Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

то може ти потреш свою "ломку"?

 

Нашо терти.... Чим швидше ви пройдете всі ті стадії - тим скоріше почнеться якась конструктивна опозиція марнотратству та прагненням до посилиння ролі уряду в економіці від демократів..... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Партія ГОП вже не жилець. Єдиний шанс то чистка від райносів сарьозна.

А якщо його заімпічать заднім числом, то взагалі ніхтт за респів голосувать не піде. вмруть самі по собі.

 

Трамп і є РІНО ( республіканець лише за назвою). Він ніколи не був республіканцем, він навіть погрожував піти як незалежний, якщо не його висунуть на праймеріз від ГОП.

А щодо "не жилець"... Не смішить людей. Навіть серед електорату репів, хто голосував за Трампа, підтримка Трампа 8-12 січня, після штурму Капітолія, впала до 60% й крива підтримки й далі має тренд на зниження. І це навіть без імпічменту. З імпічментом від нього відвернуться навіть і ті, хто завжди голосує за єдиноправильного авторитарного лідера. А таких у будь-якому соціуму - порядку 10%

Отже, навіть зараз би в Трампа з імпічментом було б менше половини електорату ГОП. І це був би ідеальний розклад для домінування демів на довгі роки, коли в обох уламках ГОП буде лише 25% загальної кількості електорату, а деми будуть мати більше половини загальної кількості електорату

PP_2021.01.14_biden-trump-views_00-07.pn

Link to comment
Share on other sites

з першого дня бідон почав вбивати бізнес знищивши проект трубопроводу. всі інші шляхи - я не бачу жодного покращення для середнього класу та бізнесу. хіба для американців важлива легалізація 11 мільонів імігрантів? це так важливо на даний момент? або поверення перельотів з лівану?

 

жодна його ініціатива не покращує життя особисто мені та людям з доходом середнім на рік, а тільки погіршує. тому мене дуже дивують твої емоції.

"Щось я не можу зрозуміти вас, Сидорових. Ти кажеш, трахати твою жінку не є добре, а твоя жінка каже- боже мій, як же мені добре!" (с, зі старих радянсько-єврейських анекдотів)

 

Для американських нафтовиків, особливо хто вклався в розробку сланцевої нафти, ця заборона "є добре"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нашо терти.... Чим швидше ви пройдете всі ті стадії - тим скоріше почнеться якась конструктивна опозиція марнотратству та прагненням до посилиння ролі уряду в економіці від демократів..... 

та я просто намагаюсь з'ясувати який тобі з того зиск. а ти тупо відморожуєся.

Link to comment
Share on other sites

та я просто намагаюсь з'ясувати який тобі з того зиск. а ти тупо відморожуєся.

 

Мій зиск - це збільшення інвестицій в науку, технології, освіту, культуру та в каліфорнію..... 

Link to comment
Share on other sites

Мій зиск - це збільшення інвестицій в науку, технології, освіту, культуру та в каліфорнію..... 

нарешті зрозуміло! Government programs! дякую за відвертість, я то намагався з'ясувати вже давно. всі твої дії нарешті набувають сенс.

Link to comment
Share on other sites

Укі, реальність це скільки ти грошей приносиш додому, безпека, інфраструктура. Це базові людські цінності.

Я не бачу жодного шансу для покращення цих параметрів при демократах, для себе особисто. Тому про який торг ти говориш незрозуміло. Торг жити гірше? Може ти мені поясниш розвиток економіки при Байдені? 15 долярів мінімалки мені неважливо, але то вбьє бізнес. паризький договір? вбьє бізнес. імігранти дака? соціал, дно, податки вбьє бізнес.

 

поясни, що покращиться? мене дивує, крім поняття "свій хлопець переміг", що конкретно особисто ти відчуєш від демів. для себе та сімї. може ти на соціалі сидиш? 15 долярів на годину?

1. 15 доларів мінімалки вбиває не весь бізнес. Деякому бізнесу це в радість, оскільки купівельна спроможність працюючого населення  зростає. Це як з інфляцією- в помірному кейсі вона виконує позитивну функцію, переорієнтуючи економіку на більш прибуткові бізнеси та виробництво найбільш затребуваного продукту. Так і помірне збільшення МЗП весь час переорієнтовує економіку на більш продуктивні бізнеси, які в стані платити своїм працівниками таку МЗП.

 

2. Паризька угода, якщо мова йде про обмеження задля збереження клімату- з тієї ж серії. Бізнесам, що потрапляють під обмеження, буде гірше, бізнесам, що не потрапляють- краще

 

3. США- країна іммігрантів. Ти- теж іммігрант. Це- приплив нової робочої сили. Як можна, будучи самому іммігрантом, протидіяти припливу робочої сили з-за кордону ? Від цього ж тільки плюси

 

4. Податки та соціал теж забезпечують вищу купівельну спроможність.  У людей з'являється більше часу на самоосвіту, щоб одержати кращу спеціальність та потім заробляти більші гроші

Link to comment
Share on other sites

нарешті зрозуміло! Government programs! дякую за відвертість, я то намагався з'ясувати вже давно. всі твої дії нарешті набувають сенс.

 

Та ясно.... Трампістам краще знайти та повісити якийсь ярлик на опонента, чим шукати аргументи......

Але ти невірно зрозумів..... В жодній урядовій програмі я участі не беру....... Мені достатньо що уряд здатен пожвавлювати інтерес суспільства до науки та технологій....... Більше інтересу - більше інвестицій............................  більше здорового глузду ...... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

нарешті зрозуміло! Government programs! дякую за відвертість, я то намагався з'ясувати вже давно. всі твої дії нарешті набувають сенс.

Так, головним є в дискусії ярлика опоненту приклеїти. Напевно, тобі вже нудно стало без ярлика ольгинця

Link to comment
Share on other sites

1. 15 доларів мінімалки вбиває не весь бізнес. Деякому бізнесу це в радість, оскільки купівельна спроможність працюючого населення  зростає. Це як з інфляцією- в помірному кейсі вона виконує позитивну функцію, переорієнтуючи економіку на більш прибуткові бізнеси та виробництво найбільш затребуваного продукту. Так і помірне збільшення МЗП весь час переорієнтовує економіку на більш продуктивні бізнеси, які в стані платити своїм працівниками таку МЗП.

 

2. Паризька угода, якщо мова йде про обмеження задля збереження клімату- з тієї ж серії. Бізнесам, що потрапляють під обмеження, буде гірше, бізнесам, що не потрапляють- краще

 

3. США- країна іммігрантів. Ти- теж іммігрант. Це- приплив нової робочої сили. Як можна, будучи самому іммігрантом, протидіяти припливу робочої сили з-за кордону ? Від цього ж тільки плюси

 

4. Податки та соціал теж забезпечують вищу купівельну спроможність.  У людей з'являється більше часу на самоосвіту, щоб одержати кращу спеціальність та потім заробляти більші гроші

1. вбиває маленький бізнес, та потенційно підвищить податки, тому що багато державних працівників на мінімалці. Це працівники штату. великому бізнесу пох.

2. всьому бізнесу гірше, бо вбє економіку в масі.

3. мова йшла про ЛЕГАЛЬНИХ імігрантів, що працюють та не сідають на шию до говерменту.

4. Див. Канаду та Європу. коли платиш 50% податків праця втрачає сенс, мотивації нуль.

Link to comment
Share on other sites

Та ясно.... Трампістам краще знайти та повісити якийсь ярлик на опонента, чим шукати аргументи......

Але ти невірно зрозумів..... В жодній урядовій програмі я участі не беру....... Мені достатньо що уряд здатен пожвавлювати інтерес суспільства до науки та технологій....... Більше інтересу - більше інвестицій............................  більше здорового глузду ...... 

я не бачу ярликів. ти сказав що твій інтерес особистий то державні програми. то що то є поганого? це пояснює твою особисту мотивацію. мабуть якби я працював з державними програмами, я б теж топив за демократів. 

Link to comment
Share on other sites

я не бачу ярликів. ти сказав що твій інтерес особистий то державні програми. то що то є поганого? 

 

Ваш бабл вам навіть не дає сприймати сказане так як воно було сказано....... відразу фільтрує на свій лад....... Я не казав що мій особистий інтерес в державних програмах......

Link to comment
Share on other sites

і що немає бажання купити кращу машину? яхту? забезпечити освіту дітям? матеріальні цінності.

кинути роботу та порожувати світом

розпочати свій бізнес та бути незалнжним?

Link to comment
Share on other sites

і що немає бажання купити кращу машину? яхту? забезпечити освіту дітям? матеріальні цінності.

кинути роботу та порожувати світом

розпочати свій бізнес та бути незалнжним?

 

Одне іншому не заважає......... 

Link to comment
Share on other sites

що не заважає? падіння економіки як раз заважає

 

Так розвиток освіти, науки і технологій якраз і є той двигун, який стимулює покращення продуктивності праці, і відповідно економіки....... 

Link to comment
Share on other sites

"Так розвиток освіти, науки і технологій"

Не примазывайся:) Ваши из точных наук только в АйТи. Все остальное  - белые, желтые и коричневые мужчины.

Остальное дерьмо - сошиал стадис, паблик сайколоджи, вумен стадиз, блэк стадис, эколожи. и прочие очень "ценные" для цивилизации науки.

Link to comment
Share on other sites

Так розвиток освіти, науки і технологій

Ваши из точных наук только в АйТи. Все остальное  - белые, желтые и коричневые мужчины.

 

Я не бачив та не чув від адміністрації трампа нічого що б якось пожвавлювало розвиток та популяризацію науки....... а лише навпаки........... 

Єдине виключення - це Брайденштейн...... Він нормально вів НАСА  :tu:

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Так розвиток освіти, науки і технологій якраз і є той двигун, який стимулює покращення продуктивності праці, і відповідно економіки.......

історія доводить що економіка при вільному ринку розвивається краще ніж зарегульована державою. порівняння СРСР та США у абсолюті, відносно Европа/Канада та США. Наскільки мені відомо США це зараз найменьш зарегульована економіка в світі.
Link to comment
Share on other sites

Я не бачив та не чув від адміністрації трампа нічого що б якось пожвавлювало розвиток та популяризацію науки....... а лише навпаки........... 

Єдине виключення - це Брайденштейн...... Він нормально вів НАСА  :tu:

навпаки? что навпаки? Как Трамп замедлял развитие науки? опять куришь? 

Link to comment
Share on other sites

Я не бачив та не чув від адміністрації трампа нічого що б якось пожвавлювало розвиток та популяризацію науки....... а лише навпаки...........

Єдине виключення - це Брайденштейн...... Він нормально вів НАСА :tu:

наука так як і медицина має слідувати ринку. інакше див НАНУ України - вони починають здавати державну власність в аренду і смоктать гроші з бюджету. бо держава неефективна ні в чому за визначенням. статус кво що є зараз - наука при університетах, наса та інше доводить що ця схема працює і головне не заважати.
Link to comment
Share on other sites

історія доводить що економіка при вільному ринку розвивається краще ніж зарегульована державою. порівняння СРСР та США у абсолюті, відносно Европа/Канада та США. Наскільки мені відомо США це зараз найменьш зарегульована економіка в світі.

 

В питаннях регуляцій та витрат на державу я більше хилюсь до респів....... Тому я й писав що сподіваюсь ломка скоро пройде і вони почнуть думати трохи про формування конструктивної опозиції...... А не войовничо-агресивного гівна що упороті трампісти пропонують,...... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

В питаннях регуляцій та витрат на державу я більше хилюсь до респів....... Тому я й писав що сподіваюсь ломка скоро пройде і вони почнуть думати трохи думати про формування конструктивної опозиції...... А не войовничо-агресивного гівна що упороті трампісти пропонують,......

конструктив до вайт супремасі? це неможливо. навіть приклад з тобою добитися конструктиву вдається дуже рідко. сьогодні нарешті ти почав аргументувати.
Link to comment
Share on other sites

навпаки? что навпаки? Как Трамп замедлял развитие науки? опять куришь? 

 

Це ви щось курите, я навіть не знаю шо...... Але тримає воно вас в баблі конкретно........ Купа науковців пішла або була вигнана з адміністрації, яка більше цінувала лояльність,..... Постійно він чморив людей від науки.....  Особливо це було відчутно по тому як він затикав рота СДС......... Дуже часто він сам виражав своє вороже ставлення до науки....... тіпа як тут

 

Link to comment
Share on other sites

Я давно тобі цю свою позицію озвучував..... Ти просто не чув чомусь.......

Дякую, я також тобі озвучував позицію, що я не за Трампа особисто а проти підвищення налогів та втручання держави. тому мені просто створить незручності в житті та заставить замислитися над майбутніми кроками. якось так.
Link to comment
Share on other sites

Це ви щось курите, я навіть не знаю шо...... Але тримає воно вас в баблі конкретно........ Купа науковців пішла або була вигнана з адміністрації, яка більше цінувала лояльність,..... Постійно він чморив людей від науки..... Особливо це було відчутно по тому як він затикав рота СДС......... Дуже часто він сам виражав своє вороже ставлення до науки....... тіпа як тут

 

https://www.youtube.com/watch?v=tRQwqWN5k_M

не може держава керуватися лише одним напрямком. потрібен баланс. якщо дати повноту влади лікарям всі стануть хворими та помруть в перспективі.
Link to comment
Share on other sites

не може держава керуватися лише одним напрямком. потрібен баланс. якщо дати повноту влади лікарям всі стануть хворими та помруть в перспективі.

 

Був баланс...... Трамп його порушив....... під лічиною "боротьби з болотом"......... В результаті болото залишилось, а балансу нема...........

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...