Перейти до змісту

После бала...после бала....после бала...


Mrs_W

Recommended Posts

І ще раз скажу. Єдиний спосіб позбутися цих облич це перевибори Верховної Ради. Очевидна річ по-моєму.

они уже проплатили себе пожизненные абонементы в раду.

не надо быть наивным. тут вам не здесь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звiдки така iнформацiя?

Iмхо - хавають 100%. Про вкусноту - пi-пi-пi.

 

 

Наскільки і я розумію це округлений результат Порошенка. І замаскований натяк на те що Юлія Володимирівна з Ренатом Леондовичем би ні за яких обставин срати на одному гектарі не сіла. 

Link to comment
Share on other sites

Якби всі ці люди були у ЮВТ на святі, ми б почули від тих самих форумців і їхніх товаришів купу кошерних виправдань :nose3:

Тимошенко нкогда не была президентом Украины, и никогда не присягала на верность народу, и никогда не произносила инаугурационные речи.

Поэтому вы не знаете, какими кошерными были бы оправдания ее сторонников и были бы вообще.

Не нужно употреблять сослогательное наклонение относительно первых лиц страны.

Если бы да кабы это начало поговорки, а не дискуссия о том, что происходит здесь и сейчас.

Link to comment
Share on other sites

они уже проплатили себе пожизненные абонементы в раду.

не надо быть наивным. тут вам не здесь.

 

І там і тут іде завгодно все залежить від волі виборців. Особливо коли вона висловлена мільйонами голосів. Такі речі дуже важко підробляти. Я б сказав - неможливо.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки і я розумію це округлений результат Порошенка. І замаскований натяк на те що Юлія Володимирівна з Ренатом Леондовичем би ні за яких обставин срати на одному гектарі не сіла.

 

Пересмикування. Там ситуативних 30% не менше.
Link to comment
Share on other sites

:weep:

Ну так що, перевибори у ВР назріли і перезріли? Правильно я розумію логіку ТС?

Юльки та свободівці в своїй більшості вважають перевибори ВР недочасними. Вони вважають, що саме оцей склад Ради має контролювати нового преза. Оці Єфремови, Новінські, Колєснікови :gigi: .

Ну й гівном завжди буде привід покидатися :lol2: .

 

З.І. Цікаво виходить. Юльки мали 100 днів абсолютної влади в країні і не зробили НІЧОГО, щоб прибрати ці остогидлі пики з політичного олімпу України. А зараз гівном сходять, що побачили їх на інавгурації, де вони гарантовано мали засвітитись :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чому? Самі одіозні фігури українці таки потроху вичищають. Хоча на жаль не швидко і не без помилок.

Можливо. Але тим особам не обов'язково самим сидiти в Радi. Там можуть бути профiнансованi ними партiйцi,
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep:

Юльки та свободівці в своїй більшості вважають перевибори ВР недочасними. Вони вважають, що саме оцей склад Ради має контролювати нового преза. Оці Єфремови, Новінські, Колєснікови :gigi: .

 

 

 

Таку точку зору дуже важко захищати. Не зрозуміло чому нова ВР не зможе контролювати Президента. Так що я не думаю що це надовго.

Link to comment
Share on other sites

Тут логіка яка?

Якщо Ахмєтов на святі в Юлі, то це пазітів - вона здатна домовлятися з різними силами.

Якщо він на святі в Петі, то це означає, що він в долі, а Петя корумпований гад.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep:

Юльки та свободівці в своїй більшості вважають перевибори ВР недочасними. Вони вважають, що саме оцей склад Ради має контролювати нового преза. Оці Єфремови, Новінські, Колєснікови :gigi: .

Ну й гівном завжди буде привід покидатися :lol2: .

 

З.І. Цікаво виходить. Юльки мали 100 днів абсолютної влади в країні і не зробили НІЧОГО, щоб прибрати ці остогидлі пики з політичного олімпу України. А зараз гівном сходять, що побачили їх на інавгурації, де вони гарантовано мали засвітитись :weep:

 

 

Деяких прибрали. На жаль переважно кулуарними методами. Себто депутатським міжсобойчиком а не апеляцією до народа.

Link to comment
Share on other sites

Тут логіка яка?

Якщо Ахмєтов на святі в Юлі, то це пазітів - вона здатна домовлятися з різними силами.

Якщо він на святі в Петі, то це означає, що він в долі, а Петя корумпований гад.

 

Ми не знаємо що точно б казала Mrs_W  при президенті Тимошенко, але точно можемо сказати що президент Тимошенко не була б розв`язанням цієї проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Таку точку зору дуже важко захищати. Не зрозуміло чому нова ВР не зможе контролювати Президента. Так що я не думаю що це надовго.

Юлькам не звикати захищати абсурдні постулати. Метод простий і мільйон разів випробуваний: включають гівномети і вперед без оглядки на тили :lol2: .

Я не думаю, що найближчим часом юльки відмовляться від захисту цього складу ВР. Все просто: перевибори ВР ось прямо зараз - це цвях у труну БЮТу та Свободи. Через рік народ почне забувати тотальні просери бютошобли, почнуться проблеми, які можна буде списати на Петю - тоді в бютошобли з"явиться шанс.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і партійцям не обов`язково брати брудні гроші.

В принципi людям буде по голосуванням депутатiв видно взяв чи не взяв. Эволюцiйна чистка можлива при вiдкритих списках партiй, або по мажоритарнiй системi.
Link to comment
Share on other sites

Юлькам не звикати захищати абсурдні постулати. Метод простий і мільйон разів випробуваний: включають гівномети і вперед без оглядки на тили :lol2: .

Я не думаю, що найближчим часом юльки відмовляться від захисту цього складу ВР. Все просто: перевибори ВР ось прямо зараз - це цвях у труну БЮТу та Свободи. Через рік народ почне забувати тотальні просери бютошобли, почнуться проблеми, які можна буде списати на Петю - тоді в бютошобли з"явиться шанс.

 

Ну це вже проблеми Петра Олексійовича. Тим більше що на прикладі Ющенка він точно знає як і що буде робитися для його усунення.

Link to comment
Share on other sites

Деяких прибрали. На жаль переважно кулуарними методами. Себто депутатським міжсобойчиком а не апеляцією до народа.

 

що воно за процедура така?

зібрати під ВР натовп зі списами і викинути гадів з другого поверху на списи?

Link to comment
Share on other sites

В принципi людям буде по голосуванням депутатiв видно взяв чи не взяв. Эволюцiйна чистка можлива при вiдкритих списках партiй, або по мажоритарнiй системi.

 

Саме так. Мені вестмінстерська система при всіх її недоліках здається таки найкращою.

Link to comment
Share on other sites

що воно за процедура така?

зібрати під ВР натовп зі списами і викинути гадів з другого поверху на списи?

 

Мені подобається хід твоїх думок, але я не до кінця довіряю охлократії. Думаю цілком би вистачило новиx виборів.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Вот зашибись ветки.. Да , выглядит хреноватенько. По уму вообще не надо было фуршет мутить. Но реакции уже даже не смешны.. Ааа глядите, Порошенко одел белую рубашку, а в стране война!!! Порошенко пожал руку пуйлу.. Предатель!! Ведь надо было с разбегу ногой по яйцам!!! Пофигу на последствия, зато это выглядело бы круто.. Всегда нравились эпизоды из жизни мафии, когда два дона обнимались и клялись друг другу в вечной дружбе, а на следующий день один другого вырезал до пятого колена.. А сидеть на форумах и твиттерах и требовать удушения ахмета в прямом эфире.. Ну круто, че..
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

дело же совсем в другом, в отношении тех кто собрался "жити по новому" к тем, кто заставлял всех "терпеть по старому".

И никакие протокольные дела не оправдывают Луценко ржущего с Ахметовым.

Вон Путин по протоколу приехал в Нормандию, а тот же Кэмэрон продемонтрировал к нему отношение не подав руки. Хотя Путин особо ничего против Англии не сделал.

Но есть достоинство, честь, принципы.

А тут...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...