Перейти до змісту

В Днепре на заправках пропал бензин... к войне?


Faultfinder

Recommended Posts

Если мне не изменяет склероз

АНП это типа самая жирная, Укрнафта и Авиас или типа чета того.

Все имеют похожий сине белый раскрас.

В новостях говорили что по всей Украине така жопа но тока с бенеными заправками.

АНП не знаю, но бензус с Укрнафты и Авиаса еще то говно

Link to comment
Share on other sites

Если ты идиот, то что делаешь на форуме умных?

 

:)

 

Ти розумний. Розумно розпускаєш паніку. На жаль, немає воєнного стану. 

Вже б під стінкою стояв.

 

По бензину в Днепре.

 

На заправках ПЕРЕУЧЕТ товара ! Ни повышения цен, ни топливного кризиса, ничего страшного!

 

Перестаньте истерить. Скоро откроются заправки

 

 

Це навмисна паніка , а не істерика, Чувак провокатор

Сьогодні все вроді продавали без ажіотажу.

 

Що і треба було довести. 

 

І автора теми як вітром здуло. От гандон.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

92-й авіас нормальний. АНП, УкрНафта і Авіас продають один і той самий бензин. На них навіть написано АВІАС-партнер Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

92-й авіас нормальний. АНП, УкрНафта і Авіас продають один і той самий бензин. На них навіть написано АВІАС-партнер

та я последнее время на 95 энерджи спрыгнул, вроде ниче. тыр 5 уже накатал.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це навмисна паніка , а не істерика, Чувак провокатор

 

Що і треба було довести.

І автора теми як вітром здуло. От гандон.

Уйобок, я попереджаю тебе, що я не віртуальний персонаж, я кругом пишу під справжніми ф.І.п., тож можу легко особисто натовкти пику будь-кому. ПАЩЕКУ ПРИКРИЙ, виродку.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Уйобок, я попереджаю тебе, що я не віртуальний персонаж, я кругом пишу під справжніми ф.І.п., тож можу легко особисто натовкти пику будь-кому. ПАЩЕКУ ПРИКРИЙ, виродку.

 

 

Я бачу.

 

 
  • Група:Форумчанин
  • Повідомлень:680
  • Переглядів:62
  • Статус:Юзер
  • Вік:Невідомо
  • День народження:Невідомо
  • Стать
    mystery.png Нема даних
  • Ukraine

 

 

Заціпило ? Дуже гарно, Ти не перший раз відкриваєш подібні теми. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бачу.

 

 
  • Група:Форумчанин
  • Повідомлень:680
  • Переглядів:62
  • Статус:Юзер
  • Вік:Невідомо
  • День народження:Невідомо
  • Стать
    mystery.png Нема даних
  • Ukraine

 

 

Заціпило ? Дуже гарно, Ти не перший раз відкриваєш подібні теми. 

Ідіот, ти ж с ФУПа. Якщо цікаво, хто тобі може натовкти пику, задій пошук по дописах ФУПа. І надалі будь обережнішим у висловлюваннях.

Link to comment
Share on other sites

По факту обе заправки в Кирилловке (зп область) не работают, только по талонам. В шелюгах выбрали весь бенз, в акимовке говорят тоже нет. Связывают с тем что продали заправки и идет инвентаризация (тогда почему по талонам отпускают?) все перечисленые заправки - укрнафта
Link to comment
Share on other sites

Ідіот, ти ж с ФУПа. Якщо цікаво, хто тобі може натовкти пику, задій пошук по дописах ФУПа. І надалі будь обережнішим у висловлюваннях.

 

 

:)

 

А чого ти так збудився ? Га ?  Що за шмарклі з погрозами з нуля ? Які такі "висловлювання" ?

Ти відкрив панічну гілку чи я ?

  Ти провокуєш синдром " щас нападут" чи  я ? То хто провокатор ти чи я? 

Бензин є. Так що це було ? 

 

 

 

І

Link to comment
Share on other sites

:)

 

А чого ти так збудився ? Га ?  Що за шмарклі з погрозами з нуля ? Які такі "висловлювання" ?

Ти відкрив панічну гілку чи я ?

  Ти провокуєш синдром " щас нападут" чи  я ? То хто провокатор ти чи я? 

Бензин є. Так що це було ? 

 

 

 

І

ІДИ ГЕТЬ

Link to comment
Share on other sites

Дякую за злив. 

 

Тема "В Днепре на заправках пропал бензин... к войне?"  закрита автором за відсутністю аргументів.

Модеру треба назавжди забанити Людаса за тяжку провину - хронічний невиліковний ідіотизм. 

Link to comment
Share on other sites

Модеру треба назавжди забанити Людаса за тяжку провину - хронічний невиліковний ідіотизм. 

 

До речі. Вперед. Бань.

 

2 Модератор.

 

Особисті образи матом + погрози : Прошу забанити Faultfinder за 

 

"Уйобок, я попереджаю тебе, що я не віртуальний персонаж, я кругом пишу під справжніми ф.І.п., тож можу легко особисто натовкти пику будь-кому. ПАЩЕКУ ПРИКРИЙ, виродку."

 

"Ідіот, ти ж с ФУПа. Якщо цікаво, хто тобі може натовкти пику, задій пошук по дописах ФУПа. І надалі будь обережнішим у висловлюваннях."

Link to comment
Share on other sites

До речі. Вперед. Бань.

 

2 Модератор.

 

Особисті образи матом + погрози : Прошу забанити Faultfinder за 

 

"Уйобок, я попереджаю тебе, що я не віртуальний персонаж, я кругом пишу під справжніми ф.І.п., тож можу легко особисто натовкти пику будь-кому. ПАЩЕКУ ПРИКРИЙ, виродку."

 

"Ідіот, ти ж с ФУПа. Якщо цікаво, хто тобі може натовкти пику, задій пошук по дописах ФУПа. І надалі будь обережнішим у висловлюваннях."

О, так ти ще й стукачьок! :weep:   То треба тебе забанити ОБОВ'ЯЗКОВО :td:  від таких, як ти, ригати хочеться

Змінено користувачем Faultfinder
Link to comment
Share on other sites

О, так ти ще й стукачьок! :weep:   То треба тебе забанити ОБОВ'ЯЗКОВО :td:  від таких, як ти, ригати хочеться

 

А ти смішне таки створіння . Першим пишеш оце :

 

"Модеру треба назавжди забанити Людаса за тяжку провину - хронічний невиліковний ідіотизм. "

 

А коли реагують на твій стук виключно у відповідь, то  пишеш наступну дурню..

 

 "О, так ти ще й стукачьок!  :weep:   То треба тебе забанити ОБОВ'ЯЗКОВО  :td:  від таких, як ти, ригати хочеться"

 

ЗІ. Нічого особистого. Тільки з цікавості.  Ти не бачиш нічого шизофренічного у своїй поведінці ? 

 

Панічні настрої , подвоєння особистості, відсутність  здатності відслідковувати причино-наслідкові зв*язки.. 

Link to comment
Share on other sites

Кацапы, сраца на другой форум плиз ...

 

Тема интересна, хоть и с перепугу немного не адекватна оценка происходящего, что в принципе объяснимо

но вы заибали меряца письками кто кого кацапее чесслово.

 

Может админ покажет свою и закроет ей небо для этой скисшей ветке ?

Link to comment
Share on other sites

Кацапы, сраца на другой форум плиз ...

 

Тема интересна, хоть и с перепугу немного не адекватна оценка происходящего, что в принципе объяснимо

но вы заибали меряца письками кто кого кацапее чесслово.

 

Может админ покажет свою и закроет ей небо для этой скисшей ветке ?

 

 

 

Її треба було закрити зразу після назви. Бо провокаційна. 

 

Це якби ти вмів читати . До речі, ти чого розкомандувався ? 

 

Маєш найбільший пісюн у гілці ? 

Link to comment
Share on other sites

 

Це якби ти вмів читати .

 

До речі, ти чого розкомандувався ? 

 

Маєш найбільший пісюн у гілці ? 

да я вроде читаю не плохо, пишу не очень но то таке

ну если ты умееш читать, то я кагбе предлагаю\прошу модеров бо заебало твой понос читать.

ты хочеш посмотреть, или к чему твой вопрос ?

 

выпей ченить упокоительного штоле :)

Link to comment
Share on other sites

Нифига.. Они давно уже возят латышский и румынский.. Вполне годный.. По крайней мере 95.. Где- то уже полгода как..

 

Хто возить, АНП чи всі разом ? Бо я давно не користувався, суджу по тому, що було.

Link to comment
Share on other sites

Нифига.. Они давно уже возят латышский и румынский.. Вполне годный.. По крайней мере 95.. Где- то уже полгода как..

хз. мафына едет вроде не плохо, 95 енерджи. гуглил перед тем как юзать, гугель говорит что кременчук бенз + немецкие присадки всякие.

Link to comment
Share on other sites

Хто возить, АНП чи всі разом ? Бо я давно не користувався, суджу по тому, що було.

я заправляюсь на АНП всегда и в основном на проверенных точках. гугель опятьже утверждает что эти три сети продают все из одной бочки. как там реально тяжело судить.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...