Перейти до змісту

Як мене Дістав цей КИЇВ.


Recommended Posts

Приходить я вчилось в Києві і починає  хамити. З села вилізло з себе нічого не представляє а починає вчити як жити людині і особливо там вчити де нічого нерозбирається, до речі багато хто тут написав точно такеж село.

Киев то причем? Это же не он воспитывает такие экземпляры, он их только проявляет. Вот как вас :) 

Link to comment
Share on other sites

І діти такі самі у таких киян, тільки повітря спортити...  

 

пробачте, а у вас діти?

всі оточуючі їх також обзивають, навіть не бачачи?

всіх, без виключення?

у вас якесь дивне містечко.

до речі... за дітей... бидло ти.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Приходить я вчилось в Києві і починає  хамити. З села вилізло з себе нічого не представляє а починає вчити як жити людині і особливо там вчити де нічого нерозбирається, до речі багато хто тут написав точно такеж село.

 

Згадав Ляписiв: "Ти бил в Керчi? Не бил, так молчi!" (с)

Link to comment
Share on other sites

Про що я казав, з села втікло і оглохло від Київської прописки. Київська прописка на людей з бидлоту яка в селі не прижилась діє дуже дивно вони глохнуть і сліпнуть, стають хамами. 

 

Вас же надіюсь така правдива Характеристика не ображає?

Ти ху*лівське хамло! Я народився і 62 прожив в Києві. Якщо людина зкацаплена, як ти, то вона зкацаплена скрізь!

Link to comment
Share on other sites

Ти ху*лівське хамло! Я народився і 62 прожив в Києві. Якщо людина зкацаплена, як ти, то вона зкацаплена скрізь!

О псевдо патріот намалювався, атеїст і син комуніста, користь від тебе що знаєш як зброю дістати все інше чистої води комуніст.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Більшість що отримали Київську прописку приїзжають у своє село і так поводяться.

 

Ну і скажіть до чого тут кияни?

Вони що одні винні, що у нашій країні надмірна централізація? І що Київ єдине місто, яке збільшується, до того ж ненормально?

Непосидючим людям (ця риса може набувати як позитивної, так і негативної форми)  більше нема де себе проявити, це велика проблема, насправді.

 

І ваші знайомі хами, повенувшись у село, повертаються до себе "додому" з "хамського Києва",

а мені повертатись нікуди, бо це мій дім, і маю тут повсякчас терпіти ваших сільских знайомих з "київською пропискою"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О псевдо патріот намалювався, атеїст і син комуніста, користь від тебе що знаєш як зброю дістати все інше чистої води комуніст.

O, ху*ловець виліз!

Да, атеіст! І чим пишаюся! Без релігійного ху*ла в голові. І як офіцер запасу виконую свою роботу на визначеному місці. Без скавчання!

Вали в свій ху*лостан, де рабів божків сильно полюбяють.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То це своє село так їх виховало. До чого тут Київ?

Село тих людей вигнало бо вони не перевиховуються, так що мучайтесь. Їм здається, що у вас там швидкі і легкі гроші.

Link to comment
Share on other sites

А якби воно вчилося в Лондоні, ти б зненавидів англійців, так?

Я теж народився в обласному центрі, Війка. Люмперізм це прерогатив всіх великих міст, моє місто завжди було маленьке спокійне і схоже на Європейське навіть у Радянський час. 

O, ху*ловець виліз!

Да, атеіст! І чим пишаюся! Без релігійного ху*ла в голові. І як офіцер запасу виконую свою роботу на визначеному місці. Без скавчання!

Вали в свій ху*лостан, де рабів божків сильно полюбяють.

я бачу заділо, значить туди куди боляче нажав. 

Link to comment
Share on other sites

Асоціація коли чую КИЇВ, ми з Києва, одна хамло невігластво і завищена самооцінка.

 

с таким же успехом я (как киевлянин) могу сказать, что не-киевляне прут в Киеве как бульдозер на первой передаче и ленивым киевлянам до них далеко.

отакэот

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

с таким же успехом я (как киевлянин) могу сказать, что не-киевляне прут в Киеве как бульдозер на первой передаче и ленивым киевлянам до них далеко.

отакэот

 

и еще сильно дуются, шо коренные не выпрыгивают при виде их из штанов от щастя

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

vkhavr2 : 

Не кипишуй, нам військові потрібні , щоб захищали Україну, а що б  не вмирали від сердечних приступів. 

Змінено користувачем TimmiApostolMS
Link to comment
Share on other sites

Я теж народився в обласному центрі, Війка. Люмперізм це прерогатив всіх великих міст, моє місто завжди було маленьке спокійне і схоже на Європейське навіть у Радянський час. 

я бачу заділо, значить туди куди боляче нажав. 

На розумово неповноцінних та віруючих ображатися - гріх!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

с таким же успехом я (как киевлянин) могу сказать, что не-киевляне прут в Киеве как бульдозер на первой передаче и ленивым киевлянам до них далеко.

отакэот

Ти можеш казати що хочеш, але позиція морда кирпічом не робить цю людиною більш гідною, і не треба розказувати казки, які там більш талановиті, більш талановиті в нажаль в Київ не їдуть.

Link to comment
Share on other sites

На розумово неповноцінних та віруючих ображатися - гріх!

Як атеїсти люблять оперувати Християнською  етикою , навіть не підозрюючи, що без БОГА ця етика взагалі нелогічна.  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

талановиті не їдуть, талановиті тут народжуються  :gigi:

Талановиті вони всюди народжуються, А геніальність це взагалі хвороба. Людина мислить не так як всі, значить пошкоджені звязки якісь у мозку. А порушення звязків або не правильні це ж Хвороба?

Link to comment
Share on other sites

Асоціація коли чую КИЇВ, ми з Києва, одна хамло невігластво і завищена самооцінка.

може ты попадал на понаехавших в киев с донбасса например?? так да есть и такие....

есть и с других мест...наворовали бабла...купили квартирку в киеве....а потом удивляются когда им замечания киевские бабушки отвешивают за бросание бумажек мимо урн...как никак привычки то перевозят с собой....но многие наоборот принимают киев и перевоспитываются....всё от человека зависит....

да есть люди в киеве которые может и поднятым носом грят гдето в на переферии да мы с киева...но поверте большинство людей сдесь....достаточно культурны..толлерантны(может даже это и где то и не очень хорошо).....

но киев есть киев....он всё же столица...и он таки многих перемалывает....в плане того,что многие приезжие..таки принимают местные обычаи жизни,а не привизённые извне...

но и сами киевляне тоже перенимают много хорошего от приезжих.....

так что не всё так плохо.

Link to comment
Share on other sites

Про що я казав, з села втікло і оглохло від Київської прописки. Київська прописка на людей з бидлоту яка в селі не прижилась діє дуже дивно вони глохнуть і сліпнуть, стають хамами. 

 

Вас же надіюсь така правдива Характеристика не ображає?

тю!!!

а Киев то причём тут.....

Повторяю....Киев перемалывает....достаточно много людей....

а некоторые селяне которые вырвались...в Киев....в поряде вещей..приезжают на малую родину с пантами перед односельчанами(самое интересное,что эти люди в массе своей в самом городе Киев ведут тихий образ жизни и не где не отсвечивают....)......

Может это у них такой способ похвастаться перед бывшими односельчанами.....

Зато хочу Вам сказать,что обычно их дети в Киев уже себя наоборот чувствуют хорошо и приспособленно....и многие из них уже делают какую никакую но карьеру...да и сами они уже ментально и морально отличаются от родителей.

Link to comment
Share on other sites

В Киеве после освобождения было меньше 300тыс. жителей. Сейчас где то 5-6 миллионов. Об ком тут пишут не ясно. О плохом городе или о тех кто приехал в него жить из разных мест и стал плохим? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


В Киеве после освобождения было меньше 300тыс. жителей. Сейчас где то 5-6 миллионов. Об ком тут пишут не ясно. О плохом городе или о тех кто приехал в него жить из разных мест и стал плохим?

 

:tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...