Перейти до змісту

Снимаем маски :) ФУП


dmsnet

Recommended Posts

короче я чайник полнейший.....там профи...трут своё....

 

понятно только одно....афтар нашёл пидара хуйлостановца который банил поукраинцев(в том числе и меня)..пачками,и выпускал быдло...

Link to comment
Share on other sites

короче я чайник полнейший.....там профи...трут своё....

 

понятно только одно....афтар нашёл пидара хуйлостановца который банил поукраинцев(в том числе и меня)..пачками,и выпускал быдло...

так чего тянет - нужно назвать имя

Link to comment
Share on other sites

так чего тянет - нужно назвать имя

х\з

все кто бонбы кидает обычно придерживаются такой тактики....поддерживают интерес до последнего.

кстати, сейчас pravda на ФУПе

пожаловались :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Мені особливо подобається Зорьков в цьому списку... він стільки часу прикидався йобнутим ідейним.

 

До речі а по старих банах нічого не чути? Мене були в пісочниці забанили в темну на 999

Link to comment
Share on other sites

типичная гэбешная операция- одни готовили дыры, другие ими пользовались для разбана третьих, третьи сейчас резвятся вовсю, притула прикидывается невинной дурочкой. каждый выполняет свою работу и не должен знать ничего о других. организация налицо, версия хакера-одиночки не канает.
Link to comment
Share on other sites

До речі правильне питання: а як розбанені рашисти зразу дізнались про розбан? ))

мені наприклад нічого про завершення бану не приходило

 

І не повинно. Я свої 3*9 чатував, бо вони закінчувалися за 3 тижні до президентських виборів 25 травня. Розбанився... і побачив оголошення про фупоголік :)

Link to comment
Share on other sites

І не повинно. Я свої 3*9 чатував, бо вони закінчувалися за 3 тижні до президентських виборів 25 травня. Розбанився... і побачив оголошення про фупоголік :)

 

Во. А про розсилку листів "хакером" нічого в логах нібито немає. Значить він мав їхні контакти поза форумом, або їм просто скинули ранкову рознарядку )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...