Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

“I don’t know many poor, or working class, or female, or struggling-to-be-taken-seriously folk who would show up at the inauguration of our 46th president dressed like Bernie.”

 

Мені це важко зрозуміти - це про шо? шо на інагурацію запрошують тільки сенаторів, та всяких наближених до влади осіб?

 

це шо новина? 

ібанутим нема спокою - обговорювати одяг

И я так считаю. Нефиг было куртку БАртон надевать. В Волмарте надо одеваться. Теперь вайт супримасси будет со всех щелей вылезать и самих же создателей этого монстра кусать за гениталии. Я удовлетворен динамикой процесса:)

Link to comment
Share on other sites

И я так считаю. Нефиг было куртку БАртон надевать. В Волмарте надо одеваться. Теперь вайт супримасси будет со всех щелей вылезать и самих же создателей этого монстра кусать за гениталии. Я удовлетворен динамикой процесса:)

Товагищ Сталин - пгоизошла чудовищная ошибка!

Link to comment
Share on other sites

они уже на последнем дыхании. РЕкламы нет, зрителей нет. Сувениры, футболки не продаются, подписки на видео матчи упали в разы. БОйкоты разные кучу народа переключили на Колледж Лиги. Еще годик в таком режиме и писта большому спорту.

ну и куй с ним с большим спортом. что не добил ковидка, добьет рвота от блма.
Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

кричат в упоении один громче другого. это уже даже не 17й год, это где то 30е, сталинская риторика и безумный режим поиска врагов. все как один сольемся в порыве. так и к брежневу прийдем к осени. какой то безумный калейдоскоп

посмтореть на того же Уки - он просто безумен.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:) какая прелесть. Интересно, этот олигофрен с картинки хоть раз пытался прочитать, что такое фашизм? Они таки все такие? Или Уки нам снова споет популярную песню "это не наши"?
Link to comment
Share on other sites

И я так считаю. Нефиг было куртку БАртон надевать. В Волмарте надо одеваться. Теперь вайт супримасси будет со всех щелей вылезать и самих же создателей этого монстра кусать за гениталии. Я удовлетворен динамикой процесса :)

Reload Page to see tweet..Link..

 

так і куртку він не купляв на халяву дісталась :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Это же ещё хуже... Для АОС секты - это все ситуативные союзники. Все эти шампейн демократы - в том же плане на съедение, что и консерваторы.

yep.. просто удобный грунт для вызревания.
Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

цікаво як рахували (за яким принципом)

тут ось по-іншому

Філадельфія друга

потім 3 міста у Техасі йдуть

 

https://www.statista.com/statistics/205637/percentage-of-poor-people-in-the-top-20-most-populated-cities-in-the-us/

 

а тут ось кластери

a comprehensive list of the top ten poorest cities/metro areas in America. As the methodology of this research, we ranked metro areas that have a population either of 500,000 or above. We used per capita income (median income) as captured by the 2010 US Census. In addition, we retrieved data from Biz Journals and the Bureau of Labor Statistics (BLS) concerning the largest employers in every metro area. Therefore, the number one metro area on our list will be the poorest city. Here is the list of the top ten poorest large cities in America.

 

  1. Youngstown-Warren-Boardman, OH-PA
  2. San Antonio-New Braunfels, Texas
  3. SCRANTON--WILKES-BARRE--HAZLETON, PA
  4. Mobile, Alabama
  5. STOCKTON-LODI, CA
  6. Bakersfield, CA.
  7. Fresno, Ca.
  8. El Paso, Texas.
  9. McAllen-Edinburg-Mission, Texas
  10. San Juan-Carolina-Caguas, Puerto Rico

 

https://finance.yahoo.com/news/10-poorest-cities-america-2019-135607810.html 

Link to comment
Share on other sites

Проблеми з англійською?

В Мокші серед великих міст Штатів ті що мають найбільше бідних в відсотках

В Ділберт список 25 найбільших міст Штатів і рівень бідних в них.Список Мокші всі міста овер міліон.Причому в списку Ділберт зробили метроарея в яких разом субурбія які технічно самостійні міста записали з власне містами.Цілком може бути ситуація коли в центрі роками деми а субурби з заможнішими респівські.в Техасі Даллас і Остін це демівські гнійники

Link to comment
Share on other sites

всі міста по суті проблємні. наше тампа виключення. мерша Кастор бувший начальник поліції, республіканка, відкрита лесбійка. у лібералів тут мабуть рве башню і вони нічого не можуть сдєлать. ))

 

взагалі у флориді вони якісь не такі скажені.

Link to comment
Share on other sites

грубити будете далі пошлю нахер

і то не Мокша

 

 

І де це у Баффало більше мільйону населення?  256,480 (2019) 

 

той перелік не пояснює за яким принципом вибірка

то треба писати як жінці?

Я думав що всім однаково треба,рівність нібито.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

то треба писати як жінці?

Я думав що всім однаково треба,рівність нібито.

до чого тут це?

 

 

Проблеми з англійською?   - можна кому хочеш писати і жінкам і чоловікам
 
вибачайтесь або пошлю нахер 
Link to comment
Share on other sites

так з тобою як з мужиком балакають? ти ж за бідона тобто за гендерну рівність і все таке інше. трансвєстіти ліберали, бомжів у дім.

 

а як грубість то зразу на сльозу.

Link to comment
Share on other sites

яка сльоза?

у мне є кордони як у всякої людини , які я озвучую відкрито

 

Проблеми з англійською? у вас по ходу і з украінською проблеми, коли ви не розумієте, що вам пишуть

Link to comment
Share on other sites

Мокша, сподіваюсь ти не маєш контактів з Прауд Бойз :gigi:

 

https://www.npr.org/2021/02/03/963682181/canada-lists-proud-boys-as-a-terrorist-group-alongside-isis-and-al-qaida

 

The agency describes the Proud Boys as "a neo-fascist organization that engages in political violence" and whose members "espouse misogynistic, Islamophobic, anti-Semitic, anti-immigrant, and/or white supremacist ideologies and associate with white supremacist groups."

 

найдите 10 отличий с газетой правда ... мы дружным коллективом заклеймили и осудили. это же совок дорогие друзья?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...