Перейти до змісту

Український літак в Тегерані впав :(


Dilbert

Recommended Posts

ага, особливо працює для упоротих держав

 

Какіє ваши доказатєльства??

 

Ваши доказательства - нє доказательства!

Я якраз вірю, що це була помилка. Просто тому, що іранцям зараз як ніколи не вигідна така ситуація. Тому що вона в черговий раз доводить, що це держава-терорист.

 

І тим не менше треба було відразу визнати, а не йти в тупу несознанку і знищувати артефакти. Хай би визнали, виплатили нормальні компенсації і вибачилися перед родинами загиблих. Адже США теж колись завалили їх літак з паксами помилково, вибачилися і заплатили пристойні суми родичам.

 

Хоча ніякі гроші не повернуть людей :X.

Link to comment
Share on other sites

Просто звинувачувати можна лише маючи тверді докази.....

Вы что-то перепутали. Я говорил об "отбеливании" без всяких даже признаков доказательств "ошибки". Просто на пустом месте всем вдалбливается - ошибкаошибкаошибка. И активное участие в этом принимают ольгинцы. В коментах того твиттера -

---------------

 

 

Boskee

@boskee_voitek 1 год

У відповідь @Persian_

Atheist @setiris @JZarif

Of course they had.

When the Americans

shot down Iranian

passenger plane in 1988

(killing all 290 on board)

they didn't accept

responsibility or

apologised. Hell, those

responsible received

medals from George

Bush senior.

Link to comment
Share on other sites

Вы что-то перепутали. Я говорил об "отбеливании" без всяких даже признаков доказательств "ошибки". Просто на пустом месте всем вдалбливается - ошибкаошибкаошибка. И активное участие в этом принимают ольгинцы. В коментах того твиттера -

---------------

 

 

Boskee

@boskee_voitek 1 год

У відповідь @Persian_

Atheist @setiris @JZarif

Of course they had.

When the Americans

shot down Iranian

passenger plane in 1988

(killing all 290 on board)

they didn't accept

responsibility or

apologised. Hell, those

responsible received

medals from George

Bush senior.

 

Ну вигляда як помилка - то і озвучують відповідним чином....

Link to comment
Share on other sites

Хотели сбить другой? Тогда почему не передали данных оадиолокации на момент происшествия? Зачем скрывать такие важные доказвтельства ошибки? Покажите всему миру - вот клятые пиндосы летят, прячутся за мирный боинг. Почему этого не сделали?
Link to comment
Share on other sites

Я чесно не зовсім розумію, як іранців відбілює помилка. Москалі теж збили малайзійський боїнг явно помилково, причому помилково на 100% бо при цьому пересрали собі весь бліц-криг. І що, краще хтось до них буде ставитись, бо вони "нечаянно"?

 

Те що зробили іранці - це злочин. Причиною може бути людська помилка чи що інше, але шмаляти з ППО в районі пасажирського аеропорту - це однозначно злочинна дія.

Link to comment
Share on other sites

Я чесно не зовсім розумію, як іранців відбілює помилка. Москалі теж збили малайзійський боїнг явно помилково, причому помилково на 100% бо при цьому пересрали собі весь бліц-криг. І що, краще хтось до них буде ставитись, бо вони "нечаянно"?

 

Те що зробили іранці - це злочин. Причиною може бути людська помилка чи що інше, але шмаляти з ППО в районі пасажирського аеропорту - це однозначно злочинна дія.

Так в том и дело, что видбилюе( Если это была сознательная акция, то все демократические страны должны автоматом прекратить всякие связи, ввести санкции и добивать, как добивали Каддафи. Но этого никто не хочет делать. Причина? Вот я и пытаюсь выяснить. Змінено користувачем абу али ибн сина
Link to comment
Share on other sites

Так в том и дело, что видбилюе( Если это была сознательная акция, то все демократические страны должны автоматом прекратить всякие связи, ввести санкции и добивать, как добивали Каддафи. Но этого никто не хочет делать. Причина? Вот я и пытаюсь выяснить.

 

Так Штати вже їх обклали санкіями і так.....

Link to comment
Share on other sites

Это описание 90% убийц. Пожалеем ошибшихся?

 

Ти ідіот чи придурюєся..... Ми тут мотивацію обговорюємо, а не ступінь провини..... 

Подібна помилка - це набагато гірше чим цілеспрямоване збиття..... 

Link to comment
Share on other sites

Ти ідіот чи придурюєся..... Ми тут мотивацію обговорюємо, а не ступінь провини.....

Подібна помилка - це набагато гірше чим цілеспрямоване збиття.....

Какая нахрен мотивация? Урода нахрен засняли в момент преступления, а ты все спрашиваешь, зачем он это сделал? Еще раз, я спрашиваю - зачем Запад решил все спустить на тормозах. Змінено користувачем абу али ибн сина
Link to comment
Share on other sites

Какая нахрен мотивация? Урода нахрен засняли в момент преступления, а ты все спрашиваешь, зачем он это сделал? Еще раз, я спрашиваю - зачем Запад решил все спустить на тормозах.

 

Тошо потрібно виясняти всі деталі злочину...... Нам правда потрібна чи просто побуцати когось віртуально?

Link to comment
Share on other sites

Тошо потрібно виясняти всі деталі злочину...... Нам правда потрібна чи просто побуцати когось віртуально?

Где? Логика? Пока Uki не выяснил все детали (это сколько лет понадобится?), будем считать, что ничего страшного не произошло и мирно общаться с убийцей? Ведь может быть, он "не специально"?

--------

На личности ты первый начал переходить

Link to comment
Share on other sites

Где? Логика? Пока Uki не выяснил все детали (это сколько лет понадобится?), будем считать, что ничего страшного не произошло и мирно общаться с убийцей? Ведь может быть, он "не специально"?

--------

На личности ты первый начал переходить

 

Якісь ідіотські совкові штампи..... Ще раз - той факт шо вони помилково збили літак - це набагато гірше чим якби хтось цілеспрямовано це зробив..... Це свідчить про те що вони мавпи з гранатою, які не контролюють навіть власне ППО..... З усіма витікаючими наслідками...... 

Link to comment
Share on other sites

Опять двадцать пять( Какой вообще мотив у террористов совершать теракты? Почему ты пытаешься представить террористов просто приматами? И не отговаривайся про "бильше". Если все признают "ошибкой", все ограничится денежными выплатами, а террористы могут праздновать победу - они достигли своих целей и могут "повторить"( Малазийский боинг ничему идиотов не научил(
Link to comment
Share on other sites

Опять двадцать пять( Какой вообще мотив у террористов совершать теракты? Почему ты пытаешься представить террористов просто приматами? И не отговаривайся про "бильше". Если все признают "ошибкой", все ограничится денежными выплатами, а террористы могут праздновать победу - они достигли своих целей и могут "повторить"( Малазийский боинг ничему идиотов не научил(

 

Це не обмежиться грошовими виплатами.... Туди ніхто притомний літати не буде взагалі...... Також це додасть градусу внутрішній боротьбі проти фанатиків..... 

Link to comment
Share on other sites

Это как? Новая анаконда? Чи ще якись зверь?))) Как легко вами манипулировать( Информационные зомби пытаются покусать других, незараженных(
Link to comment
Share on other sites

Это как? Новая анаконда? Чи ще якись зверь?))) Как легко вами манипулировать( Информационные зомби пытаются покусать других, незараженных(

 

Яка в жопу анаконда..... Наслідки їпонутості та неефективності уряду..... Саме скоро прорве природнім чином......

Link to comment
Share on other sites

Сидите смирно, хохлы, Великая Америка сама со всем разберется? ))) На кого сейчас, после 6 лет американских "красных линий" подействует такая фигня?

---------------

 

 

"Усі санкції, які були досі, так,

послаблювали Росію, але вони

радше були превентивними,

більше навіть декларативними.

Що дають нові санкції? Знаєте, є

така змія анаконда. Вона

душить, але повільно. Ось це

США, які ухвалили рішення,

наскільки я знаю, уводити план

"Анаконда" у дію. Вибори

президента РФ у березні.

Потрібно не допустити обрання

Путіна, який упевнено йде на

новий термін. Що для цього

треба? За старою перевіреною

схемою – давити економіку. Як

тільки давимо економіку – клієнт

піднімає лапи вгору. Іншого

виходу немає", – сказав Гордон в

ефірі телеканала "112 Україна" .

Link to comment
Share on other sites

Сидите смирно, хохлы, Великая Америка сама со всем разберется? ))) На кого сейчас, после 6 лет американских "красных линий" подействует такая фигня?

---------------

 

 

"Усі санкції, які були досі, так,

послаблювали Росію, але вони

радше були превентивними,

більше навіть декларативними.

Що дають нові санкції? Знаєте, є

така змія анаконда. Вона

душить, але повільно. Ось це

США, які ухвалили рішення,

наскільки я знаю, уводити план

"Анаконда" у дію. Вибори

президента РФ у березні.

Потрібно не допустити обрання

Путіна, який упевнено йде на

новий термін. Що для цього

треба? За старою перевіреною

схемою – давити економіку. Як

тільки давимо економіку – клієнт

піднімає лапи вгору. Іншого

виходу немає", – сказав Гордон в

ефірі телеканала "112 Україна" .

 

Ідіот!!! Навпаки, їпіть іран, і використовуйте ситуацію в своїх інтересах поки це можна...... 

Link to comment
Share on other sites

Расследования нужны для суда. Это если нам еще разрешат провести полноценное расследование( Государству для ответных действий не нужны юридически оформленные доказвтельства оно имеет право защищать интересы своих граждан и компаний внесудебными способами.
Link to comment
Share on other sites

Расследования нужны для суда. Это если нам еще разрешат провести полноценное расследование( Государству для ответных действий не нужны юридически оформленные доказвтельства оно имеет право защищать интересы своих граждан и компаний внесудебными способами.

 

Разрішат!!! Ти шо їпонувся, мавпи визнали помилку....... Вони каються та просять повного розслідування..... 

Link to comment
Share on other sites

Где тут "покаяние"? Клятые пиндосы во всем виноваты( А про расследоваеия вообще ни слова

----------

 

Грустный день Предварительные

выводы внутреннего

расследования, проведенного

вооруженными силами:

человеческая ошибка во время

кризиса, вызванного

авантюризмом в США, привела к

катастрофе. Мы глубоко

сожалеем, приносим извинения

и соболезнования нашему

народу, семьям всех жертв и

другим пострадавшим странам.

https://mobile.twitter.com/JZarif/status/1215847283381755914?p=v

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...