Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

а взагалі ми живемо та серемо і ссяємо. і вбиваємо природу своїм існуванням. як би покращилась єкологія якби всі ліберали та демократи того, тютю у космос на атоми! ідея -шик.
Link to comment
Share on other sites

що боже боже? у тебе є вірус? швидко маску натягни!

Відкрию тобі таємницю - віруси носять усі, включно з тобою.

Новина 2 - маска на тобі захищає від твоїх вірусів усіх інших людей. Саме тому ВООЗ просить людей не вдягати маски з клапанами.

Link to comment
Share on other sites

Відкрию тобі таємницю - віруси носять усі, включно з тобою.

Новина 2 - маска на тобі захищає від твоїх вірусів усіх інших людей. Саме тому ВООЗ просить людей не вдягати маски з клапанами.

маска не захищає на 100%...
Link to comment
Share on other sites

маска не захищає на 100%...

100 не потрібно, потрібно більше 0 для гальмування розповсюдження.

 

до речі якшо в тебе віруси ти маєш сидіть на карантині! ти виходиш на вулицю?

В тебе теж віруси - це 100%! Якого ж х.. ти шастаєш в свій паблікс без маски?!

До речі, я на корону перехворів, маю тепер імунітет і принаймні протягом кількох місяців я цю заразу розповсюджувати не буду. Але маску вдягаю, щоб інші навколо мене відчували себе захищеними.

Link to comment
Share on other sites

100 не потрібно, потрібно більше 0 для гальмування розповсюдження.

 

 

В тебе теж віруси - це 100%! Якого ж х.. ти шастаєш в свій паблікс без маски?!

До речі, я на корону перехворів, маю тепер імунітет і принаймні протягом кількох місяців я цю заразу розповсюджувати не буду. Але маску вдягаю, щоб інші навколо мене відчували себе захищеними.

ще собі набий татуху на лобі- я мав ковід
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І обовязково слухати чиновників бо вони так про нас дбають що чуть не обсеруться

Schools in Toronto will be opening up classroom windows throughout the winter as a way to curb the spread of COVID-19.

 

The Toronto District School Board (TDSB) sent out a notice to parents last week asking that they prepare their children by sending them to school with extra warm clothes.

 

“We recognize it is very much a balance between introducing more ventilation at various times during the day and maintaining a comfortable indoor air temperature in (the) classroom,” the TDSB wrote.

 

“Please keep this in mind as your child gets ready for school each day by considering an extra layer of clothing to ensure comfort throughout the day.”

 

TDSB reports a few dozen active coronavirus cases among students and staff and 440 resolved cases.

 

 

In a statement to CBC, TDSB said it is still developing its strategy to maximize airflow in classrooms by opening windows.

 

“We may open it for three to five minutes every couple of hours,” a spokesman said.

 

“We are turning up the heat in our schools, but it’s still likely going to be a little bit cooler than normal in some of the classrooms, depending on when those windows are opened up.”

 

Last week, the Ontario government announced that testing would be available in pandemic hot spots for students regardless of if they have symptoms of coronavirus.

 

Despite the effort, activists have continuously criticized the government and school boards for its handling of the virus. In November the Ontario Teachers Union accused the Ford government of downplaying the coronavirus pandemic in schools.

 

In early November staff in one Scarborough school walked off the job to protest the TDSB’s decision to keep the school open despite an outbreak infected 11.

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

кінчений бідон. отакого люди послухають а потім кидаються.

 

все одно від цивілізації не сховаєшся... дістануть. в школу потрібно дітей водить..таке інше.

Link to comment
Share on other sites

Якщо кожний день по тв казати скільки людей обісралось від поносу а потім почати робити мазки на е колі і сальмонелу і показувати позитивні кейси народ перестане жерти і сидітиме на туалеті весь час .Треба виключити тв і інтернет на місяць Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Якщо кожний день по тв казати скільки людей обісралось від поносу а потім почати робити мазки на е колі і сальмонелу і показувати позитивні кейси народ перестане жерти і сидітиме на туалеті весь час .Треба виключити тв і інтернет на місяць

не їдь сюди. я відчуваю нутром що деми будуть люто давити і десь полихне. одга іскра, і запалає усюди.

Link to comment
Share on other sites

До речі брити офіційно сказали вакцину вагітним або плануючим завагітнити не рекомендують бо довгострокові негативні наслідки невідомі

хай он Укі собі вколе, подивимось ))

Link to comment
Share on other sites

Це тобі мозги промили..... Подумай головою трохи....... Навіть якщо маска в магазині затримає лише 20% вірусів то яка проблема це робити?

Йх она что задержит. А проблем создаёт добуя, даже больше чем вирус.

 

Надо в костюме химзащиты ходить, он точно вирусы задерживает. Странно что не ввели. И градустик в заднице, что-бы сразу было видно заболевших.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

"Промити" мізки, тобто пояснити причини і попросити дотримуватись правил, можна лише тим, в кого мізки є.

А коли хтось результат 4 на дію 2х2 називає наслідком тотального промивалова мізків, то хто йому дохтур і чи хомо сапієнс він взагалі?

Наши выборы наглядно демонстрируют, что для промывания наличие мозгов не обязательно и даже противопоказано. Ведь мозги начинают задавать неудобные вопросы, на которые у промывателей нет ответов.
Link to comment
Share on other sites

В мене немає запитань до гуманітаріїв, частина з яких принципово виборює свободу від будь-яких обмежень за будь-яких умов.

Але не розумію, як програмісти з математикою в голові можуть заперечувати ефект від вдягання маски, ігноруючи доведений факт зменшення кількості і тяжкості захворювань на ковід-19 при зменшенні концентрації сарс-ков-2 у повітрі біля вашого носу.


У світі одразу двійко добових рекордів після 3 тижнів стабілізації захворюваності. Учора захворіло 679375 і померло 12684.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...