Перейти до змісту

Тимошенко здала кров для військових


Ali(UA)

Recommended Posts

Мне вообще поибать на политиков, мрази все!

Ипать их надо периодически, и мордой в говно тыкать, дрочилово приведет к хуйлостану на потобии раши!

Так шо в Книге правильно написано-не сотвори себе кумира.

Link to comment
Share on other sites

а ці лобуряки завзяті? :nose3:

 

 

http://i6.pixs.ru/storage/4/5/6/wtPicturef_3347249_12895456.jpg

В полном составе...

 

Юлія Тимошенко та депутати «Батьківщини» здали кров для військових (оновлено, додано фото)
08 Лип 2014, 12:14

 

Народні  депутати з фракції «Батьківщина» на чолі з лідером партії  Юлією Тимошенко здали кров для потреб української армії та бійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.  

Тимошенко висловила вдячність громадянам України за підтримку військовослужбовців, які беруть участь у захисті територій Донецької та Луганської областей.

“Я дякую кожному, хто передає продукти, хто допомагає одягом, хто купує бронежилети і шоломи, хто купує воду і передає її на передову. Я дякую кожному українцю, який сьогодні не знаходиться осторонь від допомоги нашій армії, нашим добровольцям, всім, хто сьогодні боронить Україну. Я вважаю, що свята справа кожного з нас – допомогти сьогодні всім, чим ми можемо. Крім того я пишаюся кожним українцем, який сьогодні перераховує може й невеличкі, але дуже важливі кошти на допомогу армії, Національній гвардії, нашим добровольцям”, – зазначила  Юлія Тимошенко сьогодні у Київському міському центрі крові, де вона разом з членами своєї партії, особисто здала 400 мл крові на потреби постраждалих у бойових діях на Сході України. З ініціативою здати кров для української армії виступили депутати від фракції «Батьківщина».

Зокрема, здавати кров прийшли народні депутати Іван Кириленко, Микола Катеринчук, Олександра Кужель, Андрій Сенченко, Олександр Чубатенко, Лілія Гриневич, Олександр Абдуллін. Голова ГО "Батьківщина молода" Іван Крулько, депутат Київської міської ради Тетяна Мєліхова.

Очікується, що протягом дня кров здадуть всі члени фракції "Батьківщина".

Лідер партії “Батьківщина” наголосила на важкій та відповідальній місії українських лікарів, які допомагають військовим.

Link to comment
Share on other sites

“Я дякую кожному, хто передає продукти, хто допомагає одягом, хто купує бронежилети і шоломи, хто купує воду і передає її на передову. Я дякую кожному українцю, який сьогодні не знаходиться осторонь від допомоги нашій армії, нашим добровольцям, всім, хто сьогодні боронить Україну. Я вважаю, що свята справа кожного з нас – допомогти сьогодні всім, чим ми можемо. Крім того я пишаюся кожним українцем, який сьогодні перераховує може й невеличкі, але дуже важливі кошти на допомогу армії, Національній гвардії, нашим добровольцям”, – зазначила Юлія Тимошенко сьогодні у Київському міському центрі крові, де вона разом з членами своєї партії, особисто здала 400 мл крові на потреби постраждалих у бойових діях на Сході України. З ініціативою здати кров для української армії виступили депутати від фракції «Батьківщина».

 

Денег жалко сдать? пипец. люди сами все помогали, а эта тварь пиарится!

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

“Я дякую кожному, хто передає продукти, хто допомагає одягом, хто купує бронежилети і шоломи, хто купує воду і передає її на передову. Я дякую кожному українцю, який сьогодні не знаходиться осторонь від допомоги нашій армії, нашим добровольцям, всім, хто сьогодні боронить Україну. Я вважаю, що свята справа кожного з нас – допомогти сьогодні всім, чим ми можемо. Крім того я пишаюся кожним українцем, який сьогодні перераховує може й невеличкі, але дуже важливі кошти на допомогу армії, Національній гвардії, нашим добровольцям”, – зазначила Юлія Тимошенко сьогодні у Київському міському центрі крові, де вона разом з членами своєї партії, особисто здала 400 мл крові на потреби постраждалих у бойових діях на Сході України. З ініціативою здати кров для української армії виступили депутати від фракції «Батьківщина».

 

Денег жалко сдать? пипец. люди сами все помогали, а эта тварь пиарится!

Ожило косате.Знову піариться,сучка.Люди тисячами і гроші здаютьі кров і ніхто в груди не б"є.що вони такі патріотичні.тільки за такий низький піар Туровської треба в морду бити верхівку убютків.Цілком зійшли на пси. :X

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

“Я дякую кожному, хто передає продукти, хто допомагає одягом, хто купує бронежилети і шоломи, хто купує воду і передає її на передову. Я дякую кожному українцю, який сьогодні не знаходиться осторонь від допомоги нашій армії, нашим добровольцям, всім, хто сьогодні боронить Україну. Я вважаю, що свята справа кожного з нас – допомогти сьогодні всім, чим ми можемо. Крім того я пишаюся кожним українцем, який сьогодні перераховує може й невеличкі, але дуже важливі кошти на допомогу армії, Національній гвардії, нашим добровольцям”, – зазначила Юлія Тимошенко сьогодні у Київському міському центрі крові, де вона разом з членами своєї партії, особисто здала 400 мл крові на потреби постраждалих у бойових діях на Сході України. З ініціативою здати кров для української армії виступили депутати від фракції «Батьківщина».

 

Денег жалко сдать? пипец. люди сами все помогали, а эта тварь пиарится!

Дебил, вот зачем тварью ее называть?

Она тебе в борщ насрала?

Откуда ты знаешь сколько Тимошенко своих заплатила?   :fool:

И не пиарилась...

Link to comment
Share on other sites

Да не только кровь. ПОчитайте что тут бабусь притащил. Она дякуе людям что они и броники и шлемы и воду передают! а где эта тварь была? да с ее возможностями там всю армию можно одеть и вооружить.

 

Дякуе вона, тварь.


Дебил, вот зачем тварью ее называть?
Она тебе в борщ насрала?

Откуда ты знаешь сколько Тимошенко своих заплатила?   :fool:

И не пиарилась...

 а пусть бы и написала! как люди делают. с Чеками из супермаркета! с списком того что она передала! это не кровь здать на фотку.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дебил, вот зачем тварью ее называть?

Она тебе в борщ насрала?

Откуда ты знаешь сколько Тимошенко своих заплатила?   :fool:

И не пиарилась...

То нахер та показова здача крові? Хоче ще пару процентів відняьти від рейтингу? Бог в поміч B-)

Link to comment
Share on other sites

То нахер та показова здача крові? Хоче ще пару процентів відняьти від рейтингу? Бог в поміч B-)

Я навіть думаю,що то не її інціатива,а ТУПЕЗНИХ пропагандонів з Туровської.ТУПЕЗНИХ.

Link to comment
Share on other sites

Петя може і саму маму в цирк здати, за бабло.

 

а петін папа іще живий? якщо так,то теж можна на органи пустити. Дрищі завжди класні поради дають  :tu:

Ти де дрища побачив? деліріум? :fp1: А мамку здати-йому сам НАРОД дав 54% індульгенцію вивезти то гівенце на смітник історії. :) ......Ти я бачу і сепаратор знатний-про органи тут почав щось мекати :D Не забирай хліб у ЗЕЛО B-)

Link to comment
Share on other sites

Ти де дрища побачив? деліріум? :fp1: А мамку здати-йому сам НАРОД дав 54% індульгенцію вивезти то гівенце на смітник історії. :) ......Ти я бачу і сепаратор знатний-про органи тут почав щось мекати :D Не забирай хліб у ЗЕЛО B-)

 

дрищ-фантом   :fp1:

що діоксин із людями робить, верзе гамериканський педріот щось взагалі незвязне, про 54% які Петі доручили маму в цирк продати.  У США так погано із психіатричною допомогою?

Link to comment
Share on other sites

Народ здає давно кров і не робить це на виду,а Шморкля вирішила черговий раз попіаритися і викликає ця дешева акція тільки огиду.Краще би ця дура робила це без помпи і може би народ якось і спийняв...

Link to comment
Share on other sites

Да не только кровь. ПОчитайте что тут бабусь притащил. Она дякуе людям что они и броники и шлемы и воду передают! а где эта тварь была? да с ее возможностями там всю армию можно одеть и вооружить.

 

Дякуе вона, тварь.

 а пусть бы и написала! как люди делают. с Чеками из супермаркета! с списком того что она передала! это не кровь здать на фотку.

Чтобы юлефобы потом скавчали, что она пиарится?

ты или штаны одень или крест сними!

Link to comment
Share on other sites

Порошенко прибыл в Одессу и сдал кровь для пострадавших в столкновениях 2 мая 03.05.2014 | 13:11 Мне нравится 6

 

Кандидат на пост Президента Украины Петр Порошенко прибыл в Одессу для того чтобы выяснить на месте обстоятельства трагедии, которые произошли вчера.

 

Порошенко прибыл в Одессу После прилета в Одессу кандидат в Президенты сразу поехал к первой городской больнице, чтобы посетить пострадавших в ходе столкновений сторонников единства Украины.

 

Порошенко посетил реанимационное отделение вместе с лидером «Удара» Виталием Кличко и доверенным лицом кандидата в Президенты Юрием Луценко.

 

Кандидат на пост Президента Украины Петр Порошенко на Греческой площади возложил цветы в память о погибших 2 мая во время столкновений между сторонниками единства Украины и сепаратистами в Одессе. После этого он посетил Дом профсоюзов на Куликовом поле, где произошел пожар. Там кандидат в Президенты пообщался с представителями правоохранительных органов и гражданами.

 

В эти минуты, в отделении трансфузиологии Одесского областного клинического медицинского центра (Больница водников), кандидат в Президенты Порошенко сдает кровь для пострадавших во время столкновений 2 мая.
Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/914144-poroshenko-pribyil-v-odessu-i-sdal-krov-dlya-postradavshih-v-stolknoveniyah-2-maya.html

Link to comment
Share on other sites

А Юлька будучи презом?

 

Ты или штаны одень или крест сними! :fool:

та это типичная реакция дрыща - перднуть, а уж потом думать, что сказало.. просто реакция на слово "юлька" - рефлекс, как у павловской собачки.. :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

два долбоеба-показушника, что йуля, что порох.

причем последний в этой ситуации даже большй долбоеп - он глава государства, больше дел нет в стране? самое большее, что он может для страны сделать, это сдать пол-литра крови? ну так может сразу на органы разобрать нахер обоих?

еще бы лопатой помахали в окопах и бтр из грязюки потолкали бы, как дрищ пожарку в свое время.

 

 

А! Пардон, я пропустил, что порох это сделал ДО того, как стал президентом.

Так что насчет претензий к президенту я неправ.

 

Ну а йуля все равно голимая показушница. :pleasant:

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

два долбоеба-показушника, что йуля, что порох.

причем последний в этой ситуации даже большй долбоеп - он глава государства, больше дел нет в стране? самое большее, что он может для страны сделать, это сдать пол-литра крови? ну так может сразу на органы разобрать нахер обоих?

еще бы лопатой помахали в окопах и бтр из грязюки потолкали бы, как дрищ пожарку в свое время.

Ну вообще то Юля организовала партию Батькившина сдать кровь...

Сколько жизней спасли,  не?

 

А вот Педро только для ПИАРА, поскольку кровь диабетика не годится для использования...

Link to comment
Share on other sites

Дидусь, это ВСЁ голимая показуха, так как возможности ЭТИХ людей выходят ДАЛЕКО за рамки сдачи крови. Это все равно что капитан лайнера пойдет крутить гайки в трюм или палубу драить. Т.е. он может быть даже очень неплохо эти гайки подкрутит или подраит палубу, но проблема в том, что кочегар или матрос не смогут вместо него рулить кораблем.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...