Перейти до змісту

Хто довго в карантині?


Гість Хома

Recommended Posts

от бестолкойка!

правельно песать - бабужга! 

 

я только шоб не было тавтологии бо там дальше шло "га"

 

пустіте бабужку, га?

 

и было бы невдобняк такое повторение "г" и еще раз "г" буквально рядом

http://kolobok.us/smiles/remake/shok.gif

Link to comment
Share on other sites

Дідуса на нари, пардон, в Клюб ФУП. Набагато достойніший новоспечених цуцундерівських членкинь з членкунами. :tu:

 

 

дидузь конечно юзер авторитетный (ц) , но похоже вы можете определить мерило, для понимания "набагато достойниший" ? 

мне сдается не стоит х**нёй страдать  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

дидузь конечно юзер авторитетный (ц) , но похоже вы можете определить мерило, для понимания "набагато достойниший" ? 

мне сдается не стоит х**нёй страдать  :pleasant:

Мабуть ви краще мене знаєте, що таке х**ня, якщо маєте для неї критерії. Не варто на себе перетягувати ковдру. Я не знаю, що мало статися на форумі, що з нього втік модер. Мабуть - та ж х**ня страждающа. Тому залиште свої страждання при собі. Достатньо тут юзеркинь із 80 постами у Клюб, яких знають тіке цуцундерівці і ніхто більше. Тільки велике прохання, щоб тут щоденно не плодилися теми "Янко ушла!", "Янко прішла!", "Янко снова ушла!", бо це буде другий цуцундер. До речі, цю юзеркиню я жодного разу на цуцундері не помітила у політичних гілочках. Мабуть політика - то не її коньок.

Link to comment
Share on other sites

Мабуть ви краще мене знаєте, що таке х**ня, якщо маєте для неї критерії. Не варто на себе перетягувати ковдру. Я не знаю, що мало статися на форумі, що з нього втік модер. Мабуть - та ж х**ня страждающа. Тому залиште свої страждання при собі. Достатньо тут юзеркинь із 80 постами у Клюб, яких знають тіке цуцундерівці і ніхто більше. Тільки велике прохання, щоб тут щоденно не плодилися теми "Янко ушла!", "Янко прішла!", "Янко снова ушла!", бо це буде другий цуцундер. До речі, цю юзеркиню я жодного разу на цуцундері не помітила у політичних гілочках. Мабуть політика - то не її коньок.

 

мабуть не треба срачі влаштовувати на кожному кроці, уймітєсь вже

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Разве я просил Вашего совета на кшталт шо мне делать, шо менять? Мой вопрос предполагает два ответа - да или нет, всё. 

 

Мацквiчi анi такiє. Так i наравят заскачiть с парєбрiка в пiреднiє  двєрi.

 

Тримай дві відповіді:

атвет №1 - Так

атвет №2 - Нi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...