Перейти до змісту

Давит падла на Украину хоть ты тресни!


Silentio

Recommended Posts

Добре,все це факти і правда а Айзенберг не супер пупер аналітик якого читати треба тільки настоячи.

Аби голова в вас не боліла і спати було легко.Ще щось треба?

Link to comment
Share on other sites

тут ти сказав як в воду пернув.

Я виріс в Україні,кожні 2 роки ,три там ,кожний тиждень з сімєю і друзями спілкуюсь.так що мимо.Тренуй інтелект бо висери дрібнішають.

 

Тобто ти іксперд з українських питань після отого всього? Тоді і я іксперд з канадських реалій, бо читав твої з Мойшою топіки про місцевих торчків і Трюдо   :D

Link to comment
Share on other sites

Тобто ти іксперд з українських питань після отого всього? Тоді і я іксперд з канадських реалій, бо читав твої з Мойшою топіки про місцевих торчків і Трюдо   :D

ще раз кажу.Їж рибу, читай книжки бо висери дуже дрібні.
Link to comment
Share on other sites

ще раз кажу.Їж рибу, читай книжки бо висери дуже дрібні.

 

Зустрічна пропозиція: не кажи що мені робити, і я не буду говорити куди тобі пройти. Або повертайся на ПМЖ в Україну, і тоді я уважно тебе вислухаю після пари років життя тут.

Link to comment
Share on other sites

Зустрічна пропозиція: не кажи що мені робити, і я не буду говорити куди тобі пройти. Або повертайся на ПМЖ в Україну, і тоді я уважно тебе вислухаю після пари років життя тут.

 

Be nice to our grandfathers.... Let them feel good about themselves.... 

Link to comment
Share on other sites

Так важко знайти притомних консерваторів останнім часом... Но обіжайте наших

 

Коли я пішов з ГОП серед топів десь було десятка півтора... Це Конгрес, губери, активні та відставні.

НЕ знаю, чи хоча стільки тепер зберіглося... Імхо другий строк Додіка, не дай Боже він станеться, поховає партію остаточно. Сьогодні можна ще стати на бік здорового глузду і як не перемогти у 20-му, то принаймні засвітити  на виборах тих небагатьох, що ще залишилися, а головне відмежуватися від цього дегенерата.

 

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

Коли я пішов з ГОП серед топів десь було десятка півтора... Це Конгрес, губери, активні та відставні.

НЕ знаю, чи хоча стільки тепер зберіглося... Імхо другий строк Додіка, не дай Боже він станеться, поховає партію остаточно. Сьогодні можна ще стати на бік здорового глузду і як не перемогти у 20-му, то принаймні засвітити  на виборах тих небагатьох, що ще залишилися, а головне відмежуватися від цього дегенерата.

 

 

 

 

 

 

Мені комісарші тіпа оказії та воррен набагато більше страху навіюють чим додік та його свора

Link to comment
Share on other sites

Мені комісарші тіпа оказії та воррен набагато більше страху навіюють чим додік та його свора

 

Ті немають шансів сісти в БД. А це там сидить і творить світову поітику, яка з кожним роком веде до масовї бійні через злам сталих норм поведінки і старих союзів.

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Тому голосуватиму за додіка... Хай цей бардак продовжується вічно

 

Хєр йому. Наші хлопці таки спелтуть йому лапті, а потім він попаде на допит до кривавої Джини - розкаже все :gigi:

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Прийшов час міняти правила....

 

Правила завжди глобально мінялися  після світових воєн. Два рази двобойобам  з рук сходило. Третій раз - дуже сумніваюсь....

 
Link to comment
Share on other sites

 

Хєр йому. Наші хлопці таки спелтуть йому лапті, а потім він попаде на допит до кривавої Джини - розкаже все :gigi:

 

Шо ваші хлопці зроблять з ображеними білими зі зброєю?

Link to comment
Share on other sites

Шо ваші хлопці зроблять з ображеними білими зі зброєю?

 

То власне відповідальність ФБР... Тре разом шукати компромісну фігуру, яка здатна не дражнити ВСІХ навколо себе...

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Цей дражнить, провокує, ламає правила, веде до колапсу.Ще один строк і шансів на компроміс в суспільстві просто не буде!

 

цеерушники шукатимуть компромісну фігуру  :lol2:

 

Give me a break

Я того не сказав. Всі мають це робити. Всі, як  не хочуть жити за громадаянської війни на фоні війни світової,

 

 

 

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

На мою думку Трамп - це запорука миру зараз..... Війна почнеться якщо трампа скинуть без причин

 

Причин, більше ніж достатьно.  І докази його роботи на Кремль (свідомої чи ні - не суть)  є...Я вже писав три роки тому, що питаннчя в іншому, а чи готові еліти це сприйняти. Бо всі вони замазані тим чи іншим чином. Трампа тре карати,  але і Байден не має уникнути відповідальності.

 

Запорукою миру Додік імхо вбачається тим, хто просто тікає від реальної небезпеки, боїться зазаирнути не в завтра а в післяхавтра і як мала дитина просто заплющує очі коли бачитб кіношного монстра...

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Я теж кажу що ображені сприймуть імпічмент трампа лише за умови якщо і байдена з кимось з клінтонів посадять.... Це був би гарний компроміс..... На наступні років 20

Link to comment
Share on other sites

З трампом все ще можна боротись в юридичній площині.... З оказією та воррен це буде неможливо

 

Можна боротись лише тому, що ще не до кінця розвалена система... Ще 4 роки його ігнораснсу правил і норм - вона нахрєн розвалиться. А боротися з екстремістами не так і важко. На то є перевірені методики. Прпавда дехто потім, буе пускати слюні, йой вони порушують права людини, допитують у секретних тюрмах... Але іноді доводиться робити брудну роботу, хтосьб мусить її робити як більшість хоче жити в спокої і жерти вечором свій барбекю на лужайці...

 
Link to comment
Share on other sites

Я теж кажу що ображені сприймуть імпічмент трампа лише за умови якщо і байдена з кимось з клінтонів посадять.... Це був би гарний компроміс..... На наступні років 20

 

Так! Це єдиний вихід. В Еілтах нема і не було ніколи білих і пухнастих. В більшості рильце в пушку. Правда вона несолодка, але вдавати далі що нічого не коїться ще більш небезпечно.

 
Link to comment
Share on other sites

 

Можна боротись лише тому, що ще не до кінця розвалена система... Ще 4 роки його ігнораснсу правил і норм - вона нахрєн розвалиться. А боротися з екстремістами не так і важко. На то є перевірені методики. Прпавда дехто потім, буе пускати слюні, йой вони порушують права людини, допитують у секретних тюрмах... Але іноді доводиться робити брудну роботу, хтосьб мусить її робити як більшість хоче жити в спокої і жерти вечором свій барбекю на лужайці...

 

 

 

Вони почнуть з того щоб розвалити систему... За ними розумні люди стоять

Link to comment
Share on other sites

 

Так! Це єдиний вихід. В Еілтах нема і не було ніколи білих і пухнастих. В більшості рильце в пушку. Правда вона несолодка, але вдавати далі що нічого не коїться ще більш небезпечно.

 

 

 

Хто з демсів готовий на це? Я не бачу таких.... Тому краще хай додік залишається.... хай цей цирк буде вічним

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...