Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

я думаю шо люди будут делать после короновируса... это ж пипец как все уже привыкли. даже евро регулярно каждый день аккуратены ссылочки, новости, апдейты...

 

у нас на работе на корону все проебы списуют. а кула списывать потом я вас спрашую???

Link to comment
Share on other sites

у нас на работе на корону все проебы списуют. а кула списывать потом я вас спрашую???

Не бздо, винуватець завжди знайдеться.

 

п.с. Щодо "прівьіклі". З родини я найважче переніс цю юхню, тому знаю точно - вона дуже сильно відрізняється від усього, з чим ми стикалися раніше усе життя. Рівароксабан та інше й досі їм. Але в мене вже відновився смак з нюхом, а в моїх інших домашніх - ні, і вже скоро місяць. Плюс задуха від найменших фізичних навантажень.  :(

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Форма чего у них? Лица? Уки, ты в оправдании пистеца и идиотизма настоящего момента достиг вершин ГУРУ. 

 

Причому тут виправдання....... Люба група людей в уніформі та без зброї вигляда як вівці.......  That is their job to act like sheep......  :weep:

Link to comment
Share on other sites

По різних провінціях по різному.в нас не дуже.ну там в ресторани обмежили чи магазини.а так це в основному маски і домашні збіговиська не бібьше 10 чол

а як це перевіряють?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...