Перейти до змісту

ЗЕ новости - Позитив


Recommended Posts

Так а шо детальніше? Написав хтось хто менеджить сторінку. Може йому зебіли заплатили навіть. Імператору то пофігу.

 

Який  сором,  що  япошки  вимушені  були  розшаркуватися  і  згадувати  про  одяг  :fp1: і  мало  не  на  себе  перетягувати  ковдру  вини. Вони  чемні,  їм  того  не  забереш,  на нормах  поведінки  знаються.  На  відміну...

Ми не всрались, ми не всрались ... :lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Щойно Рада голосувала постанову про створення комісії з розслідування "масових заворушень" в Одесі 02.05.2014 року. Голосування було провалене. За проголосували лише мудачуки, 32 слуги і кілька позафракційних. Перед голосуванням Сергій Соболєв сказав, що така комісія може бути створеною (і мати це у назві) лише заради розслідування спроби сепарського заколоту в Одесі, а не масових заворушень.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Из нашей постоянной рубрики: "Учёт и контроль народной собственности".

 

ПреЗЕдент Моника "ЯнеЛох" Зеленски позаботлся о том, чтоб всё до последней железячечки было учтено. Скоро сдавать в Кремль по описи.

 

EIETbYnX0AAW-oo.jpg

 

ЗЕдегенераты одобряют. Сделали это разом :tu:

Link to comment
Share on other sites

Из нашей постоянной рубрики: "С заботой о природе".

 

ЗЕдегенеративная власть позаботилась о том, чтоб украинские рыбаки как можно меньше марали свои руки кровью невинных бычков и пелингасов.

 

Україна підписала договір з Росією по риболовлі на Азовському морі.

............

МЗС не коментує питання про те, за якими адмінкордонами буде розподілено квоти, і чи означає ця угода фактичне визнання кордонів, на яких наполягає РФ, вимагаючи визнати Крим російською територією.

 

Минулого року внаслідок прямого втручання низки народних депутатів, члени російської делегації були змушені покинути Україну ні з чим.

Нагадаємо, що окрім розподілу квот на риболовлю, в рамках договору відбувається дослідження акваторії Азовського моря.

 

Дослідження здійснюються профільним російським Азовським науково-дослідним інститутом рибного господарства, що після анексії Криму, також є відповідальним за рибний промисел в прибережних водах окупованого півострова:

5634ka345.jpg

 

Відповідно до вищезазначеної угоди це російське судно, або орендоване для потреб досліджень може пересуватись у територіальних водах України та здійснювати дослідження.

Ось деякі ділянки узбережжя для яких передбачений доступ дослідницьких суден Російської Федерації для досліджень у відповідності до протоколу минулорічної сесії російсько-української комісії з питань риболовства в Азовському морі:

dilyanka-1.png

 

dilyanka-2.png

 

Тобто на законних підставах російські дослідні судна без огляду українськими прикордонниками можуть вільно заходити в українські територіальні води та здійснювати дослідницьку діяльність районів, що визначені як потенційно небезпечні та використані для подальшої російської агресії з моря.

.........................

https://newsua.one/news/ukraina-pidpisala-dogovir-z-rosieyu-po-ribolovli-na-azovskomu-mori.html

 

Решение малороссов и хахлов типа всяких "ситизенов", "евров", "хозь" и проч. о возврате морских побережий в "Родную Гавань" - воплотим в жизнь!

 

:tu: :tu: :tu:

 

Дави их, Александрович!

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Сразу видно: Игорь Валерьевич вернулись.

 

"Центрэнерго" за 9 мес. получило чистый убыток 1,5 млрд грн.

 

http://reform.energy/uploads/Logotypy/centrenergo.jpg

 

Энергогенерирующая компания ПАО "Центрэнерго" в январе-сентябре 2019 года получила чистый убыток 1 млрд 487,517 млн грн против 489,508 млн грн чистой прибыли за аналогичный период прошлого года, передает Энергореформа.

 

........................

http://reform.energy/news/tsentrenergo-za-9-mes-poluchilo-chistyy-ubytok-15-mlrd-grn-12821?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 

 

P.S. ЕВРик, а платёжки уже скоро...

sonnik-ekhidstvo-360x210.jpg

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

Интересно наблюдать за процессом.

 

ЗЕдегенераты заботливо вылавливают в горах зелёного дерьма недопереваренную кукурузку и радостно повизгивая тянут это на форум с видом: "Вот! Смотрите! Ну, вот же..."

 

Дебилы, блядь (с)

 

Но! Ничего.

 

Я подброшу вам, ЗЕдегенератам, благую весть.

 

С сегодняшнего дня, вы (ЗЕдегенераты) ездите по дорогам, отвечающим европейским стандартам.

 

Как? Чувствуется?

 

EIPSSSoWoAIkqj7.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 


Чё? Нема дорог?... Ай-я-я-я-я-я-й... Кто бы мог подумать

 

Ну у нас в области мог бы например петрушкин ставленник резниченко, но он 5 лет пиздил бабло и только об этом думал, вот как то так розенблядская твоя харя обстоят дела с дорогами на местах...

Link to comment
Share on other sites

Ну у нас в области мог бы например петрушкин ставленник резниченко, но он 5 лет пиздил бабло и только об этом думал, вот как то так розенблядская твоя харя обстоят дела с дорогами на местах...

Ну, с сегодняшнего - то дня, у тебя порядок?

 

Европейский стандарт? :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Эй, колхозан. Ты думал отсидеться в сортире пока кипешь?

 

А, вот хуй ты угадал. :D

 

Рано или поздно и до тебя доберутся, оптимизатор хуев.

 

Законопроєкти 1209 та 1210 викликають серйозне занепокоєння бізнесу, - Європейська Бізнес Асоціація.

 

В ЄБА розкритикували необґрунтовано різке зростання податкового тиску на окремі галузі, скасування принципу особистої відповідальності податкових інспекторів, утруднення доступу бізнесу до кредитів.

Європейська Бізнес Асоціація, яка об'єднує понад 1000 українських та іноземних компаній, що працюють в Україні, направила офіційного листа на ім'я голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева з істотними зауваженнями щодо законопроєктів 1209, 1209- 1, 1210 і 1210- 1.

 

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3156612

 

Дави этих блядей, Александрович! :tu:

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Як там з зниженням комунальних, зрадоскот?

 

З зарплатами як?

 

Як з субсидіями справи?

 

Касові апарати купили вже?

 

Хужє нє стало, обсоси?

 

EINIk9FWkAAuC7Z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Из нашей постоянной рубрики" С заботой об одной бородатой бабушке".

 

Mesnoe-samoupravlenye.png

 

Мэр Днепра заявил, что правительство собирается забрать у местного самоуправления 160 миллиардов

«Если нам сейчас обрежут финансирование, то даже не знаю, что я буду делать. Разве что цветочки высаживать…»

 

P.S. Чёта ржу :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Труба рассказал, что подозрения объявлено генерал-майору, начальнику главного управления вооруженных сил Украины (во время брифинга уточнили, что речь идет о генерал-майоре, начальнике управления материального обеспечения Дмитрии Марченко), а также четырем высоко должностным лицам Главного управления ВСУ. Это заместители управлений и начальник отдела. Труба рассказал, что все они знали о закупке некачественных бронежилетов, однако продолжали организовывать новые закупки.
«Чиновник… вероятно действуя умышленно и по предварительному сговору с еще четырьмя лицами указанного управления, с апреля 2019 года по июнь 2019 года вопреки интересам службы не выполнили действия, которые они должны были выполнить, что привело к закупке некачественных бронежилетов «Корсар МИД-1-4″ в количестве 11 000 на общую сумму около 100 млн грн», — сообщает прес-служба Генпрокуратуры.

https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=260669&fbclid=IwAR0LezzWbZNikmz9SRNETdY66BO7dFXQ7TxTzKRY0RJpCsVrjxH9kHYUQbU

Link to comment
Share on other sites

Освобождение помещений от хлама. Сдать всё в утиль.

 

Міжнародні резерви зменшилися до $21,4 мільярда — Нацбанк.

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...