Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Шарлотсвіль.......

 

це той пам'ятник, який захищали молодики з факелами "Жиди нас не замінять"........ а також через який збили дівчину машиною.........

ущерб = сбитая девушка? выжила? тяжёлые повреждения?

 

там было забивание чёрных палками? забрасывание камнями до смерти?

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

В сучасному світі трохи складніше..... Армія не для вбивства ворога, а для готовності до вбивства майбутнього потенційного ворога.........

разложенная армия озабоченная расовыми вопросами не будет защищать родину и идти на смерть если надо.
Link to comment
Share on other sites

Аааа...... ось чому вони там бородаті.................. шоб пєдіки не приставали........

 

Урок: якщо збираєся чинити злочин і є шанс шо впіймають та посадять - треба відростити бороду

я так и знал что вселибералы ипаные расисты. это муслимская культурная особенность! и не тебе судить, ты вообще белый нах супремасист.

Link to comment
Share on other sites

разложенная армия озабоченная расовыми вопросами не будет защищать родину и идти на смерть если надо.

 

тому їх треба вчити як поводити себе щоб таких проблем не виникало..........

Link to comment
Share on other sites

я так и знал что вселибералы ипаные расисты. это муслимская культурная особенность! и не тебе судить, ты вообще белый нах супремасист.

 

розрив шаблонів? ...... співчуваю

Link to comment
Share on other sites

Ну солдати в основному реднеки,темнота арканзпська,не те що продвинуті каліфорнійці яких змалку на гейпаради водять і вчать дрочити з дитсадка

 

Ти їбонувся на ниві ненависті..........

Link to comment
Share on other sites

Наприклад скаже тобі продвинутий чорний що ти расист і йому винен за століття рабства а його нах пошлеш бо темнота неокультурена або в душі продвинутий каліфорнієць тебе за йух злапає ти ногою в голову як реднек техаський замість щоб притулитись і поцілувати
Link to comment
Share on other sites

вже писав вище .... "підсвідомі стереотипи, а також про речі які можуть образити кольорових"

ок, тобто ти кажеш що потрібні політруки, ідеологічно грамотні, що будуть вчити критичної расової теорії тупих реднеків, які не розуміють, чи не знають що рабство вже давно відмінили і що цькують та забивають чорних побратимів. ці тупі реднеки бачать чорних перший раз, вони їх там по своїх кущах вішають на деревах.

 

скажи мені друже, а звідки ти взяв що проблема існує? може ти просто вигадуєш і солдафони вже не такі й тупі? може вони краще за тебе розберуться?

Link to comment
Share on other sites

іще питання, от ти там в калі, вихваляєся мультикультуризмами та інклюжинами. а навкруги такі тупі штати, як наприклад моя флорида, де не знають і ніколи чорних не бачили, і взагалі ведуть себе неправильно. от я ніколи інклюжинами не займався але з чорними проблеми не маю.

 

може ти просто обмежений? чи реально психічно хворий, і вважаєш себе там пупом землі? тіпа ми еліта, а всюди гівно? от цікаво реально, іноді здається що ти тупо тролиш, бо якщо хоч на хвильку задуматися що ти кажеш реально що ти думаєш, то стає страшно... 

Link to comment
Share on other sites

Мне бы хотелось, чтобы это все был троллинг. иначе страшно за УКИ, Его зекенселят, а он будет обижаться. мол за что? Я за БАйдена голосовал, черные жопы целовал. НА колено вставал. А они ему: НЕ брат ты нам. гнида беложопая(с)Брат

Link to comment
Share on other sites

 

 


иначе страшно за УКИ

це вам страшно, бо коли не стане УКІ, то вам стане сумно жити, а так цілий день, наккидаєте йому постів про його чорне майбутнє і спокійно йдете спати, а коли ніхто не захоче читати ваші лівацькі кошмари, то вам самим прийдеться в них жити :)

Link to comment
Share on other sites

хехехехе. Нам и так не скучно. В торонто в прошлом году 450 шутингов было. 90%  - передел территории между Сомалийскими и Ямайскими бандами. Угадай с трех раз какого они цвета. 

Так что Мы не зря за Уки переживаем. Просто знаем предмет разговора.

Link to comment
Share on other sites

нет. Финансовых связей как и прочих иных не имеем. И вообще мы в очень хороших отношениях на самом деле. Считайте это все веселой дружеской перебранкой. :)

Link to comment
Share on other sites

ок, тобто ти кажеш що потрібні політруки, ідеологічно грамотні, що будуть вчити критичної расової теорії тупих реднеків, які не розуміють, чи не знають що рабство вже давно відмінили і що цькують та забивають чорних побратимів. ці тупі реднеки бачать чорних перший раз, вони їх там по своїх кущах вішають на деревах.

 

скажи мені друже, а звідки ти взяв що проблема існує? може ти просто вигадуєш і солдафони вже не такі й тупі? може вони краще за тебе розберуться?

 

Звідки ж я знаю чи існує чи ні............ їм в армії видніше.......

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...