Перейти до змісту

Зниження тарифів!


Гість Хома

Recommended Posts

Розказуй по пунктам.

Стуктура генерації е/е по видам палива інша

 

Географічне розташування

 

Структура основних галузей економіки

 

Видобуток власних ресурсів для виробництва е/е: вугілля, газу

Link to comment
Share on other sites

Географічне розташування

Повна жопа, острів

Стуктура генерації е/е по видам палива інша

І шо?

Структура основних галузей економіки

 

Порівняльний аналіз буде?

Видобуток власних ресурсів для виробництва е/е: вугілля, газу

 

В Англії вугілля лише в екстремальних умовах палять (раз на рік) + деякі ніщєброди. Газ - імпорт переважно. Є трохи вітряків і аес щоправда.
Link to comment
Share on other sites

І що? Йопт,Фома, не тупи. Україна 50 відсотків атомної генерації, Британія 12. Україна, вітрогенерація може пару відсотків, Британія десь 20. І т.д.

 

Зі

За порівняльним аналізом у гугль

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Україна 50 відсотків атомної генерації, Британія 12. Україна, вітрогенерація може пару відсотків, Британія десь 20. І т.д.

Так атомна найдешевша! Вітряки - мега дороге задоволення. Я вже не кажу про щоденні 30 пенсів за використання мереж.

Link to comment
Share on other sites

Так атомна найдешевша! Вітряки - мега дороге задоволення. Я вже не кажу про щоденні 30 пенсів за використання мереж.

Ти питав, що не так? Я тобі відповів. Там ще багато що не так, про що я не згадав

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Фома включай 1+1, там Зе вьюху дає до 100 днів керування.

Цитата про тарифи: "уряд знає мою позицію по тарифах і зробить все, щоб їх знизити до 2020 року. Якщо не вийде - цей уряд піде нах, бо вони знали умови на яких йшли працювати" ;)

Link to comment
Share on other sites

Якщо не вийде - цей уряд піде нах, бо вони знали умови на яких йшли працювати"

Гагага! Так Ротердаму нема, є дешеві енергоносії, чому не знизити? Хто свинарчукує?

Link to comment
Share on other sites

Гагага! Так Ротердаму нема, є дешеві енергоносії, чому не знизити? Хто свинарчукує?

Ну от і припиняй вже новини з майбутнього постити, май терпіння, ти ж мужик, а не пенсіонерка-істеричка під під'їздом. ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Так формулу кнурячу відмінили. Чому ціна не змінилась?

 

Обісцяли кінець епохи бідності!

Тільки вчора уряд призначили і ти це прекрасно знаєш, але зрада тече з усіх дирочок! :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Так формулу кнурячу відмінили. Чому ціна не змінилась?

 

Обісцяли кінець епохи бідності!

http://doslidy.org.ua/lp_wdp/wp-content/uploads/52347573_2678097065564092_6672103489562214400_n.jpg

 

Мій Привиде, ніякої хуйні не робим ми. Ко всєм жидомасонам іспитуєм злобу і ненавість і каждий день національні гімни на балалайці хором ісполняєм. Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, перекошені на аватарках в них єбала. Гораздо мєньшє стало підорасів, єбошать всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах.

Змінено користувачем Saaber
Link to comment
Share on other sites

Фома включай 1+1, там Зе вьюху дає до 100 днів керування.

Цитата про тарифи: "уряд знає мою позицію по тарифах і зробить все, щоб їх знизити до 2020 року. Якщо не вийде - цей уряд піде нах, бо вони знали умови на яких йшли працювати" ;)

До речі, дуже раджу до перегляду п.Шпильці. Там В.А.Дрищ весь час співає Зе дифірамби.

Link to comment
Share on other sites

Десь гучно зареготав Падубій.

Парубий и Порошенко играли в демократию. В отличии то зебила. Эти конченые добоебы в принципе не понимают как живут цивилизованные страны. они просто все похерили.

Link to comment
Share on other sites

Парубий и Порошенко играли в демократию. В отличии то зебила. Эти конченые добоебы в принципе не понимают как живут цивилизованные страны. они просто все похерили.

Що ж ти так погано про Пороха і Парубія? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Парубий и Порошенко играли в демократию.
Це коли по 20 разів переголосувували питання і закони?

"Повернення до голосування – це не порушення регламенту, і не треба до цього апелювати. Я вивчив цю історію, повернення до голосування – це не порушення регламенту" - А.Парубій

Link to comment
Share on other sites

идиот, тогда депутаты были свободными людьми и голосовали как хотели. теперь этого не будет - депутаты по сути ничего не решают, иначе исключают из фракции и нахуй с рады, если жмакает не ту кнопку. почитай зеблядские инициативы.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...