Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Я теж не підтримую всю цю метушню за "душі" в любих її проявах....... але, як ти кажеш "это рут аттрибут культуры и традиций сша."

ты бы получше пример привёл. банальный перевод на голоса по популярности делают из США Китай иди минимум парашку...

а голосование по айди ты брось. а то скоро будем чёрным по два голоса давать. как репатриации за рабство в прошлом.

Link to comment
Share on other sites

ты бы получше пример привёл. банальный перевод на голоса по популярности делают из США Китай иди минимум парашку...

 

 

Ключова відмінність в тому що в Штатах це відбувається відкрито, прозоро, законними методами....... хоча і паскудними іноді..... 

Link to comment
Share on other sites

Ключова відмінність в тому що в Штатах це відбувається відкрито, прозоро, законними методами....... хоча і паскудними іноді.....

прозоро це коли фанерою закривають вікна щоб не підлягали за підрахунком? чи ховаються подалі спираючись на ковід? не розглядаючи справ у суді? відтерміновуючи розгляд - під терором блм?
Link to comment
Share on other sites

прозоро це коли фанерою закривають вікна щоб не підлягали за підрахунком? чи ховаються подалі спираючись на ковід? не розглядаючи справ у суді? відтерміновуючи розгляд - під терором блм?

 

:fp1: знову емоції затьмарюють мозок

Link to comment
Share on other sites

це коли нема чого сказать... починаються якісь манси про емоції

 

звичайно нема чого сказати на такий емоційний абсолютно не маючий нічого спільного з дискусією випад .......

Link to comment
Share on other sites

звичайно нема чого сказати на такий емоційний абсолютно не маючий нічого спільного з дискусією випад .......

ты кажеш про прозорість виборчого процесу я тобі контраргументи наводжу. В Україні мені здається прозорість вища...
Link to comment
Share on other sites

ты кажеш про прозорість виборчого процесу я тобі контраргументи наводжу. В Україні мені здається прозорість вища...

 

поясни мені як забивання кимось вікон фанерою зменьшує прозорість виборчого процесу?

Link to comment
Share on other sites

NBA перед оглашением приговора заявило официально что готово прекратить игры если приговор им не понравится:) 

Уки, тебе пора начинать тренироваться быть прозорим. Иначе закенселят просто за то что по их улицам ходишь и мзду за белую морду лица не платишь:)

Ящик Пандоры то открыт. Фемида ваша на весь мир обосралась в пользу политической целесообразности.

13 процентов населения официально трахнули целую страну.

Link to comment
Share on other sites

 

 Фемида ваша на весь мир обосралась в пользу политической целесообразности.

13 процентов населения официально трахнули целую страну.

 

Феміда якраз стала прикладом для всього світу як проводити суд в умовах шаленої політизації питання

Link to comment
Share on other sites

де це виборчі дільниці забивали непрозорою фанерою ;o

процес підрахунку це також частина виборчого процесу

Феміда якраз стала прикладом для всього світу як проводити суд в умовах шаленої політизації питання

і як? шляхом задоволення потреб терористів?
Link to comment
Share on other sites

і як? шляхом задоволення потреб терористів?

 

шляхом детального розгляду справи з усих можливих боків, надання можливості журі спокійно зважити всі факти та аргументи та винести рішення ....... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

шляхом детального розгляду справи з усих можливих боків, надання можливості журі спокійно зважити всі факти та аргументи та винести рішення .......

цікаво, ти тиск на суд взагалі не враховуєш. фортіфікації, вотерс, свинячу кров, палаючий мінеаполіс... це все "спокійно винести рішення" ... живеш у бульбашці. правильно махєр про вас казав. фіар порн. стокгольмський синдром.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цікаво, ти тиск на суд взагалі не враховуєш. фортіфікації, вотерс, свинячу кров, палаючий мінеаполіс... це все "спокійно винести рішення" ...  

 

звичайно враховую..... намагаюсь візуалізувати що могло б бути без тиску і приходжу до висновку що вони б все одно винесли таке саме рішення...... те що самі поліцейські свідчили проти шовіна, і те що шовін відмовився свідчити фактично робить його 100 відсотковим...... 

Link to comment
Share on other sites

звичайно враховую..... намагаюсь візуалізувати що могло б бути без тиску і приходжу до висновку що вони б все одно винесли таке саме рішення...... те що самі поліцейські свідчили проти шовіна, і те що шовін відмовився свідчити фактично робить його 100 відсотковим...... 

це вже твої проекції. реально що бачили це комендантьскі години фортифікації, перекриття доріг, підбурювання до насильства , якщо рішення буде неправильне- це факти

Link to comment
Share on other sites

це вже твої проекції. реально що бачили це комендантьскі години фортифікації, перекриття доріг, підбурювання до насильства , якщо рішення буде неправильне- це факти

 

не проекції, а просто моя думка..... я це розумію, томі і не проти щоб розібрали це на апеляції...... 

Link to comment
Share on other sites

не проекції, а просто моя думка..... я це розумію, томі і не проти щоб розібрали це на апеляції...... 

вважаєш що апеляція буде без тиску? навіть байден/камала/обама виступили на підтримку рішення суду що вони не мали робити за визначенням бо правосуддя має бути сліпим. це також можна покласти до скарбнички тиску на правосуддя.

 

знову таки я не проти того що Шовін перегнув палку з стоянням на шиї я проти політизації.

Link to comment
Share on other sites

вважаєш що апеляція буде без тиску? навіть байден/камала/обама виступили на підтримку рішення суду що вони не мали робити за визначенням бо правосуддя має бути сліпим. це також можна покласти до скарбнички тиску на правосуддя.

 

знову таки я не проти того що Шовін перегнув палку з стоянням на шиї я проти політизації.

 

Любі гучні справи під тиском ведуться..... головне щоб цей тиск не вплинув на рішення......... Там все розберуть по цьому питанню по ниточках і судді приймуть зважене рішення з обгрунтуванням...... на те вони і судді...... 

Link to comment
Share on other sites

а яким чином ти пропонуєш ліквідувати цей тиск? :gigi:

ну для початку перестати підбурювати. та знизити градус на лівих медіа. школи знову таки викинути цю расову теорію...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...