Перейти до змісту

ЧС з футболу 2014. Фінал 22:00 Німеччина - Аргентина


Ukraine

Recommended Posts

от що завжди дивувало в футболі- як в критичні моменти на ЧМ несподівано здає аутсайдер матчу, який грав на рівних з фаворитом, і фаворит з нічого вириває перемогу

Причому набір таких команд був обмежений. Були хронічні невдахи, як то Іспанія ( раніше, не зараз ), Англія та Югославія, які завжди отримували аванси, але все просерали, та хронічні  щасливчики, як бразильці, німці, італійці...

 

От атакували хорвати, атакували... А потім бац.... Спершу Срна помиляється в атаці, бо зіграв дивовижно недбало, тут же Чорлука отримує жовту, бо вдвох з партнером дозволили бразильцям контратакувати після помилки Срни ( повезло, що штрафний не забили), майже одразу через явну херню дали пенальті, який Плетикоса на 99% взяв, але якимось дивом м'яч все одне опинився в сітці... Карма...

 

Карма, бо у футбол грають надто велика кількість гравців на полі. Це як бридж проти ....нехай преферансу... все вирішує виключно майстерність, яка весь час підсумовується та підсумовується...

Link to comment
Share on other sites

знову ж..... гол то красивий, але як мяч відібрали у центрі?

 

просто кидонув хорвата через стегно як у самбо

пздц який скандальний початок

 

я не заметил там нарушения

Link to comment
Share on other sites

знову ж..... гол то красивий, але як мяч відібрали у центрі?

 

просто кидонув хорвата через стегно як у самбо

пздц який скандальний початок

То то не тільки мені здається що господарів тягнуть японамать за вуха? Я ще розумію ПД.Африку.але бразилів? ;o

Link to comment
Share on other sites

То то не тільки мені здається що господарів тягнуть японамать за вуха? Я ще розумію ПД.Африку.але бразилів? ;o

там сан пауло и так бастует....

завтра метро работать не будет :D

Link to comment
Share on other sites

САМЕ ТАК(с ФТЕБА)...кудато делся....удивительно.....може завтра после завтра обїявится....кстати он с Лондона тоже.

привіт, тут я :)

в мене часу часто бракує слідкувати за фбетом, а якщо пропустиш тур потім шансів наздогнати лідерів майже намає,

тому який сенс приймати участь без можливості перемогти B-)

 

по сьогоднішній грі, сподобалась дисциплінованість хорватів, але це помоєму їхня межа, тим бльше тримати таку концентрацію всі 90хв неможливо, тому як би вони не грали але провали в грі будуть, як наслідок суперник буде цим користуватись. по голах не можу зрозуміти чи це плетікоса такий лошок, чи мяч занадто цікавий?

що до бразил, не ставив би я на їх чемпіонство, грають на куражі коли іде гра, але при серйозншому опоненті, коли треба буде холоднокровність інхо їм буде важко зібратись і грати раціонально.

Link to comment
Share on other sites

привіт, тут я :)

в мене часу часто бракує слідкувати за фбетом, а якщо пропустиш тур потім шансів наздогнати лідерів майже намає,

тому який сенс приймати участь без можливості перемогти B-)

 

по сьогоднішній грі, сподобалась дисциплінованість хорватів, але це помоєму їхня межа, тим бльше тримати таку концентрацію всі 90хв неможливо, тому як би вони не грали але провали в грі будуть, як наслідок суперник буде цим користуватись. по голах не можу зрозуміти чи це плетікоса такий лошок, чи мяч занадто цікавий?

що до бразил, не ставив би я на їх чемпіонство, грають на куражі коли іде гра, але при серйозншому опоненті, коли треба буде холоднокровність інхо їм буде важко зібратись і грати раціонально.

А  ну  бігом на   http://www.fbet.org.ua/index.php?m=55&mday=1966  тильки один матч пропустив.

Link to comment
Share on other sites

ти не розумієш про що кажеш...рахувати ти будеш? а там автоматично

саме так ми починали..на фупі...але цеколи пару людей...а коли їх 46 як зараз?

а... я туда и не заходила. смотрю там все свои, ок, зарегистрируюсь

Link to comment
Share on other sites

а... я туда и не заходила. смотрю там все свои, ок, зарегистрируюсь

та там все свои....

 

в осном все с уаполитика...фупа ...супа..дурдома....

 

и несколько друзей зарегёных на тех сайтах...

 

были людишки с уа футбола и динамо от шурика...но папонтовались...нифига не получилось у них и свалили...осталось пару человек действительно фанов прогнозов.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...