Перейти до змісту

Все на выборы."Удар" и "Свобода" вышли из коалиции.


My4A

Recommended Posts

Все це БЛЯДСТВО заради тільки ОДНОГО - зберегти для Порошенка мажоритарку. А те, що мажоритарка в наших умовах це загибель України, цих виблядків не цікавить.

Link to comment
Share on other sites

Все це БЛЯДСТВО заради тільки ОДНОГО - зберегти для Порошенка мажоритарку. А те, що мажоритарка в наших умовах це загибель України, цих виблядків не цікавить.

Харош ныть, пиздуйте на выборы...

Link to comment
Share on other sites

Все це БЛЯДСТВО заради тільки ОДНОГО - зберегти для Порошенка мажоритарку. А те, що мажоритарка в наших умовах це загибель України, цих виблядків не цікавить.

 

 

мажоритарка це тактичний виграш президента і стратегічний просер.

Зразу після виборів мажоритарники дружно ляжуть під президента, але натомість попросять відкат. Обслуговуючи мажоритрщиків-олігархів Петя швидко і успішно просере рейтинг а ближче до президентських виборів усі ті мажоритарники дружно його втопчуть у гімно заради нового фаворита.

 

Цю історію Україна вже проходила неодноразово.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

були домовленості про голосування законів і наступний розпуск.

УДАР кинув через йух і побіг із коаліції без голосування законів.

Вже давно остогидло приняття нових законів під кожні вибори.

Якщо мені не зраджує пам'ять, "Батьківщина" була співавтором нині діючого закону.

Знову щось не так?

Link to comment
Share on other sites

мажоритарка це тактичний виграш президента і стратегічний просер.

Зразу після виборів мажоритарники дружно ляжуть під президента, але натомість попросять відкат. Обслуговуючи мажоритрщиків-олігархів Петя швидко і успішно просере рейтинг а ближче до президентських виборів усі ті мажоритарники дружно його втопчуть у гімно заради нового фаворита.

 

Цю історію Україна вже проходила неодноразово.

Та мені це похєр, ну буде новий Майдан. АЛЕ Ж ПІД ЧАС ВІЙНИ...!!!! (?)

Link to comment
Share on other sites

Вже давно остогидло приняття нових законів під кожні вибори.

Якщо мені не зраджує пам'ять, "Батьківщина" була співавтором нині діючого закону.

Знову щось не так?

 

пан не помітив що конституція помінялась?   ;o

пропорційні вибори прописані у конституції.

Link to comment
Share on other sites

Эх! 9 млрд. на армию - то фигня, вот Симоненко вытурили - это да! (К вопросу о практической пользе). Можете считать меня триждыватой. 

 

Та запарила ти з своїм Сіманєнкою. :bluet:

 

Мало йому дали, треба було повісити на огорожі біля ВР.

Link to comment
Share on other sites

Ну всьо, нарешті БЮТ матиме більшість у ВР  :tu:

Буде! Бо ми голосували на минулих виборах за Свободу, але на майбутніх - тільки БЮТ! Бо Удар, Пеця і Ко знову спрямовують нас до )(уйла!

Link to comment
Share on other sites

Я собі уявляю, який мосчний гудок бюторасівських пуканів скоро почнеться.

 

Гівно піде цистернами. :gigi:

Єгорушка, а пам'ятаєшь, що я тобі писав на напівмертвому зараз СУПі? Нагадаю...

1. ЦЕЙ ФОРУМ НЕЗАБАРОМ ЗАГИНЕ

2. "І вб'ють його колишні мімікруючі дрищі, що поміняли Ющенка на Януковича, Януковича на Яценюка, Яценюка на Тягнибока, Тягнибока на Майдан, а Майдан міняють зараз на ПС."

3. І це не зміна поглядів, це зміна ЧЕРГОВОЇ НАДІЇ НА РЕВАНШ, це персоналізована психіатрично-політична хвороба!  Цих персонажів, від Ющенко до ПС, нічого не об'єднує, крім факта політичної діяльності, і ЩЕ ОДНОГО ЧИННИКА, ВИЗНАЧАЛЬНОГО ДЛЯ ДРИЩІВ - всі вони мали б політично знищити ТУ САМУ, яка є прихованим змістом життя дрищів, квінтесенцією їх захворювання, їх фетішем, їх уявною "гумовою жінкою", яку вони ХОЧУТЬ МАТИ!

 

А  ЗАСЬ  !!! :lol2: :lol2: :lol2:

 

Як бачиш, Єгорушка, я правий  :D   як завжди :tu: хіба що ви вже поміняли ПС на Порошенка :)

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

коаліція і мажоритарка несумісні поняття. зараз коаліція діє згідно перехідних положень

Знову нічого не знайшов.

Було б цікаво подивитися на статтю Конституції, або перехідних положень до неї.

Link to comment
Share on other sites

Єгорушка, а пам'ятаєшь, що я тобі писав на напівмертвому зараз СУПі? Нагадаю...

1. ЦЕЙ ФОРУМ НЕЗАБАРОМ ЗАГИНЕ

2. "І вб'ють його колишні мімікруючі дрищі, що поміняли Ющенка на Януковича, Януковича на Яценюка, Яценюка на Тягнибока, Тягнибока на Майдан, а Майдан міняють зараз на ПС."

3. І це не зміна поглядів, це зміна ЧЕРГОВОЇ НАДІЇ НА РЕВАНШ, це персоналізована психіатрично-політична хвороба!  Цих персонажів, від Ющенко до ПС, нічого не об'єднує, крім факта політичної діяльності, і ЩЕ ОДНОГО ЧИННИКА, ВИЗНАЧАЛЬНОГО ДЛЯ ДРИЩІВ - всі вони мали б політично знищити ТУ САМУ, яка є прихованим змістом життя дрищів, квінтесенцією їх захворювання, їх фетішем, їх уявною "гумовою жінкою", яку вони ХОЧУТЬ МАТИ!

 

А  ЗАСЬ  !!! :lol2: :lol2: :lol2:

 

Як бачиш, Єгорушка, я правий  :D   як завжди :tu: хіба що ви вже поміняли ПС на Порошенка :)

 

Не знаю що там бачить єгорушка, але про гумову жінку це сильно. :tu:

 

Бігом патентуй ідею. Озолотишся, поки юльки ще не вимерли. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Знову нічого не знайшов.

Було б цікаво подивитися на статтю Конституції, або перехідних положень до неї.

 

:lol2:

 

 

У Верховній Раді України за результатами виборів і на основі узгодження політичних позицій формується коаліція депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України формується протягом одного місяця з дня відкриття першого засідання Верховної Ради України, що проводиться після чергових або позачергових виборів Верховної Ради України, або протягом місяця з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції Президенту України щодо кандидатури Прем’єр-міністра України, а також відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів України.

 

 

при мажоритарних виборах формується більшість

при пропорційних - коаліція фракцій

Link to comment
Share on other sites

Та запарила ти з своїм Сіманєнкою. :bluet:

 

Мало йому дали, треба було повісити на огорожі біля ВР.

 

Ага. А потом слить вопрос с деньгами для армии. Бл...ць, приоритеоты как всегда в обратном порядке.

Link to comment
Share on other sites

 

 


насправді, такі вибори від самого початку неконституційні. Бо не може бути в принципі мажоритарки в умовах АТО на Сході   тобто, нова Рада із самого початку підвисає на розпуск

 

Думаю, це дуже зручна ситуація... Чи не для всіх гравців

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

 

 

при мажоритарних виборах формується більшість

при пропорційних - коаліція фракцій

Я звісно вибачаюсь, але ви стверджували що пропорційна система прописана в Конституції.

Питання лишилося без відповіді.

Де в Конституції прописана така норма?

Link to comment
Share on other sites

Я звісно вибачаюсь, але ви стверджували що пропорційна система прописана в Конституції.

Питання лишилося без відповіді.

Де в Конституції прописана така норма?

 

система формування влади, яка прописана у конституції, можлива тільки за пропорційної системи, так ферштейн?

Link to comment
Share on other sites

система формування влади, яка прописана у конституції, можлива тільки за пропорційної системи, так ферштейн?

 

Удивительно, но сделать вывод о том, что если вы обязаны приходить на роботу в 8, а зарплату получать 22-го - то это означает, что в стране есть узаконенное времяисчисление, многие люди просто не в состояни...  :weep:

Link to comment
Share on other sites

система формування влади, яка прописана у конституції, можлива тільки за пропорційної системи, так ферштейн?

І так ніхт ферштейн.

Аж до заяви про вихід з коаліції "Удару" і "Свободи" все було ОК.

І коаліція була сформована, і ВР була легітимна, незважаючи на те що депутати були вибрані за змішаною системою.

Звідси висновок, що система по якій обираються депутати не має жодного значення. І в Конституції теж немає прямих посилань на те яка система виборів повинна бути.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...