Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

:)) какой ты толерантный. Аж слезы наворачиваются. И инклузивный до умиления

 

Просто жінка мені дала недавно подивитись його нове відео....... Я плювався, сказав бездарний закос під чорний хіп-хоп....... І тут ти попався під гарячу руки зі своєю культурною апропріацією  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Завдяки дискусіям на цьому форуму я нарешті зрозумів шо це таке

 

Культурна апропріація - це перетворення якихось культурних елементів іншого народу в трешак, кітч, вульгарщину, дішовку............

Link to comment
Share on other sites

Завдяки дискусіям на цьому форуму я нарешті зрозумів шо це таке

 

Культурна апропріація - це перетворення якихось культурних елементів іншого народу в трешак, кітч, вульгарщину, дішовку............

Майкл Джексон занимался культурной апроприацией? не помню чтобы его за это судили...

Link to comment
Share on other sites

Майкл Джексон занимался культурной апроприацией? не помню чтобы его за это судили...

 

 Він зачотну гарну попсу клепав...... його стиль був досить унікальним....... там і натяку нема на якусь апропріацію чи плагіат....... 

Link to comment
Share on other sites

кацапи постійно займаються культурною апроприацією: починаючи з борщу і закінчуючи композиторами

 

а потім це виливається у «какаяразніца»

а как насчёт жителей Киева которые подражают гуцулам? именно эта аналогия возникает в данной ситуации.
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется Уки таки граэ варьята. Не может разумный человек лепить такое искренне и серьезно. Или все-таки над Кали таки распылили какой-то искривитель здравого смысла.

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется Уки таки граэ варьята. Не может разумный человек лепить такое искренне и серьезно. Или все-таки над Кали таки распылили какой-то искривитель здравого смысла.

 

Мені здається що Мокша таки грає бота..... цей комент можна легко приліпити до любої дискусії

Link to comment
Share on other sites

Если бы бибер копировал черную лабуду и уки бы понравилось, то его тогда несправедливо загнобили. А так все правильно. Я верно тебя понял?:)) С таким говном в голове вы достойны того что сейчас в штатах происходит
Link to comment
Share on other sites

Если бы бибер копировал черную лабуду и уки бы понравилось, то его тогда несправедливо загнобили. А так все правильно. Я верно тебя понял? :)

 

Ні, не вірно........  Мої смаки тут нідочого...... Його загнобили самі носії цієї "лабуди" бо він копіює її на рівні трешу...... Я просто побачив це ще до того як його загнобили....... то і висловлююсь про це.

Link to comment
Share on other sites

Він зачотну гарну попсу клепав...... його стиль був досить унікальним....... там і натяку нема на якусь апропріацію чи плагіат.......

но он ведь занимался апроприцией чужой культуры? а по поводу вкусов это отдельный разговор
Link to comment
Share on other sites

Уки а как насчёт чёрных которые переняли культуру белых и капитализируют на этом каждый день. это не культурная апроприация.

 

Ти перший білий що це помітив  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ну вообще то проблема апроприации раскалывается исключительно воуками и левыми прогрессивами. но как то однобоко...

 

В основному так..... і це виглядає комічно та незграбно...... Але іноді претензії висуваютсья саме носіями культури коли якийсь випадок користування її елементами видається їм принизливим........ 

Link to comment
Share on other sites

может ты согласишься что некоторые темы поднимаются воуками чтобы терроризировать определённые группы населения в рамках политической выгоды?

 

Думаю, це робиться виключно для привертання уваги до себе....... 

Link to comment
Share on other sites

Думаю, це робиться виключно для привертання уваги до себе.......

а результат - свержение памятников и сожжение городов, убийства.

 

у нас ведь некоторые убийства ВАЖНЫ которые привлекают всеобщее внимание, а некоторые НЕ ВАЖНЫ.

 

это выходит за рамки детских игр с привлечением внимания.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...