Перейти до змісту

Давит падла на Украину хоть ты тресни!


Silentio

Recommended Posts

 

Ну что, как и ожидалось, стенограмма подтвердила, что давление было. Формальные основания для импичмента - есть. Надежды додиковой шоблы выставить это типа Додик радел за Америку, а не за себя, имхо, ни к чему не приведут. Теперь главная задача демов добыть запись разговоров мафиозо Джулиани с украинскими чиновниками (и я даже знаю у кого надо спросить о ней :shuffle: ). А там ужо все увидять за какую Америку радел Додик, угрожая словами хамла Руди, прекратить любую помощь Украине, если "дело Байдена" не будет расследовано Украиной в положительном для Додика ключе B-)

 

И как я ожидал, главным козырем демов станет вызов Зельки в Конгрес, где его спросят ощущал ли он давление на себя, на свои политические решения в связи в кейсом Байдена или нет.  Можно, конечно, отказаться, но это будет ОЧЕНЬ плохим решением... А если буджет свидетельствовать приедтся говорить ПРАВДУ, ибо врать перед Большим Жури - эт о еще более худшее решение, чем не давать покахзаний совсем.

 

Представляю как сейчас у Зельки потеют яйца :gigi:

 

Кстати и Бени тоже... Ведь если Зелька поведет себя правильно, в Штатах могут простить ему все. И снова вернуть визу :shuffle:

 

Якщо зіллють записи, то Трампон буде зєло злий на Україну

Link to comment
Share on other sites

а хіба були такі прецеденти? формально Зельц не підпорядковується законам іншоі краіни, він же Президент Украіни, а не США

 

Я жэ написав, змусити його не можуть, йому можуть лише запропонувати дати свідчення.

 
Link to comment
Share on other sites

Якщо зіллють записи, то Трампон буде зєло злий на Україну

Хай ця кацапська підстилка пройде на хєр... Я вже написав, любити УКраїну він не буде, бо там вже інша любов очі виїла :gigi:

 
Link to comment
Share on other sites

Велика проблема рудого довбойба в тому, що не можна спокійно бути презом в Штатах, як ти все життя зневажаєш і з прешого ж дня каденції об"являєш війну таким шанованим американським інститутам як преса, армія і спецслужби. Нагадаю всі навйбіль чутливі витоки проти Додіка від золотого дощу до цього кекйсу із Зелькою виходили від американської розвідки B-)  Не виключено, що самі ці інституції, які він так відкрито зневажає і похоронять його президентство.

 

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Нагадити може добре наостанок

 

Не зможе. Нагадаю, що на всі найбільш чутливі для УКраїни рішення Конгресом накладено законодавчі запобіжники. Гадити він буде, як буде мати серйозні шанси позбутися іміпічменту. Бо презу під процедурою імпічменту зовсім не до того аби гадити там комусь, він здебільшого зацікавленні в мінімізації наслідків для себе. А будь які ворожі кроки проти України на цей час лише даватимуть більше матеріалу для звинувачень в його бік.

 

Я не прокрок, і Байден з демами, далеко не подарунок (хоча все ж краще ніж Абамба) але думаю, що як  Додік залишиться ще на 5 років в офісі від УКраїни мало що залишиться... Бо від можливої поразки партії, яка звинувачує його за тісні зв"язки сімейки з Кремлем, золвсім зірве йому кришу.

 
Link to comment
Share on other sites

 

шанованим американським інститутам як преса
:lol2: 

 

 

Шановним! Бо без неї забиті амеркианські лохи ( а таких з огляду на те скіко невіглаісів підтрмиує примітива на посту преза) думали й би дотепер, що земля плоска.

 

Американська преса як скидала президентів  (Уотергейт) так і скидатиме їх як вони становитимуть загрозу країні. Тільки довбойоб Трамп думає, що він як отримав трохи більше голосів, ніж в країні є притомних людей, може  поводити себе як свиня в стійлі, без того аби отримати батогом по ляжках.

 
Link to comment
Share on other sites

Силентио, и ты считаешь что этот детский лепет на лужайке - повод для импичмента? :) Однако...

 

Без показаний Зелька і записей Руди (которіе не горят). Вернее в обратном порядке поступления - єто может и детский лепет. А вот с ними... B-)

 
Link to comment
Share on other sites

Приватна, то приватна, але Трампон згадав його у розмові із Зеленським. Не відмажеться

 

Тим більш шо цей "видатний" адвокат вже сам наговорив проти себе у першому жд інтерів"ю :weep:

 
Link to comment
Share on other sites

Представляю как сейчас у Зельки потеют яйца :gigi:

Під час двосторонньої зустрічи Трамп-Зеленський з пресою яйца явно запотівали саме в Трампа. 

Link to comment
Share on other sites

Під час двосторонньої зустрічи Трамп-Зеленський з пресою яйца явно запотівали саме в Трампа. 

 

В обох :gigi:

 

До речі, велика пробелма Додіка, шо Зелька не володіє настільки вільно англійською, аби проводити розмови тет а тет. B-)

Знову перекладачі, знову додаткові вуха і роти :shuffle:

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

Шановним! Бо без неї забиті амеркианські лохи ( а таких з огляду на те скіко невіглаісів підтрмиує примітива на посту преза) думали й би дотепер, що земля плоска.

 

Американська преса як скидала президентів  (Уотергейт) так і скидатиме їх як вони становитимуть загрозу країні. Тільки довбойоб Трамп думає, що він як отримав трохи більше голосів, ніж в країні є притомних людей, може  поводити себе як свиня в стійлі, без того аби отримати батогом по ляжках.

 

 

nazwy nazwu gazety abo canalu szo szanowni i powazni zaraz

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тільки довбойоб Трамп думає, що він як отримав трохи більше голосів, ніж в країні є притомних людей, може  поводити себе як свиня в стійлі, без того аби отримати батогом по ляжках.
Аналогія з овочем напрошується. Той теж був впевнений, що йому тепер усе пох після фальсифікованої перемоги в 2010 році.
Link to comment
Share on other sites

Аналогія з овочем напрошується. Той теж був впевнений, що йому тепер усе пох після фальсифікованої перемоги в 2010 році.

 

Не тільки в тому :) Як я вперше почув, що воно лізе на преза, аналогія для мене була очевидна. Таке ж тупе, пихате, неосвічене і думає, що ось тепер, як він видерся на саму гору - вже весь світ перед ним на колінах. Навіть міміка схожа.  :fp1:

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nazwy nazwu gazety abo canalu szo szanowni i powazni zaraz

 

Всі й шо були... Як в світі котирувалися інфа від NYТ, WP і Ройтерс так вона і котирується.

Посилання на них, беруть всі світові змі без виключень.

 

 

 

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Там спільна пресуха Трамп-ЗЕ була.

Сілентіо, озвучте Ваші враження, пліз.

 

Я не дивився. Тіки читав текст. Про Додіка не знаю, але знаю, що Зелька пережив сьогодні чи ненайскладніший день на своїй посаді. Певно тепер в Турціє поїде відпочивать.

 

Поки резщультат такий як і був - Зелька: Я не сказала, "ДА", милорд. Додік: "Ви не сказали "НЕТ" .

 
Link to comment
Share on other sites

А так, взагалі, дуже прикро все... Замість обговорювати конкертні проблеми українсько=амеркианської співпраці, зокрема у військовій сфері, Зелька вимущений був обговорювати проблеми Додіка і Байдена... тобто якусь хєрню...

 

І це був не перший і не останній раз, як Довбень сидить у кріслі. Бо там замість роботи - суцільні скандали, якими вже переймаєтся не тільки його команда, але й цілий світ :fp1: Куди вже нище опустити імідж Америки.... Нічого не скажеш - грейт еген - доля її виборів знову може залежати як не від колишнього гебіста, так від вчорашнього коміка чужої країни...

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...