диверсантам-сепараторам-гопникам тре було надати можливість продемонструвати себе в усій красі - безперечно. Без цього прокоцапське населення сходу стало б за них горою. А тепер є підготований грунт, щоб "добрати підранка". Не думаю, що керівникам АТО не було під силу це збагнути самостійно, бо їдея на поверхні.

 

Але я б не скидав з рахунку ваву путлера. Не вірю, що він так легко підніме лапки. Є небезпека кіпєшу від напівприкопаних консервів саме під 25 травня.

Link to comment
Share on other sites

аваков геній інтриг?

Мбугегесь.

чого аваков? план могли і в іншому місці розробити.

знову ж таки, як на мене Ахмєт втратив контроль над ситуацією із появовою на дамбазі зільоних чілавєчкав. Зараз ситуація розвивається незалежно від нього.

Link to comment
Share on other sites

так як на вашу думку -Ахмєтова нарешті хоч хтось шльопне?

дуже мене це питання бентежить. :shuffle::gigi:

 

хез, бо невідомо що вони там надумали. в мене тільки версія, на основі реальних подій. найближчі дні покажуть, так це чи ні.

і безперечно, що киів вирішити проблему Ахмєта за відносно нормальноі ситуаціі (до ДНР чи якби іх АТО таки добило) самостійно не зможе ніяк. А от при такому розкладі - досить таки просто.

Link to comment
Share on other sites

нету, к сожалению, времени прочитать всю ветку, но, имхо, Ринат просто отмазывается от грядущей раздачи. Набирает баллы в зачет чистосердечного. А раздать ему есть за что.

Link to comment
Share on other sites

ніякого там хитромудрого плану не було, звичайно.

 

може і так. а може планували в останні тижні, згідно із розвитком ситуаціі.

особисто я так би і зробив - дочекатись фінішу боротьби між ними, і прибрати напівдобитого переможця. Знову ж таки, там одночасно ще пару плюсів полізе, Києву буде ще легше.

Link to comment
Share on other sites

Що диверсантам-сепараторам-гопникам тре було надати можливість продемонструвати себе в усій красі - безперечно. Без цього прокоцапське населення сходу стало б за них горою. А тепер є підготований грунт, щоб "добрати підранка". Не думаю, що керівникам АТО не було під силу це збагнути самостійно, бо їдея на поверхні.

 

Але я б не скидав з рахунку ваву путлера. Не вірю, що він так легко підніме лапки. Є небезпека кіпєшу від напівприкопаних консервів саме під 25 травня.

звичайно є. але подивимось, чи забере днр у ахмєта перший заводік.

Link to comment
Share on other sites

Ну давай вже сип 'откровєніями', що це все косата так ловко замутила, а її 'рух опару' в кінці-кінців поставить всіх на місце. :weep::gigi:

 

шо,далі дрочиш?

я тобі скажу одне - Педро до табуретки допускати ніззя ніяк. Бо з ним синій регіон так і залишиться осередком дестабілізаціі і шантажу. Там або тотальна чистка, або стіна. Чистку Киів зробити самостійно не зможе, а от руками москви - аж бігом.

Link to comment
Share on other sites

шо там цикавого ? "патриотичный рла договаривается с сепарастами, поэтому он хароший хлопец, его нельзя чипать, надо ему оставить возможность грабить страну"

 

вот и весь сценарий :gigi:

не. двіж із сепаратизмом почали сіняки якраз для шантажу києва - шоби ім ці можливості залишили. Але тут допоміг хуйло, поки було ім по дорозі, все йшло чудово. тільки пультік зараз у москві, а не в донецьку. та й не всі кнопки на ньому працюють.

Link to comment
Share on other sites

нету, к сожалению, времени прочитать всю ветку, но, имхо, Ринат просто отмазывается от грядущей раздачи. Набирает баллы в зачет чистосердечного. А раздать ему есть за что.

Подивимось. Тепер крок за ДНР -  заберуть чи ні якусь ахметовську власність.

 

До речі, і з днем народження! Всього найкращого! :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

К сожалению, надо :)

Было б конечно неплохо иметь умных и прозорливых Ылит, только вот по факту имеем наперсточника, завгара и стоматолога-рэкетира против аналогичных гениев с украинской стороны.

 

Позволю себе не согласиться.

 

Дело в том, что Ваша позиция исходит из представления о некотором абстрактном "уровне интеллекта" (или "степени умственного развития" или т.п.), который определяет способности конкретного человека.

 

На самом ситуация сложнее.

Каждый человек обладает определенным "набором талантов".

Человек, допустим, может быть не в состоянии публично сформулировать и пару мыслей, но при этом иметь хорошие способности в сфере власти и денег (как говорили при Союзе "уметь вертеться").

 

К тому же, мы не владеем и малой доли той информации, которая известна "в верхах".

 

Поэтому я предпочёл бы не считать себя "умнее" этих людей ("умнее" - в сфере их компетенции).

Link to comment
Share on other sites

шо,далі дрочиш?

я тобі скажу одне - Педро до табуретки допускати ніззя ніяк. Бо з ним синій регіон так і залишиться осередком дестабілізаціі і шантажу. Там або тотальна чистка, або стіна. Чистку Киів зробити самостійно не зможе, а от руками москви - аж бігом.

 

Дрочать бютораси на свою бабульку. :lol2:

 

Що там Пєця зробить - то вже побачимо, напевно 'тєсную дружбу' не буде тулити. :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...