Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Треба було одразу пиздити рагулів на старті. А тепер, цю безглузду ситуацію з "протестами", не поюзає тільки лінивий. Зебанька знову підставило його недолуге оточення.
Link to comment
Share on other sites

Треба було одразу пиздити рагулів на старті. А тепер, цю безглузду ситуацію з "протестами", не поюзає тільки лінивий. Зебанька знову підставило його недолуге оточення.

Потрібно було зробити все прозоро, а не тримати у таємниці до останнього. Завели б місцевих у ту базу і показали, як все приготовано і що їм нема чого боятись і конфлікту б не було. Але підозрюю, що показувати нічого, тому я розумію місцевих, наш народ давно вже не чекає від влади нічого доброго :(, тому і спасається самотужки і виживає не завдяки владі, а наперекор.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Що тим рагулям показувати, на? Глядачам битви екстрасенсів ти збираєшся щось пояснбвати і звертатися до їх раціо? Тільки пиздити йолопів.

А потім будеш питатись: "А мене за що?" :fp1:

 

Канадійці подарували українським військовим медикам шпиталь. Це автономна мобільна клініка, що складається з 6 наметів. Тут є все для допомоги пораненим у польових умовах. Причому шпиталь може працювати цілорічно. Освітлення, опалення і кондиціонер працюють від дизель генераторів. А автономна система очистки здатна робити питною воду із відкритих водойм.

https://www.youtube.com/watch?v=jxMTlM77i-4

Чому б не поставити цю штуку на якомусь полігоні? І нема ніяких конфліктів і евакуйованим думаю комфортніше було, ніж у совковій базі МВД, непристосованій для хворих з вірусними інфекціями

Link to comment
Share on other sites

и с вакцинированием массоны ставят опыты в Украине и поэтому вакцинирование - зло

абсолютно нулевое познание в том что такое вирусы по типу гриппа и как они распространяются

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и с вакцинированием массоны ставят опыты в Украине и поэтому вакцинирование - зло

абсолютно нулевое познание в том что такое вирусы по типу гриппа и как они распространяются

Ага, мы уже слышали: "Это обычный грипп ..." :lol2:

Link to comment
Share on other sites

бля, почитайте про разницу между карантином и обсервацией

и давайте уже сжигать этих мерзких возвращенцев - а то надумали вернуться в Украину, мерзкие заразники

Link to comment
Share on other sites

Ну, і зебаньків теж пиздити нещадно! "Оперативни йштаб", або як створити проблему на порожньому місці, і героїчно її вирішувати. Ідіот, блєать!

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

бля, почитайте про разницу между карантином и обсервацией

и давайте уже сжигать этих мерзких возвращенцев - а то надумали вернуться в Украину, мерзкие заразники

4 сняли с рейса с симптомами, думаете их всех поодиночке держали в ожидании вылета? Я думаю все толпой в одном помещении сидели.

Никто не говорит, что они мерзкие возвращенцы, но это не значит, что нужно выпустить заразу гулять по стране.

Уже 3-я страна закрывает города-миллионники на карантин, а вы всё поёте "Эта абичный грипп ..."

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Картинки красивые рисовать умеют, ну вот завели бы местное население на базу и показали, что всё соответствует картинке и всё, нет конфликта. 

image.jpg

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

 

Да ребята, это реальная жопа, а вернее морда нашего суспильства....

 

 

От токо не нада посыпать голову пеплом....

 

Привези подобный кортеж в какую нибудь американскую дыру,  дорогу перекрыли бы точно также на своих машинах местные, причем очень вероятно, что их возглавлял бы местный шериф с помощниками, причем у большинства населения были бы заряженные шотганы. Люди везде одинаковые особенно в глубинке. И также не особо доверяют федералам и центральной власти в принципе.

 

Если уже за что и посыпать голову, так это за то, что местная выборная власть вместо того, чтобы быть на стороне народа, почему -то почти всегда на стороне мусоров и власти центральной. Вот этим Украина точно отличается от Америки.

 

Ну и организацией, конечно, тоже. В Штатах всех эвакуированных карантинизируют без шума и пыли на военных базах, куда доступ резко ограничен.  Там любые протесты априори малореальны. А в Украине эти долбоебы решили разместить потенциально больных опасным вирусом в совершенно не приспособленных для этого местах и потом еще имеют наглость обвинять людей в такой реакции.

 

Люди они везде  как люди, в массе своей не очень любят себе подобных, и милосердие лишь иногда стучится в их сердца.... Властям надо уметь работать. И только.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Картинки красивые рисовать умеют, ну вот завели бы местное население на базу и показали, что всё соответствует картинке и всё, нет конфликта. 

image.jpg

 

Вот жеж дегенерат конченный.... Косюмов биозащиты видать нет вообще  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Слабая власть- зеля говно. Сильная власть - зеля говно. Надо договариваться-зеля говно. Время морды бить - зеля тоже говно:))

Что ни делает дурак,

Все он делает не так.

 

Начинает не сначала,

А кончает как попало... ©

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Слабая власть- зеля говно. Сильная власть - зеля говно. Надо договариваться-зеля говно. Время морды бить - зеля тоже говно :))

Зєля мав мінімум 3 тижні на підготовку рішення у цій ситуації, аби показати себе героєм, а українців гідною нацією. Але маємо картину маслом, зовсім протилежну.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Блядське шапіто :fp1:

 

Скалецка:
Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни.
Ми ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.
Ще раз хочу наголосити: ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні та мусимо дбати про їхнє здоров’я і безпеку.
Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх.
Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню. Це необхідно нам усім.
Також хочу принагідно подякувати тим, хто працював над евакуацією та особливо – екіпажу літака, нашім медикам і всій команді супроводу, які добровільно озвались здійснити евакуацію та провести наступні 14 днів разом з усіма в ізоляції.

P.S. І ще хочу звернутися до своєї дочки, якій завтра виповниться 10 років. Доню, я тебе дуже люблю і дуже хотіла відсвяткувати цей важливий день з тобою. Але так сталося, що мені треба бути в цей день не вдома. Коли я повернусь, ми ще раз відсвяткуємо його з тобою. Обіцяю!

Link to comment
Share on other sites

Що тим рагулям показувати, на? Глядачам битви екстрасенсів ти збираєшся щось пояснбвати і звертатися до їх раціо? Тільки пиздити йолопів.

Це схоже на примусове вселення туберкульозника в твою квартиру з дітьми. При цьому керівник ОСББ, який захоче пропіаритися на весь світ, прийде з ментами  і буде пояснювати це гуманними намірами. А коли ти почнеш протестувати, назве тебе бидлом і скаже, що тебе треба пиздити.  ;) Такий варіант тобі сподобається?

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Це схоже на примусове вселення туберкульозника в твою квартиру з дітьми. При цьому керівник ОСББ, який захоче пропіаритися на весь світ, прийде з ментами і буде пояснювати це гуманними намірами. А коли ти почнеш протестувати, назве тебе бидлом і скаже, що тебе треба пиздити. ;) Такий варіант тобі сподобається?

Аналогія некоректна. По-перше, вони не хворі. А по-друге, не у квартиру, а у тубдиспансер.

Link to comment
Share on other sites

Профан і його ефективність. Запитання до нього - ну і як це спрацювало? А чому так?

Четвер, 20 лютого 2020, 23:24 • Анна Мурашко • 5565
Гончарук пояснив, чому мешканців Нових Санжар не повідомили про приїзд евакуйованих з Китаю


a3007f002fa19f6826a700ac253bce2391c13e6b
Джерело: Полтавська ОДА

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Мешканцям Нових Санжар у Полтавській області не повідомили про приїзд евакуйованих громадян з Китаю на тлі коронавірусу з міркувань безпеки. Про це під час брифінгу заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук , передає кореспондент УНН.
"З міркувань безпеки ми звичайно обмежили інформацію, тому що ми не хотіли б, щоб виникали зайві провокації, щоб цим міг хтось скористатися на шкоду нашим громадянам. Ми знаємо, що країна ще досі знаходиться в стані війни фактично, що в середині країни та на жаль ззовні є дуже багато сил, які хочуть зашкодити нашим громадянам й використати цю складну операцію для того аби створити провокації. Тому з міркувань безпеки було прийнято таке рішення", - сказав Гончарук.
Нагадаємо, поліція розпочала два кримінальні провадження за фактом заворушень у Нових Санжарах.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А чого ж привезли трупу не на малу батьківщину, а у Санжари?
 

Четвер, 20 лютого 2020, 23:44 • Денис Масліков • 1605
Серед евакуйованих з Уханя виявилися 17 танцюристів з балетної трупи Кривого Рогу


5cadb68ec6fba681775f83bdc11fe574d7955b68
Балетна трупа FashionPa
Джерело: Володимир Богданов
 
КИЇВ. 20 лютого. УНН. Серед евакуйованих українців з Уханя, яких розмістили в санаторії в Нових Санжарах, перебувають 17 артистів балетної трупи FashionPa з Кривого Рогу. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку директора FashionPa Ballet Володимира Богданова в Facebook.
За його словами, у танцюристів немає високої температури та інших симптомів захворювання.
"Мої 17 артистів з Кривого Рогу прилетіли з Уханя в Україну. Всі здорові, все добре, температури немає, симптомів немає. Є шок від дороги, негативу і дикості людей!", повідомив директор трупи.
Богданов повідомив, що не сумнівався в тому, що танцюристів евакуюють в Україну: "просто дуже довго узгоджувалися дату евакуації і готували місце заселення".
"Я готовий поїхати до своїх хлопців і провести з ними час на карантині, мені не страшно! Дякую батькам і родичам хлопців за терпіння, вони пережили лихоліття очікування. Все буде добре!", написав у Facebook директор трупи.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Кацапы уже вовсю резвятся - издеваются над хохлами - дикарями. это же надо было так обосраться, чтобы даже эти обосраные грязные обезьяны над нами глумились. Песдец, позорище.

Link to comment
Share on other sites

Блядське шапіто :fp1:

 

Скалецка:

Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту 

 

Еще пусть санитаркой к ним пойдет, будеть ставить утреннюю клизму и брать мазок из урерты  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...