Перейти до змісту

Давит падла на Украину хоть ты тресни!


Silentio

Recommended Posts

Вони почнуть з того щоб розвалити систему... За ними розумні люди стоять

 

Ну розумних нажаль чи нащасят не так баато на цьому світі, тому нейтралізувати їх легко ;)  ЯК ти маєшщ мандат від держави і знгаєш що вона тебе не зрадить як припече і не назве купкою некомпетентних фейкометів....

 
Link to comment
Share on other sites

 

Ну розумних нажаль чи нащасят не так баато на цьому світі, тому нейтралізувати їх легко ;)  ЯК ти маєшщ мандат від держави і знгаєш що вона тебе не зрадить як припече і не назве купкою некомпетентних фейкометів....

 

 

 

Ніякий мандат тобі не допоможе якщо вони почнуть міняти склад веховних суддів.......

Link to comment
Share on other sites

Хто з демсів готовий на це? Я не бачу таких.... Тому краще хай додік залишається.... хай цей цирк буде вічним

 

Я знаю, що розмови про варіанти такого компромісу поновилися саме тепер. Чим все закінчиться - хз. Але

Додіка чим далі тим менше  буде толерувати армія і спецслужби. Стримувати прихильників радикальних рішень в їх рядах буде важче з кожним днем. І не факт, що взагалі захочуть стримувати... То ж хай краще б знайшли компроміс...

 
Link to comment
Share on other sites

Якщо додік не створюватиме нових воєн то десятку років ще можна з ним протягнути.... А далі треба все реформувати нах..... Теперішня система поділу землі на країни вже не діє.... 

Link to comment
Share on other sites

Якщо додік не створюватиме нових воєн то десятку років ще можна з ним протягнути.... А далі треба все реформувати нах..... Теперішня система поділу землі на країни вже не діє.... 

 

Так в тому і срава, що може він не хоче воєн, але через те, що він такий некомпетентний двобойоб він їх провокує! Причому там, ще до нього все  ще було в породяку - наприклад захист Японії. І без того складні відносии із союзникаи по НАТО він опускає аж до рівня до 2 світової війни :fp1: і при цьому постійно заохочує агресивні дії Хуйла, який спить і бачить злам світового порядку і припинення лідерства США. І черз ідіотизм Додіка і зневажання старих союзників, він знаходить собі однодумнців того, що харе Штатам рулити світом. Скоро ідіотична політика самоізоляції, безглуздих торгових воєн на додачу призведе до того, що Штати залишаться сам на сам з усім новим, непередбачуваним світом. :fp1:  І якщо раніше їх просто не любили, але боялися, то тепер будуть не любити і боятися не будуть. Бо той, хто втратив лідерство, тим більш у бійці із завідомо слабшим суперником вже не піднімаєтсья ніколи. Це практично закон природи,

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Все те що ти описав набагато краще за комунізм, який пропонують сандерс та воррен, чи не так?

 

Все, що я написав, буже супроводжувати локальними збройними конфліктами все наростаючої інтенсивності...А в результаті буде великий бага-бум і ядерна зима.... Я не знаю, що краще - комунізм чи ядерна зима. нІ того, не іншого би мені не хотілося. Я консерватор по натурі, а іноваці прймаю радо лише в галузі науки та техніки. А так я хочу наскільки це можливо зберегти хоча б те, що було хорошого поки ідіоти не почали розвалювати світ.

 
Link to comment
Share on other sites

Громадянська війна вже йде,наразі ідеологічна.Деми не мають нікого на президента,і програми теж,імпічмент в Конгресі це хуйня яка просто щоб довести до абсурду.все вирішиться в сенаті.Наразі в демів нема навіть голосів в конгресі.багато респів відкрито каже що це ніяке не правосуддя а спроба істаблішменту реверснути волю народу,тобто заколот,багато згадує що вороги в конституції вказуються внутрішні і зовнішні і починають робити наголос на внутрішніх.лбий з кандидатів які зараз демівської сторони що спробує провернути 25 відсотків обіцяного викличе збройний спротив
Link to comment
Share on other sites

Трамп якраз це запорука збереження того шо ти хочеш... Я не розумію чому ти так накрутив себе на ядерну зиму та інше..... 

 

Та яка запорука...

Я все життя працював в системі, яка балансувала на межі... Тому накручувати мене додатково не було потрібно :)

До того ж я був в епіцентрі подій (кінець 80-х початок 90-х) коли так би мовити "рушилися устої" - двополярного світу. Я бачив як працювали спеслужби тоді, як люди під тиском обставин  сходили з розуму і робили речі, які могли постаивти світ на грань війни, в якій не було б переможців.  Так от: сьогодні я відчуваю 100:%  ТЕ САМЕ! Устої однополярного світу рушаться на очах. Але тоді була сила, яка могла тому протистояти - Штати як переможець холодної війни. То тепер вони самі виглядають перможеними і з кожним роком все більше нагадують Совок за кілька років до розвалу... А Додік - то копія імпотентних перстарілих членів Політбюро, які металися, несли бредятину по ящику і вели свою країну до могили.  Я дуже не хочу, аби за ними в Штатах прийшорв свій Горбі і поставив жирний хрест на цьому "новому етапі" світової історії.

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

Та яка запорука...

Я все життя працював в системі, яка балансувала на межі... Тому накручувати мене додатково не було потрібно :)

До того ж я був в епіцентрі подій (кінець 80-х початок 90-х) коли так би мовити "рушилися устої" - двополярного світу. Я бачив як працювали спеслужби тоді, як люди під тиском обставин  сходили з розуму і робили речі, які могли постаивти світ на грань війни, в якій не було б переможців.  Так от: сьогодні я відчуваю 100:%  ТЕ САМЕ! Устої однополярного світу рушаться на очах. Але тоді була сила, яка могла тому протистояти - Штати як переможець холодної війни. То тепер вони виглядают перможеними і з кожним роком все більше нагадують Совок за кілька років до розвалу...

 

 

 

 

Пам'ятаєш я на тебе образився дуже сильно коли діда ховали..... Зараз до мене поступово почало доходити ..... Ми з тобою старпери, ми ніхуя не шарим в теперешніх реаліях....... 

Так чи інакше комунізм, соціалізм, фашизм це одвічне зло...... Навіть старпери повинні це розуміти та пам'ятати.

Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаєш я на тебе образився дуже сильно коли діда ховали..... Зараз до мене поступово почало доходити ..... Ми з тобою старпери, ми ніхуя не шарим в теперешніх реаліях....... 

Так чи інакше комунізм, соціалізм, фашизм це одвічне зло...... Навіть старпери повинні це розуміти та пам'ятати.

 

Можливо я в чомусь і не шарю, але точно не вік в тому винуватий :)

Додік - то старпер старший за нас. Його покоління + генерація від мого.

Може я суджу в основному із своєї колокольні, але принамні я знаю одне - армія, ті хто носить погони вони ж як дорослі діти. Їм тре повага, побрякушки та надійний тил - все! Для більш розвинутих і відсутність побрякушок не трагедія. Але як тебе знаважають за твій небезпечний щоденний труд ( і хто?!  :fp1:  ) то кришу може зірвати навіть у самих продвинутих. Це скрізь так. В нестабільних країнах, а Штати все більше стають такою - ще рік два три п"ять - будуть просто більш продвинутою і багатою копією Совка, це веде до путчів і громадянськаих воєн. І похуй тоді будть всі ІЗМИ, коли держава перетвориться в жалюгідне посміховисько... От я дуже хвилююсь, щоб обидві ці речі - нестабілність і лють військових на фоні величезних змін навколишнього світу не співпали... Я преконаний що Додік провокує всі три ці фактори. Я переконаний - вІн повинен геть. Ще один термін - і вибір Сандерса як альтернативи буде за щастя... Ну ясно що в тому випадлку і вівйськові вже зовсім не мовчатимуть. Зараз їх стримує ще те, що залишилося від світу, від системи, який стараннями довбойобів іде в небуття...

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Навіть двополярний світ бува для мене кращий, (бо він був передбачуваний) за той багатополярний, про який щодня мріє Хуйло, за ту зграю скажених собак, деякі з яких ще досі не вийшли із середньовіччя, хоч і користуюуться гаджетами 21-го, яка несеться аби вхопити свій шмат, поки Акєлла має проблеми із орієтацією :D

А з однополярним, з не добрим, часом злодійкуватим, часом тупуватим але часом просто наївним і навіть десь справедливим американським поліцейським, я вже точно знайшов би спільну мову, як знаходила її більшість цивілізації протягом останніх 30 років.

 

 

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

Якби в нього було пару сотень років демократичних традицій за спиною та така ж боєздадтна армія як у Штатів, я б про те подумав - а так хай поки купляє наші протипоітряні компелкси і не вийобується. :gigi:

 

 

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

..хай додік залишається.... хай цей цирк буде вічним

Наразі ваш пілот пиляє крила США. Це не триватиме вічно. Тим більш, на сьогоднішніх швидкостях.

Link to comment
Share on other sites

Саме смішне те, шо ключі від імпічменту Додіка зараз в руках Зеленського. У вигляді повного аудіозапису телефонної розмови з ним. Ото буде хохма, як викладуть у публічний доступ  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко запевняє, що готовий за необхідності давати свідчення у справі про імпічмент щодо президента Дональда Трампа в США.

Луценко запевняє, що з Трампом ніколи не розмовляв, а от з його юристом Руді Джуліані зустрічався не раз і це розслідування таки обговорював. За його словами, це було звичайне спілкування, ніхто нікому завдань не ставив... 

Екс-генпрокурор Юрій Луценко заявив, що текст скарги розвідника США в частині, де мова йде про нього, "маніпулятивний і не відповідає істині". Луценко заявив, що Хантер Байден не порушував законів України.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-49875445

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...