Перейти до змісту

За що б Ви посадили Зе, коли він програє вибори


S.Brant

Recommended Posts

Я б почав з очевидного- з незаконного розпуску ВР в 2019 році. Знаю, КСУ виніс своє рішення про те, що розпуск був законним. Ну так я б і Конституційний Суд посадив би, вірніше, тих суддів, що винесли таке рішення через корупцію. Корупцію б довів

Link to comment
Share on other sites

Тобто ти вважаєш, що на момент розпуску Ради в ній існувала Коаліція? :consul:

це якраз не має значення, якщо є явне порушення процедури, яка могла б точно встановити, чи була коаліція на той момент чи ні. Далі процедура була порушена в частині, де перед розпуском і після встановлення факту відсутності коаліції, парламенту мало б бути запропоновано з боку "президента" в 30 денний термін сформувати коаліцію. Якщо за той термін коаліцію не було б сформовано, Президент мав би право розпустити парламент після відповідних консультацій з головами фракції. Якщо б він уклався в строки, які дозволяють це робити перед початком планової виборчої кампанії- такої можливості в нього насправді не було. 

Отже, президент БРУТАЛЬНО порушив Конституцію й свідомо своїми діями тоді нищив інститут парламентаризму в Україні та залишки поваги в українському суспільстві до Закону загалом, до української Держави та її Конституції, підмінивши весь юридичний бік ПРИНЦИПОМ ПОЛІТИЧНОЇ ДОЦІЛЬНОСТІ. Що є досить очевидним, як і те, що піпл і політикум в Україні мав це захавати

 

Це рано чи пізно треба припиняти. Україна не може дозволити собі бути країною недорозвинутих мавп тільки тому, що обрали таку ж мавпу, якими є її совковий плебс

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Почему мавпа Порошенко нарушил Конституцию и не распустил Зраду как того прямо требует Конституция от Гаранта? За такое нарушение Конституции его разве не надо посадить?

 

Вообще не понимаю, почему маленькая кучка сектантов рассказывает украинцам, что им делать? Молитесь на своего идола молча. Какой бы ни был Вова плохой, это не отменяет тотальный грабеж и преступления Петра.

 

Вообще смотрю Вовку мочат похлеще Юли - значит хорошие сапоги надо брать.

Link to comment
Share on other sites

Почему мавпа Порошенко нарушил Конституцию и не распустил Зраду как того прямо требует Конституция от Гаранта? За такое нарушение Конституции его разве не надо посадить?

 

Вообще не понимаю, почему маленькая кучка сектантов рассказывает украинцам, что им делать? Молитесь на своего идола молча. Какой бы ни был Вова плохой, это не отменяет тотальный грабеж и преступления Петра.

 

Вообще смотрю Вовку мочат похлеще Юли - значит хорошие сапоги надо брать.

1.Де таке в Конституції, що Президент ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ розпустити ВР, цитату в студію. Та ще прямо вимагає"... Зовсім з глузду з'їхали:? 

І за що? Факт відсутності коаліції НЕ ДОВЕДЕНИЙ. Фраза- факт наявності коаліції ТАКОЖ НЕ ДОВЕДЕНИЙ виглядає АБСУРДОМ, і була б смішною, якби не була настільки ж дурною, як і ті, що її використовують. Бо це все одне, що посадити вас за вбивство, яке ви не вчинили, лише за те, що ви чогось там не довели 

 "вчасно"

 

2. Яка купка сектантів, чюдо? Ти в якій країні живеш? Прокинься... ЄС має переважну більшість у Львові й Києві на місцевих, причому у Львові ні СН, ні Батьківщина взагалі не проходять до місцевих органів влади, в той час як ЄС має свої 3% навіть у Маріуполі ( хоча потрібно 5, наскільки знаю )

 

3. Немає в Україні інших українців, крім тих, що голосує за ЄС. Не синяків же такими вважати, чи шимпанЗе із СУКИ ( Слуги Уродофф Коломойского Игоря )

 

4. ШимпанЗе!, пред'являй докази "тотального грабунку й злочинів Петра". Тебе що, в Ольгино на інформаційній дієті тримають? Докази в студію!

 

5. Я не розказую мавпам, що їм робити. 

Вони взагалі не вміють щось робити, лише сидіти в клітках та жерти банани, що кидають їм люди. Я лише написав про Закон 

України, якому мають слідувати всі в Україні- і люди, й примати-негуманоїди

 

6. Вивчи українську мову в Україні, Істото, а вже потім називайся українцем і пиши на українських форумах

Link to comment
Share on other sites

1.Де таке в Конституції, що Президент ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ розпустити ВР, цитату в студію. Та ще прямо вимагає"... Зовсім з глузду з'їхали:? 

І за що? Факт відсутності коаліції НЕ ДОВЕДЕНИЙ. Фраза- факт наявності коаліції ТАКОЖ НЕ ДОВЕДЕНИЙ виглядає АБСУРДОМ, і була б смішною, якби не була настільки ж дурною, як і ті, що її використовують. Бо це все одне, що посадити вас за вбивство, яке ви не вчинили, лише за те, що ви чогось там не довели 

 "вчасно"

 

А шо ж списки коали так і не засвітили? "Вони є, але я їх вам не покажу, ідіть нахуй" ©

Link to comment
Share on other sites

4. ШимпанЗе!, пред'являй докази..

5. Я не розказую мавпам, що їм робити. 

В одном  посте. Раздвоение личности... С логекой у товаристчя Бранта явные траблы. 

Пункт 6 вообще являет собой исполнение пестни "Ох у дуба, ох у ели" . Рулеса форумные он читать не будет. Ему не зачем. В этом его поддерживают таксисты и собаки.Вони також входять в переважну більшість. Лірник збрехати не дасть...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо ж списки коали так і не засвітили? "Вони є, але я їх вам не покажу, ідіть нахуй" ©

може, тому, що дочасні вибори були вигідні ЄС ? 

Але вони нічого не порушували- влаштували дочасні руками "слуг". Їм і сидіти, якщо що

Link to comment
Share on other sites

Таваристчь Брант кушает рыбный супик со страшной силой. Пункт 3 особенно умилил. Лечицца вам надо, барин...

просто іди на хер, кацапе. Ти невиліковний. Їдь до "першої Франції" й навчай їх російської. Якщо ще сам нею володієш, бо як показує мій особистий досвід, в Полтаві, крім мене, хорошою російською мовою не вміє розмовляти ніхто ( такою мовою, що писав Пушкін- ну, там, "Я помню чудное мгновение, Передо мной явилась Ті, Как мимолетное виденье, Как геній русской красоті"... Або "Товарищ, верь! Взойдет она, Звезда пленительного счастья! Россия вспрянет ото сна И на обломках самовластья Напишуть наши имена!"

В Полтаві живу з 1971 року. За цей час такого, крім моєї власної мами, не зустрів НІКОГО. Повірте, у більшості узкоязичних на хорошу російську так же щелепа не стоїть, як і на українську. Тому їхня задача, насправді, було навчитись у школі розмовляти хорошою українською, в чому вони не були успішні й не мали права одержати атестата. Як і Зеленський. А от якби вони навчились розмовляти хорошою українською та хорошою англійською, то хорошою російською навчились би факультативно

Link to comment
Share on other sites

Пана Брандта зобанєлі на ХВУПі волкі позорниє, а ми тут під роздачу потрапили  :gigi:

То часовий лаг. Я сам зробив усе, щоб забанили одночасно й асмодей, і мене- 5 доповідей на неї накатав під час срачу ( на ФУПі банять не лише того, на кого стукають, але й того, хто стукає, якщо він надто активний). І що? А ні хера. Нуль реакції аж тиждень. 

І ось, коли я вже забув цю історію й знов почав строчити великі творчі простирадла, мене забанили саме тоді, коли створив черговий шедевр у 100 знаків- і тепер усе пропало!

Так, вовки... І саме ганебні- нічого через них спланувати не можна, й робота пішла по безді

Link to comment
Share on other sites

4. ШимпанЗе!, пред'являй докази..

5. Я не розказую мавпам, що їм робити. 

В одном  посте. Раздвоение личности... С логекой у товаристчя Бранта явные траблы. 

Пункт 6 вообще являет собой исполнение пестни "Ох у дуба, ох у ели" . Рулеса форумные он читать не будет. Ему не зачем. В этом его поддерживают таксисты и собаки.Вони також входять в переважну більшість. Лірник збрехати не дасть...

який чудовий приклад ольгинської маячні. 

Спершу один фуцер кидає фразу "купка сектантам учит украинцев жить" лише за те, що я критикував Зе за порушення Конституції України...

А потім, коли я підкреслив подвійну абсурдність цієї фрази: 1)я нікого не вчив, я лише вказав на порушення Основного Закону країни теперішнім президентом країни; 2) я не вважаю приматів українцями й, безумовно, мій опонент Шуркен, як і Зе!, не є, строго кажучи, представниками гомо сапієнс за базовими ознаками, але генералізовано входять до ряду приматів... принаймні, якщо я українець, то вони- явно "ні"...раз ми такі різні... принаймні, я маю право так вважати й сказати про це... При цьому цей примат звинувачує в чомусь людину Порошенка,.. без доказів, бо навіщо докази приматам... Але ж примати це стверджують серед людей, у пабліках, на цьому форумі... Тож мають пред'являти докази своїх звинувачень, інакше немає поля для обговорення... І що ВОНО тоді робить на форумі?

 

А потім інше Створіння каже, що я суперечу сам собі... Ну як же- "ШимпанЗе!, пред'являй докази!" та "Я не вказую мавпам, що робити..." суперечать одне одному... І забулось, що це мавпо звинувачує людей безпідставно, а люди лише вимагають від цих приматів вчиняти по законам людей, раз уже ці мавпи почали розмножуватись у країнах людей і мають одні з ними права й обов'язки. Який абсурд...

Link to comment
Share on other sites

На відміну від альтернативно одарованого телепня - так. Нет Путина - нет России. Нема Порошенка - нема України. (див. п.3 поста тов. Бранта). Найдіть дві відмінності.  Адин нарот. І після цього якась курва буде називати мене кацапом

Link to comment
Share on other sites

На відміну від альтернативно одарованого телепня - так. Нет Путина - нет России. Нема Порошенка - нема України. (див. п.3 поста тов. Бранта). Найдіть дві відмінності.  Адин нарот. І після цього якась курва буде називати мене кацапом

Не було такого. В п. 3 мова йшла про електоральне поле, що займає зараз ЄС ( тобто хто як голосує- українці за ЄС, росіяни за ОПЗЖ, мавпи "какая разница" - за СН). Хто буде грати на ньому ( на цьому електоральному полі)- це справа десята. В порівнянні з тим, що воно ( електоральне поле українців в Україні ) існує. Як і електоральне поле проросійських сил, де грає ОПЗЖ . Як і поле тих, кому будь-яка держава до дупи (СН). 

 

Річ не в Пороху, чи Зе!, чи Бойкові-Медведчіуку. А в тім, що ці 3 поля вже утворились і, можливо, утворились штучно, щоб у РФ виникала спокуса залізати в Україну все більше й більше ( це така поміркована конспірологія). Але навіть якщо ці поля утворились природно, а не штучно ( у що я не вірю, бо сам бачив, як відбувалась повзуча русифікація з 90-х років і далі, по теперішній час),- є сам факт, який я вільний описувати коротко саме цією фразою : "немає в Україні інших українців, крім як виборців ЄС" ( нехтуючи дрібними копіями ЄС, як то "Голос" чи "Батьківщина" )

 

І отут виникає цікаве питання- навіщо таким ольгинським мавпам усе перекручувати? Бо я пишу не за зарплату, а те, що я думаю. І це не я руйную власну країну, як ви, ольгинці, що одержуєте зарплату від РФ і по факту руйнуєте її безсенсовною війною з Україною, з якої РФ уже не вийде. Ви за свої 30 мідяків руйнуєте майбутнє ваших дітей, і якими б ідіотами ви не були, ви не можете не розуміти, що це шлях у нікуди

Link to comment
Share on other sites

Не було такого. В п. 3 мова йшла про електоральне поле, що займає зараз ЄС ( тобто хто як голосує- українці за ЄС, росіяни за ОПЗЖ, мавпи "какая разница" - за СН). Хто буде грати на ньому ( на цьому електоральному полі)- це справа десята. В порівнянні з тим, що воно ( електоральне поле українців в Україні ) існує. Як і електоральне поле проросійських сил, де грає ОПЗЖ . Як і поле тих, кому будь-яка держава до дупи (СН). 

 

Річ не в Пороху, чи Зе!, чи Бойкові-Медведчіуку. А в тім, що ці 3 поля вже утворились і, можливо, утворились штучно, щоб у РФ виникала спокуса залізати в Україну все більше й більше ( це така поміркована конспірологія). Але навіть якщо ці поля утворились природно, а не штучно ( у що я не вірю, бо сам бачив, як відбувалась повзуча русифікація з 90-х років і далі, по теперішній час),- є сам факт, який я вільний описувати коротко саме цією фразою : "немає в Україні інших українців, крім як виборців ЄС" ( нехтуючи дрібними копіями ЄС, як то "Голос" чи "Батьківщина" )

 

І отут виникає цікаве питання- навіщо таким ольгинським мавпам усе перекручувати? Бо я пишу не за зарплату, а те, що я думаю. І це не я руйную власну країну, як ви, ольгинці, що одержуєте зарплату від РФ і по факту руйнуєте її безсенсовною війною з Україною, з якої РФ уже не вийде. Ви за свої 30 мідяків руйнуєте майбутнє ваших дітей, і якими б ідіотами ви не були, ви не можете не розуміти, що це шлях у нікуди

Я сподіваюся пану Бранту не важко буде підтвердити виділене місце цього його спічу? Тоді він зможе подати на мене подання в податкову за несплату податків з цієї заробітньої платні...І в мінсоцполітику також можно...

все правильно, як щось проти кацапів- то одразу докази. А коли їх наводять, то то- не докази

 

А от проти України й Порошенка можна без доказів. Достатньо утворити на форумі чисельну перевагу ольгинських тролів

Когось мені пан Брант нагадує. Чи то він з дзеркалом розмовляє, Я таки сподіваюся що хоч якісь докази пан Брант наведе. В іншому разі може скластися враження, що пан відкриває рота з єдиною ціллю - провентилювати язика, щоб він у роті не завонявся. Та і то треба, але ж не настільки...
Так пан Брант надасть докази чи я не Порошенко, можно і так обсерати.  Ну і хто ви після цього?
Інші місця вашого спічу розбирати нема жодного сенсу - сім мішків гречаної вовни. Ну як на мою думку. 
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Я сподіваюся пану Бранту не важко буде підтвердити виділене місце цього його спічу? Тоді він зможе подати на мене подання в податкову за несплату податків з цієї заробітньої платні...І в мінсоцполітику також можно...

все правильно, як щось проти кацапів- то одразу докази. А коли їх наводять, то то- не докази

 

А от проти України й Порошенка можна без доказів. Достатньо утворити на форумі чисельну перевагу ольгинських тролів

Когось мені пан Брант нагадує. Чи то він з дзеркалом розмовляє, Я таки сподіваюся що хоч якісь докази пан Брант наведе. В іншому разі може скластися враження, що пан відкриває рота з єдиною ціллю - провентилювати язика, щоб він у роті не завонявся. Та і то треба, але ж не настільки...
Так пан Брант надасть докази чи я не Порошенко, можно і так обсерати.  Ну і хто ви після цього?
Інші місця вашого спічу розбирати нема жодного сенсу - сім мішків гречаної вовни. Ну як на мою думку. 

 

От саме твоя думка й є для мене найбільш цінною, кацапе

Мої докази не настільки прямі, щоб я бачив відомість з твоєю зарплатою та зробив з неї світлину. Але я виходжу зі здорового глузду- типу, якщо тваринка виглядає, як кішка, нявкає, як кішка, ловить мишей, як кішка- то вона кішка й є

Отже:

1) ви об'єднуєтесь очевидними бандами, - а тут навіть дійшло до того, що ви одразу лайкаєте всіляку херню від своїх колег, хоч там і немає що лайкати

2) ви постійно виступаєте проти патріотично налаштованих українців, які підтримують проукраїнські партії та проукраїнських лідерів, як то Порошенко- по явній вказівці Тупіна, бо Порох був ЕФЕКТИВНИМ у протистоянні РФ

3) ваша хамувата щодо українців стилістика вказує на кацапський почерк- все одне, що на фор-уа побував, або цугундурі, або севастополь.інфо. Це - школа, школа ольгинських тролів, ви всі в цьому сенсі однакові, один професійний почерк. Де всі ці патріоти на цьому форумі, що були тут у 2014 році? З вами навіть модери не витримали- ні МГ42 немає, ні Фоми. А МГ42 був міцний горішок

4)і, нарешті, найголовніше, що відрізняє сучасного кацапського троля, що сформувався за Суркова- ви чітко слідуєте інтересам кацапстану, принаймні, тією мірою, якою ці інтереси розуміються вашим керівництвом. І якщо в інтересах Кацапстану було замочити Пороха, то ви й далі намагаєтесь його "мочити" 

 

Теоретично, звісно, можливість того, що всю цю капость Ви робите безкоштовно, як корисний ідіот Кремля ( не треба ображатись, корисними ідіотами Кремля були навіть генії західної літератури...). А самі є прихильником якоїсь іншої політичної сили, типу Тимошенко. Але ... Існує навіть два "але". По-перше, це відчуття міри. У кацапів від природи воно інше, ніж у інших людей- або його немає зовсім. Кажу це як людина, яка там народилась і добре знається на кацапській психології. Й по-друге, хоч прийдеться повторитись,- саме тому, що я народився в Росії, я вас, москалів, добре відчуваю... Моя інтуїція підказує, що ви є тролями- інакше навіть без інтуїції ясно, що ви такої маячні не писали. З усієї цієї маячні історичним бенефіціаром ( тим, хто одержує користь ) могла бути лише одна сторона-  Росія. Всією іншою дрібнотою можна знехтувати

Link to comment
Share on other sites

Зачотний поток свідомості!  :weep:

Та це не моя заслуга. Це ви провокуєте мене своєю маячнею, своїми дебільними звинувачуваннями. Той же попередній дописувач, Іта, нахабно вирвав слова з контексту, де я спершу навів докази, що він навмисно перекручує мої слова, задався питанням,- чому це він робить,- знайшов відповідь, що він ольгинець,- і що ? Він почав вимагати доказів, хоч докази були перед цим, - одним пакетом із твердженням... Мовляв, немає жодної причини його брехні щодо мене, крім однієї- він ольгинець. Це й був доказ, із самого початку був. Так ні, чисто ольгинська меткість рук- і доказу вже немає, а замість нього мої слова про те, що ви, тролі, звинувачуєте Пороха бездоказово.... 

Це такі змагання- ольгинська професійна машина, що купається в нафтодоларах- і людина, що висловлює свою думку. Хто кого. Свобода слова начебто є, але її знищують ольгинці, бо за це їм платять...

Link to comment
Share on other sites

S.Brant
  • staradmin.gif
  • Сообщений: 1096
  •  

 

 
xx.gif
Re: Я патриот и поэтому много думаю...
« Ответ #12 : 23 Апрель 2014, 23:33:47 »
 
 
Мне кажется, что для объединения нации нужно как-то сделать жизнь украинцев ещё более невыносимой и отвратительной...
Я вижу усилия всех наших Лидеров, вождей и правительств по продвижению этой сложной задачи...
Но мне кажеся, что все-таки этого пока недостаточно...
Мы всё ещё разрознены и чрезмерно сыты и даже в чем-то развращены благами цивилизации...
Я вот подумал, а что если запретить воду...
Ну просто запретить её и всё...
Если нет воды, то её не нужно греть, а значит ни газ, ни свет тоже не нужны...
водка и пиво вполне достаточны для питания...
Есть ещё продукция Пепси и Кока-Колы...
Умываться можно сухой химической кислотой или щелочью...
А вода - это плохо...
и она сеет в нас вот этот разброд и шатания....
Вот на Майдане не было воды...
А была идея...
Так почему бы не расширить этот опыт на всю нацию...
Мне кажется, это сильный ход...

Ты- не патриот. Ты- говнюк. И всегда был им. И когда думал. И когда не думал. У тебя это получается просто, ибо такая у тебя природа
S.Brant
  • staradmin.gif
  • Сообщений: 1096
  •  
Істота вже вивчила українську мову. Нагадує комуністичну орлицю фарийон. Таке враження що пан стоїть перед дзеркалом і щось своєму зображенню пробує довести. Добре що хоть лице один одному не бьють, але до того вже небагато залишилось.
 
1) ви об'єднуєтесь очевидними бандами, - а тут навіть дійшло до того, що ви одразу лайкаєте всіляку херню від своїх колег, хоч там і немає що лайкати
Саме ваші обїєднані банди стукають модераторам та випилюють юзерів, які постять пости, в яких сьогодняшні симпатики Порошенка утикували його ... як їжака голками. Але рукописи не горять. 
2) ви постійно виступаєте проти патріотично налаштованих українців, які підтримують проукраїнські партії та проукраїнських лідерів, як то Порошенко-
Сами знайдете хто виступав проти Порошенка у 2018 році і шо пропонувалося з ним зробити? Чи не треба тому що ваше посадити - калька з тих постів. Там навіть кращі є.))
3) ваша хамувата щодо українців стилістика вказує на кацапський почерк- все одне, що на фор-уа побував, або цугундурі, або севастополь.інфо.
Це пише людина яка народилася  в Росії. Чогось неофіти згадалися. І хуцпа. Я народився в Україні - і я кацап? А ви коли народилися в Росії зразу стали сто відсотковим українцем. Гебельс відпочиває. Мимоволі згадаєш патологічну жадібність і таку ж брехливість. І мимловолі замислишся. Отаке ось...
 
Змінено користувачем Ita
Link to comment
Share on other sites

 Українською я писав задовго до 2014 року. В 2014 році був момент, коли перейшов на російську, як багато хто- наприклад, Портніков,- щоб бути зрозуміліше російським опонентам. Тоді це здавалось правильним. 

Але в тім же році, коли мені на форумі допит влаштували, я це чи не я, бо той Брант писав українською- знову перейшов на українську

 

 

І те, що ти, ольгинець, наводиш таку очевидну каламуть, щоб у людей склалось враження, що лише нещодавно "засвоїв українську й є кацапом"  ще раз підтверджує, що ти - так, ольгинець. Бо я й по батькові, і по роду, й історично й політично - є українцем.

 

А ти є запроданцем, навіть якщо ти колись вважався українцем. Працюєш на кремлінів

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

а, сходив за лінком. То Туй. А моєю є моя відповідь йому, щодо гівнюка

Вибачаюсь за неуважність- вивела із себе така борзота, наче мені щось приписали. Незрозуміло тоді, на хера ця цитата- саме для того , щоб вивести мене з рівноваги?

 

Мне кажется, что для объединения нации нужно как-то сделать жизнь украинцев ещё более невыносимой и отвратительной...
Я вижу усилия всех наших Лидеров, вождей и правительств по продвижению этой сложной задачи...
Но мне кажеся, что все-таки этого пока недостаточно...
Мы всё ещё разрознены и чрезмерно сыты и даже в чем-то развращены благами цивилизации...
Я вот подумал, а что если запретить воду...
Ну просто запретить её и всё...
Если нет воды, то её не нужно греть, а значит ни газ, ни свет тоже не нужны...
водка и пиво вполне достаточны для питания...
Есть ещё продукция Пепси и Кока-Колы...
Умываться можно сухой химической кислотой или щелочью...
А вода - это плохо...
и она сеет в нас вот этот разброд и шатания....
Вот на Майдане не было воды...
А была идея...
Так почему бы не расширить этот опыт на всю нацию...
Мне кажется, это сильный ход...
 

Ты- не патриот. Ты- говнюк. И всегда был им. И когда думал. И когда не думал. У тебя это получается просто, ибо такая у тебя природа

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...