Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

далі є чітка відмінність суспільного договору і законів .зараз відбувається саме трансформація цього ЛГБТ розуміння у закони тому це стає супер важливим. бо завтра ти Укі назвеш когось ВІН а та буде ВОНО. і воно буде оффендед, і ти будеш винен за законом.

 

Образа це не злочин..... 

Link to comment
Share on other sites

Act of violence це злочин. Words matter.

 

Не завжди........ Коли ти сина б'єш пожопі - то це Act of violence але це не злочин.......... 

Так само коли на тебе хтось напав і ти б'єш його по морді - це також Act of violence , але не злочин....... 

Він не дав їй пояснити цю позицію в інтерв'ю, а почав тупо тролити........

Link to comment
Share on other sites

Не завжди........ Коли ти сина б'єш пожопі - то це Act of violence але це не злочин..........

Так само коли на тебе хтось напав і ти б'єш його по морді - це також Act of violence , але не злочин.......

Він не дав їй пояснити цю позицію в інтерв'ю, а почав тупо тролити........

https://www.lawinsider.com/dictionary/act-of-violence

 

ты путаешь акт насилия и применение силы...

 

по поводу тролить - она не выстояла ни единого аргумента. если умное профессиональное аргументирование для тебя это тупой троллинг - то ты не имеешь права ничего говорить о науке и вообще о каком либо превосходстве

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

https://www.lawinsider.com/dictionary/act-of-violence

 

ты путаешь акт насилия и применение силы...

 

 

 

Ні не плутаю....... Дати поморді - це акт насилля........ Далі мотив визнача чи є це злочином чи ні............  Так що нема знаку рівності між актом насилля та злочином 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=Zodp7fE_01k&t=21s

look in her eyes.crazy woke bitch

думаешь она верит в то что говорит? или просто лайки на ютюбе собирает? и то и то страшно на самом деле что у этой дьяволицы есть аудитория

Link to comment
Share on other sites

Ні не плутаю....... Дати поморді - це акт насилля........ Далі мотив визнача чи є це злочином чи ні............ Так що нема знаку рівності між актом насилля та злочином

ты с кем счас споришь ? с этой безумной или со мной? потому что безумная не говорила о самозащиты а скорее о беттери и ассолте.

Link to comment
Share on other sites

ты с кем счас споришь ? с этой безумной или со мной? потому что безумная не говорила о самозащиты а скорее о беттери и ассолте.

 

Я просто визначаюсь з поняттями....... Господар відео сказав що Акт насилля - це злочин.......... Я ж показав що знаку дорівнює між цими поняттями нема........ Все..........

Link to comment
Share on other sites

секта... культ...

 

В Римі теж християнство спочатку вважалось сектою та цькувалось............ А потім ............

Частину провини несуть всякі калігули та інші, які купаючись в роскоші думали що все якось минеться і не бажали нічого міняти..........

Link to comment
Share on other sites

В Римі теж християнство спочатку вважалось сектою та цькувалось............ А потім ............

Частину провини несуть всякі калігули та інші, які купаючись в роскоші думали що все якось минеться і не бажали нічого міняти..........

ты хочешь жить при раннем христианстве? посмотри фильм Агора. там довольно ярко показано. большое сходство с тем что происходит сейчас.
Link to comment
Share on other sites

Я просто визначаюсь з поняттями....... Господар відео сказав що Акт насилля - це злочин.......... Я ж показав що знаку дорівнює між цими поняттями нема........ Все..........

ну там был контекст а конкретно ОНО говорило о акте насилия постороннего человека по отношению к ней не в рамках самозащиты а агрессивного акта. что есть краймом...
Link to comment
Share on other sites

Ні ...... просто в цьому театрі ви виглядаєте як прихильники риму............... Своїм цькуванням секти ви лише пришвидшуєте її прихід до влади...........

и Уки поясни мне если "мы" это Рим, то кто тогда "вы". ранние христиане?
Link to comment
Share on other sites

а вы своей поддержкой не ускоряете ничего?

 

Підтримкою здорового глузду ми відтягуємо вирішення........... Якби трохи допомоги з вашого боку то могли б разом загнати під шконку і воуків і супремасистів всяких............

Link to comment
Share on other sites

Підтримкою здорового глузду ми відтягуємо вирішення........... Якби трохи допомоги з вашого боку то могли б разом загнати під шконку і воуків і супремасистів всяких............

ну так мы ж "супремасисты" и уже под "шконкой" как же мы можем "вам" помочь?
Link to comment
Share on other sites

и Уки поясни мне если "мы" это Рим, то кто тогда "вы". ранние христиане?

 

сила, яка попереджує що так як було раніше вже не буде......... шо треба якось адоптувати систему до нових реалій поступово............

Link to comment
Share on other sites

переставай бути супремасистом ......... та любим іншим ....истом......... думай трохи..........

я то думаю а от ти ні. бо нічого б не казав про супремасистів яких не існує у природі.
Link to comment
Share on other sites

я то думаю а от ти ні. бо нічого б не казав про супремасистів яких не існує у природі.

:D  якраз ти сказав про супремасистів........ я то хз шо ти маєш на увазі....... просто не треба ним бути .......

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=fdX6aVzPgHs

no to white supremacy(Uki way)

Flagellants are practitioners of a form of mortification of the flesh by whipping their skin with various instruments of penance.[1] Many Christian confraternities of penitents have flagellants, who beat themselves, both in the privacy of their dwellings and in public processions, in order to repent of sins and share in the Passion of Jesus.[1]

 

было уже, проходили. Я тогда Уки пожалел но теперь не буду. Уки ты плеточку уже прикупил?

Link to comment
Share on other sites

:D якраз ти сказав про супремасистів........ я то хз шо ти маєш на увазі....... просто не треба ним бути .......

там кавычки были вообще то. а так я тоже хызы что "супремасисты" значат. но ты это упомянул а бидон твой сказал что они хуже айсиса и аль каеды. странно что у тебя это тогда не вызвало вопросов а счас ты этот термин уже активно применяешь.
Link to comment
Share on other sites

там кавычки были вообще то. а так я тоже хызы что "супремасисты" значат. но ты это упомянул а бидон твой сказал что они хуже айсиса и аль каеды. странно что у тебя это тогда не вызвало вопросов а счас ты этот термин уже активно применяешь.

 

Нє ну є чуваки які підривають торгові центри в оклахомі, розстрілюють табір дітей у норвегії, розстрілюють синагоги............  Є певні підозри шо супремасі - це частина мотивації........ 

Link to comment
Share on other sites

Нє ну є чуваки які підривають торгові центри в оклахомі, розстрілюють табір дітей у норвегії, розстрілюють синагоги............ Є певні підозри шо супремасі - це частина мотивації........

Оклахома- ты про нью йорк 93 года? про этих "супремасистов"?

including Ramzi Yousef, Mahmud Abouhalima, Mohammad Salameh, Nidal A. Ayyad, Abdul Rahman Yasin, and Ahmed Ajaj. They received financing from Khalid Sheikh Mohammed

 

по поводу Норвегии и Австралии - видимо за недосиачей аргументов ты полез на другие континенты. . очень показательно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...