Перейти до змісту

Зареєструвався? Відпиши тут!


Адміністрація

Recommended Posts

Я из ДД. Здесь много знакомых ). Сейчас на форумах пишу редко. Слишком много всего в реале. 

Ребята с работы в пятницу ездили в Славянск (сотрудница родом из Славянска, ездили дедушкин дом восстанавливать), ее муж, тоже наш сотрудник, написал отчет на харьковском форуме. Хотела сбросить сюда. 

Ну, и еще одна темка есть... то, что меня сегодня с утра напрягло(.

Так что, если таможенный досмотр пройду, то отпишусь)

Link to comment
Share on other sites

Доброго дня патріоти. Зарееструйте будь ласка! Покинув це лайно під назвою суп, бо від того супа мутить і блювати тягне

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ! ))

Надеюсь, тебя пропустят )

Змінено користувачем Бродяжка ☂
Link to comment
Share on other sites

Добрий день, любi Фома та iншi! Я читаю нашi форуми з 2005 року. Це i DD, i FUP, а тепер уже i uapolitiks. Але, те жахливе явище, що становить на сьогоднi Цугундер... Я дуже пiдтримую Мoore... Шкода, що цей никнейм там практично насамот!. (Сорр! за орфограф!чн! помилки)
Link to comment
Share on other sites

Я з Австралії,читаю форум давно але вирішив зареєструватися щоб россказати цікаву новину. Здається Путлєр не зможе поїхати на зустріч G20 що буде проходити через декілька місяців у Брізбені. Уряд роздивляє можливість відкликання запрошення Россії. "You are not welcomed here"

 

Це безпрецедентне рішення, руський МІД ссить кипятком, але наш уряд не буде з ними цяцькатися як Європейці.

 

Слава Україні!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я з Австралії,читаю форум давно але вирішив зареєструватися щоб россказати цікаву новину. Здається Путлєр не зможе поїхати на зустріч G20 що буде проходити через декілька місяців у Брізбені. Уряд роздивляє можливість відкликання запрошення Россії. "You are not welcomed here"

 

Це безпрецедентне рішення, руський МІД ссить кипятком, але наш уряд не буде з ними цяцькатися як Європейці.

 

Слава Україні!

 

Будь ласка, перенесіть цю гарну новину до "Загального обговорення".

Link to comment
Share on other sites

Примите? На старом фупе был в песочнице.Затем в клуб пустили но ненадолго.По непонятным причинам бан 999.Житель Донецкой области но с ДНР и остальной швалью на встречался тк живу в 50 км от Славянска с Крамматорском и нашей армии кланяюсь в ноги за то что стояли тут у нас и не пустили шваль к нам.

 

...до сих пор не пойму чем не угодил УП..видимо шахтер рылом не вышел....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...