Перейти до змісту

За що б Ви посадили Зе, коли він програє вибори


S.Brant

Recommended Posts

Гаразд. Я - ольгінець  а ви - некропедозоофіл. І на цьому як на доведеному факті поставимо крапку.

Чи точніше буде сказати некропедрозоофіл? :shuffle:  Ну мені вже час бо товарищ майор кличе. Дають сто рублів та відро бояри. Запізнюватися не можна.

писи; а цитата там до того шоб показати що ви на цузі були. Як і Фарійон в кпрс. І як кажуть у вас на батьківщині нефиг изображать девственность после седьмого аборта. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Гаразд. Я - ольгінець  а ви - некропедозоофіл. І на цьому як на доведеному факті поставимо крапку.

Чи точніше буде сказати некропедрозоофіл? :shuffle:  Ну мені вже час бо товарищ майор кличе. Дають сто рублів та відро бояри. Запізнюватися не можна.

писи; а цитата там до того шоб показати що ви на цузі були. Як і Фарійон в кпрс. І як кажуть у вас на батьківщині нефиг изображать девственность после седьмого аборта. :gigi:

я багато де був. І на фор-уа, і на севастополь.інфо. Щоправда, на останніх мене одразу забанили через український патріотизм

Важливо не де ти був, а що ти там писав. Як міг, бився там за Україну, на тих проросійських форумах. 

Як і тут, до речі. Така ж саме антиукраїнська отрута розлита в повітрі й пахне

Link to comment
Share on other sites

Ви можете назвати мене ольгінцем без завих доказів (коли так наїздять на порошенко  вам це чомусь дуже не подобається), а я не можу вас назвати некропедрозоофілом? Якою мірою міряєте... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ви можете назвати мене ольгінцем без завих доказів (коли так наїздять на порошенко  вам це чомусь дуже не подобається), а я не можу вас назвати некропедрозоофілом? Якою мірою міряєте... :shuffle:

1. Свої міркування, які можна назвати непрямими доказами, я наводив. І я б не сказав, що вони були б так уже нелогічними

2. Розшифруємо :

1) "некро"- мертвий

2) "педо"- дитина, "педро" - на політичних форумах колишньої совдепії дерогатив для Порошенка, утворюється спотворенням його імені- Петро

3) "зоо"- тварина

4) "філ"- кохання, любов

Навіть не певен, що взагалі може бути таке сексуальне збочення, надто багато всього наверчено. Але якщо людина використовує такі слова, то неї щось не до ладу,- або вона є ольгинським тролем, метою якого є саме викликати сильні негативні емоції- настільки сильні, що співрозмовник просто припиняє відвідувати політичні форуми з тролями. 

Але тоді "гидотний" мусить бути для Вас компліментом, бо саме такої мети Ви змагали...й досягли... й побороли... Це є лише данина Вашій майстерності й високої кваліфікації, саме як ольгинського троля. Не розумію, чому цей комплімент викликав у Вас стільки негативних емоцій....

Link to comment
Share on other sites

тема сформульована неправильно!

потрібно:

На що б Ви посадили Зе, коли він програє вибори

Він тоді буде чіплятись за своє крісло з останніх сил і може стати диктатором. Як співається в ТіК: "з маленького Вови - велике хуйло!"

Краще піти на компроміс- засудити його, але не саджати, поки не буде побудована нормальна тюрма, де навіть і президенту буде не соромно сидіти. Після чого викликати Вову повісткою, що пора сідати. Як у Німеччині робиться. І він, навіть перебуваючи в іншій країні, приїде до місця ув'язнення й почне відбувати покарання

Гадаєте, він на це не здатний? 

А щоб тюрма відповідала усім світовим стандартам гуманізму, дозволити йому робити пожертви на її побудову та приїжджати з інспекцією, перевіряти, куди пішли його гроші

 

А інакше не можна. Бо єдине, що тримало раніше Україну від диктатури,- це усвідомлення того, що якщо ти не будеш триматись за владу силою й передаси її мирно- тебе ніхто не посадить, щоб потім самому не прийшлось стати диктатором, зі страху, що посадять уже тебе,

 

Тому не сиділи ні Кравчук, ні Кучма, ні Ющенко. І Порошенко теж не сяде 

Link to comment
Share on other sites

тема сформульована неправильно!

потрібно:

На що б Ви посадили Зе, коли він програє вибори

Спільно з Петром на один кіл.

Поки працює державний механізм олігархічного консенсусу, усі вбудовані в нього перші особи гідні цього.

На жаль, завдяки цьому ж механізму нікому з них нічого не загрожує.

Link to comment
Share on other sites

З іншої точки зору... Петро - свин. Тобто зоо. Педро - взагалі без питань. Як політик він вже не дуже свіжий. Тобто некро. То що ви до нього відноситесь філ  - сумнівів не викликає. Тобто некропедрозоофіл. Як на мою думку я більш-меньш  довів те, що з логікою в мене досить пристойно.))) Стосовно ольгінець ви спробували взагалі по взагалях і нічого з того  не вийшло. Відсутні жодні докази. 

Стосовно збочень. Якось попалася стаття стосовно гендерних заморочок. Стать - чоловік, ;жінка, істота третьої статі і ще багатенько всяких істот...а ви про некропедозоофілів...

Link to comment
Share on other sites

З іншої точки зору... Петро - свин. Тобто зоо. Педро - взагалі без питань. Як політик він вже не дуже свіжий. Тобто некро. То що ви до нього відноситесь філ  - сумнівів не викликає. Тобто некропедрозоофіл. Як на мою думку я більш-меньш  довів те, що з логікою в мене досить пристойно.))) Стосовно ольгінець ви спробували взагалі по взагалях і нічого з того  не вийшло. Відсутні жодні докази. 

Стосовно збочень. Якось попалася стаття стосовно гендерних заморочок. Стать - чоловік, ;жінка, істота третьої статі і ще багатенько всяких істот...а ви про некропедозоофілів...

як то кажуть: "Російська національна страва- це каша в голові..."

Link to comment
Share on other sites

Хочу звернути увагу шановного паньства, що S.Brant, якщо не помиляюся, викладає у ВУЗІ. І ось таку кашу він вкладає в голови студентам...

А потім дивуєтесь, звідки такий пиздець в Штатах чи ЄС. А от від таких, з дозволу сказати, викладачів!

Link to comment
Share on other sites

Хочу звернути увагу шановного паньства, що S.Brant, якщо не помиляюся, викладає у ВУЗІ. І ось таку кашу він вкладає в голови студентам...

А потім дивуєтесь, звідки такий пиздець в Штатах чи ЄС. А от від таких, з дозволу сказати, викладачів!

як це впливає на той беззаперечний факт, що на виборах до Львівської ОТГ не проходять ні СУКИ, ні Матківщина? Закінчується ваш час на Західній Україні. СЛАВА УКРАЇНІ!

Link to comment
Share on other sites

Як же я люблю такі міста, як Львів і Київ... Там, лише там є справжня українська інтелігенція у великій кількості. А у всіх інших великих містах України - переважає інтелігенція кацапська. Українці- як у гетто, десь по 5% за ЄС, в той час як у Львові та Києві ЄС перемагає у місцевих виборах

 

Це ж критерій українськості, чи не так? Як сказав Портніков- за ЄС голосують українці України, за ОПЗЖ- росіяни України, а за СН - народ "какая разница". Портніков- професіонал справжнього міжнародного рівня ( як журналіст-міжнародник ), він знає, що каже

Link to comment
Share on other sites

Прохідний бар'єр- 5%. За цим рейтингом ні Зе! (СН), ні Ю (Батьківщина) у Львові до місцевих органів влади не проходять. Тому що у Львові народ лише один- українці. Немає ні народу російського ( ОПЗЖ), ні народу "какая разница" ( СН )

Link to comment
Share on other sites

 

 


Він тоді буде чіплятись за своє крісло з останніх сил і може стати диктатором. Як співається в ТіК: "з маленького Вови - велике хуйло!" Краще піти на компроміс- засудити його, але не саджати, поки не буде побудована нормальна тюрма, де навіть і президенту буде не соромно сидіти. Після чого викликати Вову повісткою, що пора сідати. Як у Німеччині робиться. І він, навіть перебуваючи в іншій країні, приїде до місця ув'язнення й почне відбувати покарання Гадаєте, він на це не здатний?

почніть свої міркування з того, що Зе - блазень і грає роль президента

Link to comment
Share on other sites

Предлагаю идти по порядку. Сначала садим Ющенко. Яныка вроде как засудили, но ещё не отловили. Потом Салим Порошенко. А после этого сажайте Вовку сколько вам влезет. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Розпочинати треба з Кравчука і Кучми за просраний ними ядерний арсенал без вступу за це в НАТО і ЄС.

Кучмі додати друге пожиттєве за кришування процесу олігархізації країни і розкрадання держвласності у шалених обсягах. В тому числі коцапами.

Всі решта йшли вже по накатаній.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

немає взагалі ніякого сенсу - балакали, балакали, сіли і заплакали

сенс щодо віддачі Кравчуком і Кучмою ЯдерноЇ Зброї та побудови ними в Україні корумпованої системи імпліцитної олігархії

 

Хоч це й оффтоп

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

КСУ открыл производство из-за нарушения Зеленским карантина в кафе :lol2: 
10:03, 11.11.20
Конституционный суд Украины открыл конституционное производство в ответ на запрос официально растолковать положения Конституции относительно возможного привлечения президента Украины к административной ответственности.
Об этом КСУ сообщил в ответ на запрос Радио Свобода.
«Определением Третьей коллегии судей Первого сената Конституционного суда Украины от 22 октября 2020 года №231-3(И)/2020 открыто конституционное производство по этому делу», – сказано в сообщении.

Link to comment
Share on other sites

КСУ открыл производство из-за нарушения Зеленским карантина в кафе :lol2: 

10:03, 11.11.20

Конституционный суд Украины открыл конституционное производство в ответ на запрос официально растолковать положения Конституции относительно возможного привлечения президента Украины к административной ответственности.

Об этом КСУ сообщил в ответ на запрос Радио Свобода.

«Определением Третьей коллегии судей Первого сената Конституционного суда Украины от 22 октября 2020 года №231-3(И)/2020 открыто конституционное производство по этому делу», – сказано в сообщении.

А хіба адміністративна відповідальність якось пов'язана з КС та Конституцією країни?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...