Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

A Canadian cardiologist who tempted fate by claiming he would never shed a tear for unvaccinated deaths died suddenly in his sleep weeks after receiving his Covid booster jab.


This week it was reported Dr. Sohrab Lutchmedial, 52, a director of the Interventional Cardiology program at the New Brunswick Heart Centre, died suddenly in his sleep.


 

Reload Page to see tweet..Link..


Link to comment
Share on other sites

Шютка юмора від київської влади

https://timer-odessa.net/news/umershie_ot_kovida_jaluyutsya_na_meditsinskuyu_pomosch_klichko_351.html?fbclid=IwAR0VutMDk99yWtWG2boERslXC286WXOxVrVl4e4Zg4ooH-ol6Z8Hd4gX5ik
 

Умершие от ковида жалуются на медицинскую помощь — Кличко
Мэр Киева Виталий Кличко отметил, что умершие от коронавирусной инфекции жители столицы жалуются на неоказание медицинской помощи.

Об этом он заявил в эфире одного из телеканалов.

Кроме того, он отметил, что важно «ни в коем случае не разорвать цепочку передачи инфекции».

«Каждый день я призываю людей по возможности оставаться дома, работодателей — дать отпуска людям, чтобы ни в коем случае не разорвать эту цепочку передачи инфекции. Почему? Потому что на сегодняшний день человек жалуется, что он не мог доехать в одно или другое место, а потом он будет жаловаться, что врачи не оказали помощь и он умер», — сказал мэр Киева

 

Link to comment
Share on other sites

ось вже петиція

 

https://petition.president.gov.ua/petition/125616

 

Резолюція ПАРЄ № 2361 від 2021 року «Вакцини проти COVID-19: етичні, правові та практичні міркування»:
 
п.7.3.1 - забезпечити, щоб громадяни були поінформовані про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску на вакцинацію, якщо вони цього не хочуть;
 
п. 7.3.2 - забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації у зв’язку з тим, що він/вона не був вакцинований, через можливі ризики для здоров’я або не бажає вакцинуватися;
 
п.7.5.2 - використовувати свідоцтва про вакцинацію виключно за призначенням для моніторингу ефективності вакцини, потенціальних побічних ефектів та небажаних явищ.
Link to comment
Share on other sites

А ловко в Украине ввели налог на воздух. Дышать в маске - 10грн. Дышать без маски - 17000. А мы с мультиков смеялись.

 

Якщо пропихають у другому читанні антиконституційний законопроект 4142 гниди Радуцького со товаріщі «Про систему громадського здоров’я», то зовсім весело стане

Link to comment
Share on other sites

А чо там?

 

Ну, наприклад надають право Кабміну об'являти карантини де йому заманеться, який заманеться і на необмежений нічим термін. Недоумки отримують карт-бланш на все, що ім у голову збреде. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70025

 

Стаття 20. Карантин

1. Карантин встановлюється та відміняється Кабінетом Міністрів України. Питання про встановлення карантину порушує перед Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я за поданням Головного державного санітарного лікаря України.

2. Рішення про встановлення карантину, а також про його відміну негайно доводиться до відома населення відповідної території через засоби масової інформації.

3. У рішенні про встановлення карантину зазначаються обставини, що призвели до цього, визначаються межі території карантину, затверджуються необхідні медико-санітарні та інші заходи, їх виконавці та терміни проведення, визначаються підстави та порядок обов’язкової самоізоляції, обсервації, госпіталізації до спеціалізованих закладів охорони здоров’я, встановлюються тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб та додаткові обов'язки, що покладаються на них. Карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби. На цей період можуть змінюватися режими роботи підприємств, установ, організацій, вноситися інші необхідні зміни щодо умов їх виробничої та іншої діяльності.

4. Координація проведення заходів в межах встановленого карантину здійснюється головними державними санітарними лікарями Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

5. Організація та контроль за дотриманням встановленого на території карантину правового режиму, своєчасним і повним проведенням медико-санітарних заходів покладаються на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

6. На територіях, де встановлено карантин, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надається право:

1) залучати підприємства, установи, організації незалежно від форм власності до виконання заходів з локалізації та ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби;

2) залучати для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов'язаних з його використанням;

3) установлювати особливий режим в'їзду на територію карантину, переміщення та виїзду з неї громадян і транспортних засобів, а у разі необхідності - проводити санітарний огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів;

4) установлювати особливий порядок проведення медико-санітарних, у тому числі дезінфекційних, та інших заходів;

5) створювати на в'їздах і виїздах із території карантину, окремих адміністративно-територіальних одиниць контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, частин та підрозділів центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку.

7. У разі встановлення карантину місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування організовують на території карантину роботу тимчасових спеціалізованих закладів охорони здоров'я з особливим протиепідемічним режимом - спеціалізовані лікарні, ізолятори, обсерватори, використовуючи для цього приміщення закладів охорони здоров'я, оздоровчих, навчальних закладів тощо. Порядок створення та функціонування тимчасових спеціалізованих закладів охорони здоров'я з особливим протиепідемічним режимом встановлюється Кабінетом Міністрів України.

8. Обов'язковій госпіталізації до стаціонарних або тимчасовихспеціалізовані заклади охорони здоров’я підлягають хворі на особливо небезпечні та небезпечні інфекційні хвороби, а також особи з симптомами таких хвороб  у випадках встановлених в рішенні про встановлення карантину.

9. На період самоізоляції, обсервації, перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я працівникам видається листок непрацездатності, який оплачується в розмірах і порядку, встановлених законодавством для осіб, визнаних тимчасово непрацездатними внаслідок захворювання.

 

Link to comment
Share on other sites

А ось про обов'язкове щеплення
 

Стаття 14. Права та обов’язки фізичних осіб
1. Кожен має право на:
1) безпечні для здоров'я і життя харчові продукти, питну воду, умови праці, навчання, виховання, побуту, дозвілля, відпочинку та навколишнє природне середовище;
2) участь у розробці, обговоренні та громадській експертизі проектів програм і планів розвитку системи громадського здоров’я та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя, внесення пропозицій з цих питань до відповідних органів;
3) відшкодування шкоди, завданої їх здоров'ю внаслідок порушення суб’єктами господарювання та громадянами вимог санітарного законодавства;
4) достовірну і своєчасну інформацію про стан свого здоров'я, здоров'я населення, а також про наявні та можливі фактори ризику для здоров'я та їх ступінь.
2. Особи, які хворіють на інфекційні хвороби чи є бактеріоносіями, мають право на повну оплату за рахунок коштів Державного бюджету України необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, пов’язаних з лікуванням інфекційної хвороби, в межах програми державних фінансових гарантій  медичного обслуговування населення.
3. Іноземцям та особам без громадянства, які хворіють на інфекційні хвороби чи є бактеріоносіями, медична допомога надається в порядку, встановленому цим Законом та міжнародними договорами України.
4. Фізичні особи зобов'язані:
1) піклуватися про своє здоров'я та здоров'я і гігієнічне виховання своїх дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;
2) брати участь у проведенні медико-санітарних заходів;
3) проходити обов'язкові медичні огляди та робити щеплення у передбачених законодавством випадках;
4) виконувати розпорядження та вказівки посадових осіб при здійсненні ними медико-санітарних заходів;
5) виконувати інші обов'язки, передбачені санітарним законодавством.
5. Особи, які хворіють на інфекційні хвороби чи є бактеріоносіями, зобов'язані:
1) виконувати вимоги медичних працівників для запобігання поширенню інфекційних хвороб;
2) виконувати вимоги медичних працівників щодо порядку та умов лікування, додержуватися режиму роботи закладів охорони здоров'я та наукових установ, у яких вони лікуються.
Link to comment
Share on other sites

1) виконувати вимоги медичних працівників для запобігання поширенню інфекційних хвороб;

=

А якщо медпрацівник скаже не дихати, щоб не поширювати інфекційні хвороби?

тобто

депутати та президент віддають своє тіло медикам, невже думають, що їх це не стосується?

=

санітарка - медичний працівник?

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Что-бы это работало, надо Конституцию рихтануть добавив туда карантин и кто его может вводить.

А зараз їм Конституція дуже заважає карантинити і творити решту хуйні, яка є прямим її порушенням?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...