Перейти до змісту

Президент України доручив провести і протягом доби доповісти про результати розслідування щодо осіб, які представлялися помічниками голови СБУ


outsider

Recommended Posts

Президент України Петро Порошенко дав доручення голові Служби безпеки України та Генеральному прокурору провести і протягом доби доповісти про результати розслідування щодо осіб, які від імені голови СБУ в м. Дніпропетровську вчиняли дії, що підпадають під статтю Кримінального кодексу.

 

http://president.gov.ua/news/30515.html

Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо ви українські патріоти, то обзивати президента, за якого проголосувало 55% українців - це зачіпати й почуття цих 55% українців.

Може почекаєте бодай 100 днів, а вже потім увімкнете свої каломети?

га?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо ви українські патріоти, то обзивати президента, за якого проголосувало 55% українців - це зачіпати й почуття цих 55% українців.

Може почекаєте бодай 100 днів, а вже потім увімкнете свої каломети?

га?

 

юльок так не може, він лусне від внутрішнього тиску через добу  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Президент України доручив провести і протягом доби доповісти про результати розслідування щодо осіб, які представлялися помічниками голови СБУ

 

Хтось, мабуть, хтiв на президентскому полi якусь копiйчинку зрубити? От йому яйцi зараз вже вiдкрутять.

 

Таке враження, що презу немає чим зайнятися, як особисто фармазонiв у Дніпрі ловити.

Щось я цього не розумiю.

Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо ви українські патріоти, то обзивати президента, за якого проголосувало 55% українців - це зачіпати й почуття цих 55% українців.

Може почекаєте бодай 100 днів, а вже потім увімкнете свої каломети?

га?

я один из этих 55% и что ? Я не фанат Порошенко. Я его выбрал, чтоб он работал,

а не тянул му-му. Я украинский патриот, я люблю Украину.

Link to comment
Share on other sites

Хтось, мабуть, хтiв на президентскому полi якусь копiйчинку зрубити? От йому яйцi зараз вже вiдкрутять.

 

Таке враження, що презу немає чим зайнятися, як особисто фармазонiв у Дніпрі ловити.

Щось я цього не розумiю.

 

ніхто не розуміє 

Link to comment
Share on other sites

а чо там розуміти

Петя коли Вітальку торгував, пообіцяв йому СБУ залишити як кормушку

але Бєні Петя теж обіцяв його кормушку не чіпати

 

і от вийшло, що пацани не поділили кормушки. Папа должен разруліть

 

шонеясно?  і скажіть що не так було   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо ви українські патріоти, то обзивати президента, за якого проголосувало 55% українців - це зачіпати й почуття цих 55% українців.

Може почекаєте бодай 100 днів, а вже потім увімкнете свої каломети?

га?

 

100 днів це в мирний час. У Пороха нема 100 днів, він має діяти вже ,якщо не хоче випередити рекорд Януковича. Якщо ж він діє, а про це ніхто не знає, значить треба пиздити його прес-службу, що не вміє налагодити комунікації із ЗМІ.

 

Комунікації - це не вибовкування держтаємниць. Це елементарне відчуття що в країні є Президент.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

СБУ отмажутся 200%. Но вот если повторится.... В общем пистец будет наливайченке. запрет КПУ не спасет его жопу.

И да - Кличку (я за него тоже голосовал) - лучше выйти и высказать публично свое мнение, если он "пацан". Так мол и так - я против любых незаконных действий- все кто приходит от моего имени - "ебошьте очередями в голову"

Link to comment
Share on other sites

а чо там розуміти

Петя коли Вітальку торгував, пообіцяв йому СБУ залишити як кормушку

але Бєні Петя теж обіцяв його кормушку не чіпати

 

і от вийшло, що пацани не поділили кормушки. Папа должен разруліть

 

шонеясно?  і скажіть що не так було   :gigi:

 

ну, и кто вам доктор ишаков, майдаунам дохтор,

то з дрыщом муйданыте, то з баксьором, то з гарынычьом, то з поросям  :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

СБУ отмажутся 200%. Но вот если повторится.... В общем пистец будет наливайченке. запрет КПУ не спасет его жопу.

И да - Кличку (я за него тоже голосовал) - лучше выйти и высказать публично свое мнение, если он "пацан". Так мол и так - я против любых незаконных действий- все кто приходит от моего имени - "ебошьте очередями в голову"

 

 

а завтра и подивимось, кто выйдет на майдан к юзерам

Link to comment
Share on other sites

а Фьодорича можна було із його 49% ???

 

та і Тимошенко було 47%

 

але ж дрищі, дрищі, так непатріотично   :(

Зараз  війна.  ВІЙНА!  І  ворог  під  боком.  Розуму  і  честі  бракує  тим,  хто  зараз  продовжує  міжусобицю  за  щоденною  рознарядкою.

Link to comment
Share on other sites

Зараз  війна.  ВІЙНА!  І  ворог  під  боком.  Розуму  і  честі  бракує  тим,  хто  зараз  продовжує  міжусобицю  за  щоденною  рознарядкою.

 

 

а місяць тому не війна була?

і що творили дрищі?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...