Перейти до змісту

Плівки Єрмака. Кажуть там 30 годин є.


tom_cat

Recommended Posts

Осел тримається за Єрмака, як вож кожуха!

 

#Инсайд
Наш источник в ОП рассказал, что в Офисе Президента ожидают вторую волну информационной кампании против Андрея Ермака. Главу Офиса Президента шантажировали публикациями нового компромата в которых фигурировал уже сам Ермак, но тщетно. В СБУ создана специальная группа, которая работает по пленкам Гео Лероса, Президент дал десять дней на установление заказчиков прослушки.
10.5Kviews19:30
Link to comment
Share on other sites

Это вся реакция Администрации ПРезидента? Установление заказчика записи? Очень жаль признавать, что Зеля оказался таким же ипанатом как и папередники.

Я скорблю

Link to comment
Share on other sites

Буде триматися всупереч усьому, без єрмаків-богданів Зеленський зовсім ніхто.
19:27 Офіс Президента відреагував на відеозаписи з “братом Єрмака”

Link to comment
Share on other sites

Это вся реакция Администрации ПРезидента? Установление заказчика записи? Очень жаль признавать, что Зеля оказался таким же ипанатом как и папередники.

Я скорблю

Попередники не були іпанатами, там усе було схвачєне і зорганізоване. На жаль працювали вони на мафію і трошки на себе. 

А ці реально іпанати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Это вся реакция Администрации ПРезидента? Установление заказчика записи? Очень жаль признавать, что Зеля оказался таким же ипанатом как и папередники.

Я скорблю

Ну так як і з плівками Гончарука - реакції на те, що на записі - нуль. До речі, досі завдання по встановленню, хто писав - не виконали. Так що на завдання ЗЕленого преза можна сміло ложити болт.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Буде триматися всупереч усьому, без єрмаків-богданів Зеленський зовсім ніхто.

19:27 Офіс Президента відреагував на відеозаписи з “братом Єрмака”

 

Програшна стратегія. Очевидно, що це не останній злив компри на Єрмака. І самий цимес приготували на десерт

Link to comment
Share on other sites

Як припустити шо Андрушу підуть,  в Зельцмана почнеться відверта істарика... Більше "своїх" на цю посаду не залишилося. Хіба шо власний папашка  :weep:  :lol2:  :weep:

 

У Зебанька перманентний цугцванг

Link to comment
Share on other sites

Зебанько уперлось рогом за Єрмака, кажуть. Ну, то пизда буде їм обом. Кнур розумнішим був, і злив Свинарчуків  :gigi:

 

Прошла встреча президента Украины Владимира Зеленского с малой фракцией "Слуги народа"

 

Как стало известно ZN.UA от участников этой встречи, президент заявил, что, во-первых, Андрей Ермак "был и является его другом". Во-вторых, Гео Лероса, опубликовавшего оперативные записи Службы безопасности Украины, глава государства назвал аферистом. И, в-третьих, президент подчеркнул: "Я ни у кого ничего не брал". При этом он порекомендовал оставить последнее слово в этой ситуации за правоохранителями, которые уже занимаются этим вопросом.

 

Что касается Андрея Ермака, который также принимал участие во встрече, то он, как свидетельствуют источники ZN.UA, назвал себя "щитом президента", заявив высокому собранию, что нападки направлены не против него, а простив самого Владимира Зеленского. Глава Офиса президента Украины сообщил, что за действиями Гео Лероса стоит его предшественник Андрей Богдан, его партнеры и соратники. Гео Лесора Андрей Ермак назвал "личным врагом" и пообещал "не простить ему этой выходки". Личные мотивы Лероса он объяснил местью за неназначение бывшего заместителя председателя Киевской горгосадминистрации Ильи Сагайдака на должность в замминистра одного из министерств

 

"Я знаю, что на мое место метят. Я бы ушел, но сейчас нужно спасать страну", - резюмировал Андрей Ермак.

Link to comment
Share on other sites

Принаймні,  Єрмачку з його кодлом зараз не до Мінських тьорок. А це вже позитив

 

Так зараз і Хуйлу особливо не до того. Мінськ - то не найстрашніша проблема тепер через весь цей кіпіш з вірусом.

 

Головна проблема - це початок позачергової політичної кампанії. Достровові парламантські і можливо президентські.

 

Той хаос, що вони принесуть на тлі і так непрацюючої економіки і дежавного управління, поховає Україну дуже швидко. Я вже не кажу, про ті іпала, які опиняться на чолі держави за їх наслідками....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Той хаос, що вони принесуть на тлі і так непрацюючої економіки і дежавного управління, поховає Україну дуже швидко. Я вже не кажу, про ті іпала, які опиняться на чолі держави за їх наслідками....

 

Зараз теж хаос, економіка не працює, а керованість державою втрачено

Link to comment
Share on other sites

Зараз теж хаос, економіка не працює, а керованість державою втрачено

 

У 1994, 2001, 2010, 2014 роках всі, хто читав політичні новини з України, казали, шо то вже дно :fp1:

Як виявилося - дна немає....

Link to comment
Share on other sites

Авакян здатний лише на перфоманси, як у Санжарах, або з "убивцями" Шеремета. А при найменшому шухері здрисне до Італії, як це вже було

 

Італі - закрита B-)

Тіки в Ефіопію :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У 1994, 2001, 2010, 2014 роках всі, хто читав політичні новини з України, казали, шо то вже дно :fp1:

Як виявилося - дна немає....

 

Особисто я не знаю, що гірше. Чи відставка і нові вибори, чи продовження того, що є зараз. Коли управління боїнгом доручили олігофренам

Link to comment
Share on other sites

Особисто я не знаю, що гірше. Чи відставка і нові вибори, чи продовження того, що є зараз. Коли управління боїнгом доручили олігофренам

 

Ну так ось тобі раскалад: з одного боку КАЛОліція Кнура, Улі та примкунвших до них "ойропейців-патріотів"

 

З іншого - мертвечина, "услишать глаза", за мір с Рассієй.

 

І ті, й інші можливі як продукт олігархічного консенсусу, тобто в країні не зміниться НІЧОГО, їбти й обдирати манюпаса будуть, ясно, більш прохфесійно, ніж зелені дилетатнти, але чи буде від того йому легше?

 

Без тотального грабунку лохторату керувати цією країною в рамках старої олігарїхчної системи  ВЖЕ НЕМОЖЛИВО!!! Хіба то неясно?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ну так ось тобі раскалад: з кожного боку КАЛОліція Кнура, Улі та примкунвших до них "ойропейців-патріотів"

 

З іншого - мертвечина, "услишать глаза", за мір с Рассієй.

 

У держави закінчилися ресурси тягнути цю волинку далі. 

Link to comment
Share on other sites

У держави закінчилися ресурси тягнути цю волинку далі. 

 

Держава - це не відсторонений механізм, принаймні не в УКраїні. Тут дрежава - це "люди" і їх можна порахувати по пальцям. Ці "люди" рішали 30 років і поки не збираютья віддавати бразди прравлєнія комусь іншому.

Так шо в УКраїни тепер реальний цуцванг. Про який багато років попереджували, але ніхто не слухав.

Link to comment
Share on other sites

Держава - це не відсторонений механізм, принаймні не в УКраїні. Тут дрежава - це "люди" і їх можна порахувати по пальцям. Ці "люди" рішали 30 років і поки не збираютья віддавати бразди прравлєнія комусь іншому.

Так шо в УКраїни тепер реальний цуцванг. Про який багато років попереджували, але ніхто не слухав.

 

Є чиїсь хотєлки, а є об'єктивні обставини, від яких нікуди не дінешся

Link to comment
Share on other sites

Є чиїсь хотєлки, а є об'єктивні обставини, від яких нікуди не дінешся

 

Обставини почалися вже років 20 тому, я не знаю які ще потрібні обставини, аби взятися за розум... Але ні, грабують не менше, навіть більше ніж тоді. Чи ти віриш в те, що коломойські-ахметови "осознають"?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Бля, навіть товарищ Сралін зупинив тимчасово репресії і тиск на людей, коли німці стояли під Мацквою, почав називати забитий нарід - "братья і сьостри", а ці підараси навіть пожлобилися не брати за комуналку на час карантину :fp1:

Яке там осознают!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це вже все. Якщо хто і надіявся на чудо - його не сталося. Зе спікся і стрімко покотився вниз. Це вже очевидно і у нас, і, головне, на заході. Нічого не зроблено і робитись не буде, злигання з мародером - факт... Жах....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...