Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Пишуть, що двіж у Нових Санжарах - спланована підстава тільки версії різні. Одні, що то Авакян, а інші, що то мудачуки є джерелом хайпу. А може, вони і одна гоп-компанія, наразі?

 

Please wait.. Loading

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Начинаем взлетать:

Южная Корея +100

Иран +18 и 4 смерти (и куча не учтенных, как туристка из Канады которая заразилась в Иране)

В Ухань были посланы 32+тыс медсестер и докторов и это на 60+ тыс больных...

Link to comment
Share on other sites

Південна Корея - карантин у місті

 

Virus fears rise in South Korea. The mayor of Daegu, South Korea’s fourth-largest city, asked residents to stay indoors on Thursday after dozens of people developed coronavirus symptoms after attending church with a woman who tested positive for the disease. Health officials called the incident a “super-spreading event.” South Korea has so far recorded 104 cases of the virus and confirmed its first death on Thursday. In China, officials still report that new cases are declining nationwide, though Wuhan—the virus epicenter—remains under quarantine.

Link to comment
Share on other sites

Що мудачуки-шарії скористаються завжди нагодою для роздування паніки це зрозуміло. Що влада зебаньків здатна так неймовірно ефектно накидати на їх вентилятор, стало зрозумілим лише учора. І не в Авакяні справа, а в організаторах евакуації-обсервації та підготовки суспільної думки до цього. Загалом вийшла купа лайна на нашу державу.
 
А от скалецька свій 14-денний карантин вже завершила, такі люди потрібні на передньому краї.
13:37 Скалецька перервала свій карантин та покинула Нові Санжари

Link to comment
Share on other sites

А от скалецька свій 14-денний карантин вже завершила.

13:37 Скалецька перервала свій карантин та покинула Нові Санжари

Не, с подводной лодки не сбежишь! B-) Она уже вернулась:

"Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. ... Сьогодні ми узгодили умови мого перебування і мене запустили в зону обсервації."

Link to comment
Share on other sites

Не, с подводной лодки не сбежишь! B-) Она уже вернулась:

"Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. ... Сьогодні ми узгодили умови мого перебування і мене запустили в зону обсервації."

За костюмчиком ездила

a1f26f9-skaletska2.jpg

 

и похоже без перчаток :fp1:

Змінено користувачем Dika
Link to comment
Share on other sites

Вороги мусять скрізь бути одні й ті ж. Шиза і нахабство крєпчають. Мало того, що самі організували величезну дупу на рівному місці, так ще й намагаються з неї наколупати бонусів.

Пʼятниця, 21 лютого 2020, 17:11 • Саша Картер • 1770
Зеленський заявив, що проти ринку землі і евакуйованих з Китаю протестували ті самі люди


КИЇВ. 21 лютого. УНН. Президент України Володимир Зеленський вважає, що ті самі люди, які агітували проти земельної реформи, протестували щодо повернення евакуйованих з Уханя українців на батьківщину. Про це він сказав, відповідаючи на запитання представників ЗМІ після церемонії нагородження переможців конкурсу на здобуття грантів Українського фонду стартапів, передає УНН з посиланням на ОП.
Так, Президент заявив, що акції протесту в декількох регіонах країни проти розміщення у місцевих медзакладах українців, евакуйованих з Китаю, мали політичну підтримку.
"Найкращі умови були підготовлені в чотирьох місцях. Одне з них – на Тернопільщині. Ви знаєте, що там було. На жаль, назвати це людськими вчинками я не можу й не хочу підбирати інші слова. На жаль, так буває. Це не тільки через людей. Я думаю, що прості люди до цього не мають стосунку. У деяких містах була політична підтримка цієї псевдоакції", – сказав Зеленський.
Глава держави також висловив упевненість, що незабаром правоохоронці встановлять обставини акцій протесту та їхній можливий спланований характер.
"Я думаю, що ми теж дуже скоро побачимо, що люди як на агітації проти земельної реформи, так і проти того, щоб ми наших громадян бачили в Україні, співпадатимуть", – додав Президент.
Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

...

• если объявить, что вирус лечится спиртом перорально, а спирт будут выдавать бесплатно, то из желающих разместить у себя эвакуированных из Китая выстроится очередь длиннее Великой Китайской стены?
• согласно инструкции львовской мэрии, для того, чтобы приостановить действие клятвы Гиппократа, достаточно спеть национальный гимн?
• никакого коронавируса нет, просто фармацевтическая мафия хочет продавать побольше успокоительного?
• настоящий китайский коронавирус распространяется через И-нет, непоправимо поражает мозг и многие из нас давно им переболели?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Животные из лабараторий продавались на рынок  :fp1:

“For instance, some researchers in these labs kept the laboratory dogs as pets; some disposed of animal carcasses casually because following the biosafety rules and cremating them costs a lot of money. Some cut up the laboratory pigs and took the meat home to eat. I know this happened at Beijing 301 Hospital’s spine surgery lab. Worst of all, some laboratory animals were sold to wet markets as wild-caught animals for profit,” Wu Xiaohua said.

https://archive.is/UYlry

Link to comment
Share on other sites

Мюридка отписался. Я с ним согласен.

 

 

"Безусловно, вчерашний день был днём современной Украины. Когда сатанеющие толпы готовы были растерзать соотечественников, эвакуированных из Китая.

Степень одичания впечатляет. Настолько, что это заметили и западные СМИ, для которых Украина - это примерно где Сомали или ЦАР по степени интереса к ней. Если у украинцев были иллюзии про европейский путь, то сейчас о них стоит забыть. Ненависть к чужим - это сегодня дикость. Но к своим - вообще за гранью.

Расчеловечивание - это всегда двустороннее движение. Отказывая кому-то в праве считаться людьми, улюлюкающие неандертальцы сами перестали ими считаться и быть."

 

Он только не упомянул, что в Рашке сейчас тоже происходит что-то подобное.

 

https://istrind.livejournal.com/245507.html

Link to comment
Share on other sites

Из интернета

Получил сегодня пресс-релиз публикации об исследовании 140 пациентов, зараженных коронавирусом (теперь патология официально называется Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus -2, SARS CoV-2). На момент публикации заболело 75 204 человека, умерло 2006.
Среди больных равное число женщин и мужчин, медианный возраст 57 лет, что указывает на хорошую устойчивость детей и молодых. Чаще всего заболевание сочетается с артериальной гипертонией и сахарным диабетом.

Однако выяснились совершенно неожиданные вещи. Хорошо известно, что вирусные заболевания, поражающие дыхательную систему, гораздо чаще встречаются у людей с ослабленным дыхательным аппаратом, имеющих уже бронхиальную астму, аллергии или хроническую обструктивную болезнь легких (ХОБЛ). Так вот, ни один из заболевших не имел ни астмы, ни аллергического ринита, ни атопического дерматита, а ХОБЛ была только у 1,4% заболевших при том, что вообще в Китае у той же возрастной группы астма имеется у 4,2%, аллергический ринит у 9,7%, а ХОБЛ у 13,7%.

Но самое поразительное это то, что вирус поражает почти исключительно некурящих! Среди заболевших – только 1,4% курили, в то время как процент активных курильщиков в Китае 27,3%.

Конспирологи бы сказали – вот и наказание Господне человечеству, уничтожение только здоровых людей.

Правда, радует, что дети, вроде бы, устойчивы.

Link to comment
Share on other sites

В Италии подтвердили у 6 тяжёлых больных

Аналізи у щонайменше 16 людей дали в п'ятницю позитивні результати на наявність гостроінфекційного коронавірусу вірусу Covid-19 в Італії.

Зараження 14 людей підтверджено в населеному пункті Кодоньо в провінції Ломбардія на півночі країні, ще два випадки зараження зафіксовані в місті Падуя в регіоні Венето.

У зв'язку з виявленням випадків зараження режим обов'язкового карантину введений для 250 осіб, які контактували з хворими.

Крім того, ізольовані десять суміжних населених пунктів, загальна кількість жителів яких - приблизно 40 тис. людей.

За розпорядженням місцевої влади закриті всі суспільні установи.

Перший випадок зараження в Італії зафіксований в Італії у 38-річного жителя Кастільоне д'Адда. Пацієнта госпіталізували в середу, але спочатку медики не пов'язували симптоми його хвороби з уханьським вірусом. Після погіршення його самопочуття, його дружина розповіла, що недавно хворий спілкувався з людиною, що не так давно повернулася з Китаю.

https://www.bbc.com/news/world-asia-51591091

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

І ще одна не весела новина  :( 

 

Вірусом можна заразитись навіть від особи в якої був негативний тест на вірус.

https://www.tagesspiegel.de/wissen/neue-studie-frankfurter-forscher-zu-covid-19-coronaviren-werden-wohl-auch-von-gesunden-uebertragen/25562600.html

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мюридка отписался. Я с ним согласен.

 

А я нет, вот не встречал в реале людей, которые бы не осудили бы санжарский синдром, они конечно есть такие люди, но думаю, что других к счастью больше, ну и отношение власти к эвакуированным несколько отличалось от российского, так что нечего мюридке на зеркало пенять коли рожа крива.....

Link to comment
Share on other sites

Историю в Санжарах грамотно разогнали в массмедиа по всему миру. Єто информационная война. И Украина в єтой войне опять обосралась.

 

Это да, но это не главное гораздо хуже было бы то если бы санжарский синдром поразил большинство, вот тут вот безнадёга, всё остальное к счастью лечится...

Link to comment
Share on other sites

В США заявили, що Росія веде кампанію з дезінформації щодо коронавірусу

"Тисячі акаунтів у соцмережах, пов'язані з Росією, здійснюють скоординовані зусилля, щоб посіяти тривогу через коронавірус, підриваючи глобальні зусилля для боротьби з епідемією".
https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/22/7241358/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...