Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Я не переживаю..... просто пояснюю чому демси переживають.......

а ти сам не переживаєш що в церковно бідній Україні заставляють голосувать по паспорту а голота американська на безкоштовний медицині та усіх програмах не може предьявити стейт айді?
Link to comment
Share on other sites

DADE: That's a good question, Michel. I think the first thing to look at is to look at who actually drives. The most common form of government-issued ID are driver's licenses and so the people who are most unlikely to drive, as it is, is elderly, the poor, people who live in big cities, like African-Americans, especially young people, too, especially if they attend college. They may not have need for a car at the moment.

 

 

маніпуляція далі не читав. маю знайомих гарних що 6 років прожили в Нью Йорку НЕ МАЮЧИ драйвер лайценз та маючи стейт айді лише. вони до речі до Флориди переїхали охрініли та побігли задавать на права. так шо... стейт айді дають БЕЗ МАШИНИ.

 

Я там маніпуляції не бачу. Звичайно кожен штат дозволя отримати айді без права водіння, ніхто ж не каже що такоі можливості нема, мова про те шо люди над цим взагалі не задумуються поки не припече.....

 

раз далі не читав, значить тобі просто не цікаво..... чому тоді ти голову морочиш?

Link to comment
Share on other sites

а ти сам не переживаєш що в церковно бідній Україні заставляють голосувать по паспорту а голота американська на безкоштовний медицині та усіх програмах не може предьявити стейт айді?

 

в бідній України з совкових часів все ще існує культура обов'язковості паспорту....... 

Link to comment
Share on other sites

Я там маніпуляції не бачу. Звичайно кожен штат дозволя отримати айді без права водіння, ніхто ж не каже що такоі можливості нема, мова про те шо люди над цим взагалі не задумуються поки не припече.....

 

раз далі не читав, значить тобі просто не цікаво..... чому тоді ти голову морочиш?

при чому тут водіння???? ти розумієш різницю між State Id та Driver License????

Link to comment
Share on other sites

морочу бо там пів статті бла бла бла а як до суті прийшли - ой вони бідні у них нема грошей на машину... то є ТИПОВА маніпуляція. Кажу тобі у мене знайомі приїхали я з ними пив два тижні назад - в них не було прав, лише айді. нью йорк. там взагалі машина не треба. а айді треба.
Link to comment
Share on other sites

морочу бо там пів статті бла бла бла а як до суті прийшли - ой вони бідні у них нема грошей на машину... то є ТИПОВА маніпуляція. Кажу тобі у мене знайомі приїхали я з ними пив два тижні назад - в них не було прав, лише айді. нью йорк. там взагалі машина не треба. а айді треба.

 

Там повно конкретних фактів та прикладів..... факт що на той момент було 3 млн народу без айді в штатах......

розказали на прикладі однієї бабці чому вона не може айді отримати......

Там відповідь на твої питання......

Link to comment
Share on other sites

у нас State Id - це звичайна Driver License з поміткою без права водіння

зрозуміло

 

You must present documents showing your identity, residential address, full social security number, and U.S. citizenship or proof of lawful status in the United States. Please refer to Real ID Requirements for more information.

 

це всі вимоги вроді нескладно.

Link to comment
Share on other sites

Там повно конкретних фактів та прикладів..... факт що на той момент було 3 млн народу без айді в штатах......

розказали на прикладі однієї бабці чому вона не може айді отримати......

Там відповідь на твої питання......

там не повно прикладів а один приклад бабки з села що не має birth certificate. він некоректним. по перше така бабка може бути як за респів так і за демів. село глибоке - це до речі респи. то всьо голота в центрі міст. так що якось у тебе знов не складається. а якщо некоректним айді? а якщо воно взагалі не громадянин?

Link to comment
Share on other sites

чисто заметка - residential address proof порой довольно муторно и непросто. да и не все документы принимают по крайней мере в наших dmv - я досылал им два раза - ибо в местном отделении вроде взяли, а спрингфилд потом присылал письма что мой пруф для них нифига не пруф - дайте что то еще иначе кенселнём ваши dl

Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites

там не повно прикладів а один приклад бабки з села що не має birth certificate. він некоректним. по перше така бабка може бути як за респів так і за демів. село глибоке - це до речі респи. то всьо голота в центрі міст. так що якось у тебе знов не складається. а якщо некоректним айді? а якщо воно взагалі не громадянин?

 

Чорні в основному за демсів.... особливо бідні..... навіть у найглухіших селах.  так що все у мене складається...... А от ти не надав жодного факту фальшування демсами виборів користуючись тим що айді не обов'язкове.......

Link to comment
Share on other sites

чисто заметка - residential address proof порой довольно муторно и непросто. да и не все документы принимают по крайней мере в наших dmv - я досылал им два раза - ибо в местном отделении вроде взяли, а спрингфилд потом присылал письма что мой пруф для них нифига не пруф - дайте что то еще иначе кенселнём ваши dl

угу, бил за воду и за енергию... и усе. блин ну все равно что такого демократы не в состоянии сделать что респы могут?? респы живут в глубинке говермент вертят на кую. им вообще супер сложно этой хренью заниматся.. (конечно не то что бедным эмигам с которых снимут кожу и кости и которые голосовать права не имеют, но на них насрать Бабушка с херовым Сертификатом без машины из глубинки Маттерс...)
Link to comment
Share on other sites

Чорні в основному за демсів.... особливо бідні..... навіть у найглухіших селах. так що все у мене складається...... А от ти не надав жодного факту фальшування демсами виборів користуючись тим що айді не обов'язкове.......

а при чем тут цвет кожи? а Уки? и с темы не съезжать. а то у вас чуть что сразу расизм...
Link to comment
Share on other sites

а при чем тут цвет кожи? а Уки? и с темы не съезжать. а то у вас чуть что сразу расизм...

 

Тошо в цьому конкретно випадку колір шкіри означа приналежність до певної культурної групи.......

Link to comment
Share on other sites

Тошо в цьому конкретно випадку колір шкіри означа приналежність до певної культурної групи.......

ну и? какие такие особенности этой группы мешают им получить стейт айди?
Link to comment
Share on other sites

Я вже пояснив, дав приклади....... Ти як завжди "затикаєш вуха", репетуючи що то все брехня і маніпуляції............

Ось тут тобі ще "маніпуляцій" про айді у резерваціях..... 

 

https://www.americanbar.org/groups/crsj/publications/human_rights_magazine_home/voting-rights/how-the-native-american-vote-continues-to-be-suppressed/

Link to comment
Share on other sites

Я вже пояснив, дав приклади....... Ти як завжди "затикаєш вуха", репетуючи що то все брехня і маніпуляції............

Ось тут тобі ще "маніпуляцій" про айді у резерваціях.....

 

https://www.americanbar.org/groups/crsj/publications/human_rights_magazine_home/voting-rights/how-the-native-american-vote-continues-to-be-suppressed/

погоди ты ж про чёрных тут говорил? какие тут резервации? чёрные живут в резервации? в джорджии Атланте фултон каунти есть резервации?

жаль что ты не поднял вопрос голосования в ЧОП/ЧАД. это на НПР не обсуждали?))))

Link to comment
Share on other sites

погоди ты ж про чёрных тут говорил? какие тут резервации? чёрные живут в резервации? в джорджии Атланте фултон каунти есть резервации?

жаль что ты не поднял вопрос голосования в ЧОП/ЧАД. это на НПР не обсуждали?))))

 

Нативи - це інша група, яку частково втрачають демси з введенням закону про айді...... Я не про джорджию, я взагалі ...... ти постійно достаєш цим айді..... от я тобі і навів приклади чому демсам вигідно не мати вимоги по айді...... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

ну так закон по джорджии был. конкретно. и демсы с ума сходят. любые вопросы в чем проблема в джорджии с айди ты сьезжаешь

 

демси "с ума сходят" по любому штату де респи приймають цю вимогу...... По Північній дакоті теж це питання піднімалось....

Link to comment
Share on other sites

демси "с ума сходят" по любому штату де респи приймають цю вимогу...... По Північній дакоті теж це питання піднімалось....

сходить с ума можно по всякому. но поддерживать эту куйню трезвомыслящему человеку не стоит.
Link to comment
Share on other sites

сходить с ума можно по всякому. но поддерживать эту куйню трезвомыслящему человеку не стоит.

 

Чому? Абсолютно тверезий підхід підтримувати ті речі, які допоможуть твоїй партії на виборах...... 

Link to comment
Share on other sites

Чому? Абсолютно тверезий підхід підтримувати ті речі, які допоможуть твоїй партії на виборах......

если твоя партия начнёт резать и жрать детей ты её тоже поддержишь?
Link to comment
Share on other sites

угу, бил за воду и за енергию... и усе. блин ну все равно что такого демократы не в состоянии сделать что респы могут?? респы живут в глубинке говермент вертят на кую. им вообще супер сложно этой хренью заниматся.. (конечно не то что бедным эмигам с которых снимут кожу и кости и которые голосовать права не имеют, но на них насрать Бабушка с херовым Сертификатом без машины из глубинки Маттерс...)

 

это если человек вписан в бил

у нас телефон и билы были оформлены на жену. был только банковский стейтмент, но один :)

а пруфа надо два

я лично знаю одного строителя у которого нет ни одного банковского счета

вобщем разные случаи бывают

Link to comment
Share on other sites

это если человек вписан в бил

у нас телефон и билы были оформлены на жену. был только банковский стейтмент, но один :)

а пруфа надо два

я лично знаю одного строителя у которого нет ни одного банковского счета

вобщем разные случаи бывают

там по моему какую то бумажку заполнять, типа подпись того кто живёт в доме. аффидавит или как то эта хрень называется. но тут в общем то человеколюбиво, никто не бычит как в Украине...

а якщо твоя почне травити чорних в газових камерах - ти її підтримаєш?

нет конечно.

понимаешь Уки - цель не оправдывает средства. так что твоё выражение - похер лишь бы партия родная победила это самый что ни на есть нацизм и есть.

Link to comment
Share on other sites

понимаешь Уки - цель не оправдывает средства. так что твоё выражение - похер лишь бы партия родная победила это самый что ни на есть нацизм и есть.

 

Ну поперше це не мій вираз, а твій...... по друге респи теж займаються такою хуйньою понахабніше за демів...... взяти хоча б той же дерімендерінг..... 

То шо, значить штати - це країна нацистів?

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Ну поперше це не мій вираз, а твій...... по друге респи теж займаються такою хуйньою понахабніше за демів...... взяти хоча б той же дерімендерінг.....

То шо, значить штати - це країна нацистів?

нет. просто если партия занимается хуйней я ее не поддерживать. как то так.

а джерримендерингом занимались и демократы себе вполне. это рут аттрибут культуры и традиций сша.

Link to comment
Share on other sites

нет. просто если партия занимается хуйней я ее не поддерживать. как то так.

а джерримендерингом занимались и демократы себе вполне. это рут аттрибут культуры и традиций сша.

 

Я теж не підтримую всю цю метушню за "душі" в любих її проявах....... але, як ти кажеш "это рут аттрибут культуры и традиций сша."

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...