Перейти до змісту

Я би обовязково проголосував за Тимошенко


Came Tak

Recommended Posts

Смешно. Чего она ещё не обещает, увиливая от ответов на неприятные вопросы?

На какие вопросы она не дает ответ?

Почему бы Порошенко не прийти в студию и не задать ей эти неприятные вопросы.

Что бы все украинцы увидели ее увиливание?

 

Но два вопроса к вам. Надеюсь вы ответите на них без увиливания.

1. Вы за "нормализацию отношений с Фашерашей в течении трех месяцев"?

2. Вы против проведения сейчас референдума по НАТО?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 Отож бо й воно, що "якось". Юлині хлопчики профукали Крим, а зараз зливають Донбас. Як раз їм ці три тижні дуже в нагоді стануть, щоб уже й Лугандон здати "враз і навсєгда".

 

 

отже, якщо Крим "профукали", то його нескладно буде повернути. Адже Петя фукати не буде?

Link to comment
Share on other sites

НАВІЩО голосувати за безнадійного кандидата -от де логіка? ))))

це просто ...свято якесь.

А я от, на відміну від  алогичних виборців, покладаю, таки, великі надії на ЮВТ.

безнадійний кандидат це той який немає жодних шансів виграти президентські перегони, в світлі цієї логіки, дійсно для чого голосувати за безнадійного кандидата. і не вина людей в тому, що в тимошенко низька підтримка, це тимошенко не змогла своїми діями здобути більше прихильників...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тобо все ж таки ви вважаєте що це буде ваша особиста трагедія ?

погано.

Якщо петро не стане президентом, я особисто трагедії не вбачаю

???

добре, хай так буде -моя особиста трагедія. :)

вам так легше?

 

але цікаво, що ви робити на політфорумі, якщо судьба країни вам байдужа?

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

безнадійний кандидат це той який немає жодних шансів виграти президентські перегони, в світлі цієї логіки, дійсно для чого голосувати за безнадійного кандидата. і не вина людей в тому, що в тимошенко низька підтримка, це тимошенко не змогла своїми діями здобути більше прихильників...

не формалізуйте.

семантика на вашому боці, але мої сенси мали на увазі інше.

і, впевненна, ви то зрозуміли.

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко - депутат с 1998го года
Порошенко - депутат с 1998го года

Помимо этого они занимали самые высокие посты в государстве. Олигарх. И "нищая". 
О какой новой системе они говорят? О каких изменениях может идти речь? Это именно они соучастники того, что Украина скатилась до сегодняшнего состояния. Какие у них есть достижения на своих должностях?

Так чего же ожидают люди, которые проголосуют за них? Если у вас плохой результат, а вы продолжаете делать одно и то же, как можно ждать других результатов? (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Вы за "нормализацию отношений с Фашерашей в течении трех месяцев"?

 Да. Если нет возможности уничтожить врага (а её пока нет), надо искать возможности уйти от прямого столкновения. Это может быть что угодно, вплоть до подготовки к новой войне, но под прикрытием миролюбия.

 

 


2. Вы против проведения сейчас референдума по НАТО?

 Да. Этот референдум расколет сейчас страну.

Link to comment
Share on other sites

 Да. Если нет возможности уничтожить врага (а её пока нет), надо искать возможности уйти от прямого столкновения. Это может быть что угодно, вплоть до подготовки к новой войне, но под прикрытием миролюбия.

 

 

 Да. Этот референдум расколет сейчас страну.

уточніть: на які частини))))))) бо куди вже далі -я навіть і не знаю)))

 

чому ви говорите штампами і агітками?

Link to comment
Share on other sites

не формалізуйте.

семантика на вашому боці, але мої сенси мали на увазі інше.

і, впевненна, ви то зрозуміли.

добре, я вважаю тимошенко безнадійним кандидатом у вашому сенсі, ви в тому ж сенсі вважаєте безнадійним порошенка, тим не менше якщо б у юльки були реальні шанси виграти сьогоднішні перегони вже в першому турі, задля нормалізації та легалізації влади, я б без питань за неї обовязково проголосував, що не скажеш про вас і кандидата порошенка.

Link to comment
Share on other sites

добре, я вважаю тимошенко безнадійним кандидатом у вашому сенсі, ви в тому ж сенсі вважаєте безнадійним порошенка, тим не менше якщо б у юльки були реальні шанси виграти сьогоднішні перегони вже в першому турі, задля нормалізації та легалізації влади, я б без питань за неї обовязково проголосував, що не скажеш про вас і кандидата порошенка.

так, я маю принципи.

і приоритети.

я не вбачаю, що країні загрожує небезпека від двотурових виборів.

це приоритет.

і так, я не всеядна,  це -принцип.

 

Я можу помилятися в своєму ставленні до ситуації, але воно щире.

Link to comment
Share on other sites

Да. Если нет возможности уничтожить врага (а её пока нет), надо искать возможности уйти от прямого столкновения. Это может быть что угодно, вплоть до подготовки к новой войне, но под прикрытием миролюбия.

 

 Да. Этот референдум расколет сейчас страну.

Никто не призывает к прямой войне с Фашерашей. Но нормализация отношений с ней сейчас может быть только на условиях Путлера.

Поддерживая этот пункт вы поддерживаете Путлера.

 

О каком "расколе страны" вы говорите? Крымчане обидятся? Или сепаратисты Донбасса?

Сейчас, впервые за время существования Украины, вопрос о вступлении в НАТО может получить поддержку большинства населения.

 

Выступая против референдума по НАТО сейчас вы поддерживаете Путлера.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще то голосовать нужно за того кандидата платформа которого больше вам подходит.

И в первом и во втором туре.

Считаете что самое главное сейчас это урегулирование отношений с Фашерашей в течении трех месяцев - Порошенко ваш кандидат.

Считаете что референдум по НАТО не на часе - Порошенко ваш кандидат.

Считаете что после аннексии Крыма Украина должна сохранять тесное бизнес сотрудничество с Фашерашей - Порошенко ваш кандидат

Считаете что кто угодно лишь бы не Тимошенко - "кто угодно" ваш кандидат

 

Не зрозумів, ті ж люди які просрали Росії все можливе і неможливе претендують на владу бо у них є великий досвід просирів?  Геніально.

Link to comment
Share on other sites

так, я маю принципи.

і приоритети.

я не вбачаю, що країні загрожує небезпека від двотурових виборів.

це приоритет.

і так, я не всеядна,  це -принцип.

 

Я можу помилятися в своєму ставленні до ситуації, але воно щире.

сьогодні країні не потрібні вибори в два тури, як з політичного так і економічного боку, тим більше якщо результат все одно заздалегіть відомий.

а принципи? принципи важливі, але не тоді коли країну окуповує ворог і протрібно обовязково знаходити компроміс і порозуміння між всіма проукраїнськими силами.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно ж ясно що Юлія Володимирівна так же успішно боротиметься з Росією як успішно вона захищала Крим і проводила АТО. Так що просто не зрозуміло нащо їй давати можливості і далі витрачати людські життя у своїх приватних цілях.

Link to comment
Share on other sites

сьогодні країні не потрібні вибори в два тури, як з політичного так і економічного боку, тим більше якщо результат все одно заздалегіть відомий.

а принципи? принципи важливі, але не тоді коли країну окуповує ворог і протрібно обовязково знаходити компроміс і порозуміння між всіма проукраїнськими силами.

педро - это пропоросячья сила, а никак не проукраинская.. не тешь себя иллюзиями.

Link to comment
Share on other sites

сьогодні країні не потрібні вибори в два тури, як з політичного так і економічного боку, тим більше якщо результат все одно заздалегіть відомий.

а принципи? принципи важливі, але не тоді коли країну окуповує ворог і протрібно обовязково знаходити компроміс і порозуміння між всіма проукраїнськими силами.

1. це хто сказав? пропорошенківськи політтехнологі?

 

Демократії потрібні. Я за демократію.

 

2. результат крім Господа Бога невідомий нікому.)))

3. принципи важливі завжди, особливо тоді, коли країну окуповує ворог. жодного компромису з ним, і з колаборантами накшталт Порошенка.

Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2:  Перелік досягнень - в студію.

 

Мабуть, найбільше досягнення - газовий контракт з Кацапією. :weep:

кому? тобі? та чи ти вартий моєї уваги аби витрачати на тебе свій час?

Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2:  Перелік досягнень - в студію.

 

Мабуть, найбільше досягнення - газовий контракт з Кацапією. :weep:

Бинго! Это был первый контракт лишающий возможности президентам торговать независимостью Украины.

Европейский контракт, такой же как у немцев, итальянцев, поляков, австрийцев и т.д.

Но Янукович таки получил скидку себе на карман сдав на 40 лет базу в Севасе.

Но он ваш кандидат, поэтому для вас все в порядке ;o

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Европейский контракт, такой же как у немцев, итальянцев, поляков, австрийцев и т.д.

 

 

Слава, а дай ці контракти почитати. А то так упевнено розказуєш. Зразу видно що у тебе тексти є.

Link to comment
Share on other sites

безнадійний кандидат це той який немає жодних шансів виграти президентські перегони, в світлі цієї логіки, дійсно для чого голосувати за безнадійного кандидата. і не вина людей в тому, що в тимошенко низька підтримка, це тимошенко не змогла своїми діями здобути більше прихильників...

 

Тобто, критерій один - рейтинг, а пропозиції кандидатів пофік.

 

В нас ситуація не та, коли годиться будь-хто, аби був здатний забезпечити свій рейтинг і перемогти. Таке припустимо, якщо стан країни нічого собі, а претенденти розрізняються лише тактичними підходами щодо його покращення.

 

Але в Україні зараз дупа, навіть не беручі до уваги агресію. Головна проблема - існуюча система принципово не дозволить з неї вилізти, оскільки в кланово-олігархічну економіку не прийдуть інвестиції. А щоб хоча б наблизитися до країн "зліва", на перебудову інфраструктури, наприклад, нам за лічені роки потрібно залучити сотні мільярдів доларів. Якщо вони швидко не прийдуть і не підуть безпосередньо (й без неминучого розграбовування, як в існуючій системі) на заміну тепло-, водо-, електромереж, теплоізоляцію будівель, інше енергозбереження, відновлення і будівництво автошляхів і т.д. - нас очікує колапс і поглинання рештків країною "справа". Я проголосую за чорта лисого, якщо він запропонує імпорт та запровадження "під ключ" європейської системи організації життя замість напівфеодальної олігархічної. Це питання фізичного збереження країни.

 

Що пропонують лідери перегонів? Юля - саме це. Пєтя - жити по-новому з опорою на підримку олігархів, нормалізацією стосунків з країною-окупантом, та з позаблоковим статусом, що означає протекторат Росії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У тому то і справа, що у неї є Досягнення.

А у нього - нікуа.

В  тому,  що  знищила  економіку?  Порушила  торгове  сальдо -  курс  злетів.  Нажилася  на  курсі  і  усіх  кредитах,  імпортах.  Ні  разу  не  корупціонерка . Ми  з її  кредитів  ще  довго  вилізати  будемо. Про  газ  вже переговорено  мільйон  разів. Досягнення !

Link to comment
Share on other sites

Слава, а дай ці контракти почитати. А то так упевнено розказуєш. Зразу видно що у тебе тексти є.

Кацапотролю уже давал ссылки на статьи - формульное ценообразование и take it or pay it.

Но не в троля корм :D

Link to comment
Share on other sites

сьогодні країні не потрібні вибори в два тури, як з політичного так і економічного боку

Интересно почему? Как по мне, то выборы это хорошо и чем их больше, тем лучше. Это единственное время, когда политики и олигархи слушают народ и вбрасывают в экономику огромные деньги.

 

тим більше якщо результат все одно заздалегіть відомий.

Тогда зачем выборы, если президентов можно назначать по результатам соцопросов?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...