Перейти до змісту

Если так дальше будет развиваться ситуация...


(---.sportsman)

Recommended Posts

в тому що українці дуже наївні та в середньому не дуже розумні.

Тада, овощ сЬипал аж пятки засверкали :), теперь на овощебазе отсвечивает в ошейнике. Весь мир раком поставили, все аккуратно сложенные кирпичики рухнули, и обамычи с меркелями в окуеных раздумиях... Пуйло вообще в транс ушел, пытается собрать картинку.

А так да, наивные )))).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

порох настока туповат?

Не думаю. Ну если и да, то его взбодрят любители авиации в штатском со стороны Атлантики! Расклад пошел намного суровей чем при данылыче или пчеловоде... по этой причине и грусть в его глазах :)

Но это так, предположения )

Link to comment
Share on other sites

Тада, овощ сЬипал аж пятки засверкали :), теперь на овощебазе отсвечивает в ошейнике. Весь мир раком поставили, все аккуратно сложенные кирпичики рухнули, и обамычи с меркелями в окуеных раздумиях... Пуйло вообще в транс ушел, пытается собрать картинку.

А так да, наивные )))).

 

 І що? Комусь легче від цього жити стало?

Link to comment
Share on other sites

Добровольчий спецбатальйон "Азов" пiд командуванням Андрiя Бiлецького сьогоднi поповнився 23-ма бiйцями-добровольцями з Грузiї. I це лише початок у створеннi широкомасштабного антиросiйського фронту.

 

Надо не спешить а дать возможность всем желающим повоевать с Россией подключится. А то если быстро кончить колорадов, не хватит сил Моськву захватить. 

 

10473975_457711444372867_401769259991642

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Главу Люстраційного комітету Єгора Соболєва викликали на допит.


Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.



http://img.pravda.com/images/doc/b/4/b455b24--------.jpg

 

"Держава нарешті оцінила мої зусилля в очищенні судів. Старший слідчий з особливо важливих справ київської міліції Плюшкін прислав мені мейл: "Прошу прибути для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погрози суддям Верховного суду та захоплення будівлі Верховного суду", - повідомив Соболєв.


"Я так розумію, йдеться про квітневу зустріч з нами "смотрящіх" за судовою системою від Віктора Януковича. Тоді в них вистачило нахабства зібратися на так званий "з'їзд суддів" з метою перепризначити себе на посади. Ми їх переконали розійтися, а потім звільнили законом. Ще тодішній голова АП Сергій Пашинський пообіцяв мені кримінальну справу і порадив шукати адвоката", - додав він.


 "Що тут скажеш? Молодець, (Пашинський) дотримав слово",  - зазначив Соболєв.


"Але, старший слідчий Плюшкін, я не бачу сенсу "прибути" до Вас. Хочете - вручайте мені повістку в установленому законом порядку. А краще займіться справді особливо важливими справами", - додав він.


Українська правда


Все про: судикримінал


Link to comment
Share on other sites

Юля что-то знала, когда это говорила.

И никто не утверждает, что Майдан будет ЗА кого бы то ни было. Он будет ПРОТИВ. В первую очередь против Пети.

 

Если то, о чем сегодня заявил Сенченко, соответствует позиции Тимошенко, то выступление "против" может Вас лично удивить... B-)

Змінено користувачем Elena
Link to comment
Share on other sites

Добровольчий спецбатальйон "Азов" пiд командуванням Андрiя Бiлецького сьогоднi поповнився 23-ма бiйцями-добровольцями з Грузiї. I це лише початок у створеннi широкомасштабного антиросiйського фронту.

 

это они, мягко говоря, не подумамши. Какой прекрасный повод у рашки поволать "хунта не справляется, уже зовет наемников! а мы же об этом говорили, а вы не верили!" - и ты ды.

:(:fp1:

ну приняли - ма-ла-цы!!! но блин орать-то об этом нафуя

Link to comment
Share on other sites

Юля что-то знала, когда это говорила.

И никто не утверждает, что Майдан будет ЗА кого бы то ни было. Он будет ПРОТИВ. В первую очередь против Пети.

Петя не фігура...

Майдан буде проти ДЕРЖАВИ !!! Проти усього державного правління яке є в країні.

 

п.с. і він точно не буде мирним.

Link to comment
Share on other sites

Дело в том, господа, что на основные ресурсы сели такие гниды, как и прежде, ну там таможня, налоговая, нефть, газ, уголь, квоты и тд, тарифы откатов не то чтобы ликвидировались, нихуя, они возросли!!! А в некоторых ведомствах засели откровенные шакалы и это уже при новой то честной и справедливой власти...

 

Это просто ахуеть товарищи...

Link to comment
Share on other sites

сьогодні я забашляв мусорам бабло для того щоб мого батю не посадили в тюрму за те чого він не робив.

зуб даю. не пижжу.

 

п.с. ніхуя не змінилося.

п.п.с. настуний майдан буде кривавим.

будуть спалені і знищені усі держустанови...

 

п.п.с. тьху-тьху-тьху....

 

 А ми сьодня менту за перевірку підприємства декілька штук віддали. Перемога!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...