Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

А як переконували( пиз ..ли) що вколися і ретурн ту нормал

вангую что когда пойдут бустеры их ещё меньше людей колоть будет так как уже все прохавали это наебалово.
Link to comment
Share on other sites

так смысла колоть - чтобы все равно носить маски и сидеть под локдауном. разницы никакой. понятно что укол для выполнения "плана". а маски это уже до тех пор пока не будет 3/4 в сенате синих.
Link to comment
Share on other sites

почти 700 человек в теремке хуле... Єлизиум фильм помните? Как либералов корчило, Когда єтот фильм вышел, так его бодро говном поливали. Видно чувствовали под кого сатира

Link to comment
Share on other sites

почти 700 человек в теремке хуле... Єлизиум фильм помните? Как либералов корчило, Когда єтот фильм вышел, так его бодро говном поливали. Видно чувствовали под кого сатира

ну да.. элите "можно". тьху... совок, гос дачи высокие заборы..

"народ" и правители. сша как раз и была идеальной страной где пофиг богаты/бедный законы одинаковы...

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні зять бив себе п'ятою у груди, що вакциновані від КОВІДу не мруть. А коли я сказав, що і хворіють, і у реанімацію потрапляють і мруть за милу душу, то назвав то інтернет-фейками, а він вірить ВООЗ. Він вакцинувався і свято вірить, що якщо і захворіє, то легко. При тому кодить, як раб на галерах по 10-12 годин на добу, ночами не спить, спортом не займається на свіжому повітрі гуляє, якщо дочка витягне його кудись до парку. Імунітет там мабуть зовсім ніякий. Добре, що хоч не бухає і не смалить цигарки. От що йому сказати?... :(
Link to comment
Share on other sites

Я вакцинировался Модерной. Но прекрасно понимаю, что могу заболеть как все. и носителем буду. ПРосто с очень большой вероятностью не сдохну. Главное - понимать, что для чего и как работает а не вотэто все

Link to comment
Share on other sites

Я хз, чи хворів. Десь навесні 19 року підхопив якусь заразу нежить-горло-кашляв тижнів 3. Причому горло боліло так, що ледь міг ковтати. Потім десь ще з місяць віходняків. Смак і нюх не пропадали. Щось схоже на симптоми теперішнього дельта-варіанту. З того часу, якщо й була якась простуда, то проходила майже непомітно пару раз. Ходжу регулярно до фітнесу, де народ маски не носить у залі, хіба що у локдауни пропускаю, коли йобане зелене шапіто закриває зали на карантин. Что я дєлаю нє так, що не хворію?
Link to comment
Share on other sites

Я хз, чи хворів. Десь навесні 19 року підхопив якусь заразу нежить-горло-кашляв тижнів 3. Причому горло боліло так, що ледь міг ковтати. Потім десь ще з місяць віходняків. Смак і нюх не пропадали. Щось схоже на симптоми теперішнього дельта-варіанту. З того часу, якщо й була якась простуда, то проходила майже непомітно пару раз. Ходжу регулярно до фітнесу, де народ маски не носить у залі, хіба що у локдауни пропускаю, коли йобане зелене шапіто закриває зали на карантин. Что я дєлаю нє так, що не хворію?

 

То не воно..... я в січні 20 шмигав після обіду в їдальні де були всі китайці....... Ще ржав тоді шо заразився тою китайською заразою коли ще вона ковідом не називалась......... Але то теж не воно було.......

Link to comment
Share on other sites

при дельті є кажуть

 

і звичайний cold зараз якийсь термоядерний

 

а після ковіду brainfog кажуть друзі, які перехворіли

 

яким чином спасе вакцина, коли імунітет ніякий (як Ваш зять) я хз?

 

це ж не одна перемінна, яка на зараження впливає, а купа інших факторів так само. Хоча якщо він нікуди не ходить і кодить вдома: менше шанс заразитись

Link to comment
Share on other sites

Именно поэтому вакцинирование пожилых людей  - пустая трата вакцин и угроза здоровью людей безо всякого толка. У них имунная система деградировала по возрасту и производить антитела не способна

Link to comment
Share on other sites

Именно поэтому вакцинирование пожилых людей  - пустая трата вакцин и угроза здоровью людей безо всякого толка. У них имунная система деградировала по возрасту и производить антитела не способна

 

Не у всих..... 

Link to comment
Share on other sites

Люди під вентиляторами тобі люто плюсують та виражають підтримку

Reload Page to see tweet..Link..

вот эти люди? из шатра обамы? или с лолапалозы?

 

чувак ну серьёзно прекращай верить в этот бред. уже не смешно

Link to comment
Share on other sites

Припиняти вірити своїм очам та органам слуху?....... Ні, дякую........

гыгы как раз если вырубить телек и перестать читать новости то про корону вообще бы не узнал)))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...